Maranello V8 Diver Flyback Chronograph Продаден

Тук можете да попитате, "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено.

Maranello V8 Diver Flyback Chronograph Продаден

Мнениеот monopola » 01 11 2016, 11:14

И един наистина изключителен!

Изображение
Изображение
Изображение

Часовника е бутиково изпълнение отвсякъде. Ненормално ниво на изработка и въобще изглежда потресаващо добре...

Техническите характеристики:
Механизъм: Валжу, Flyback минутен хронограф в COSC grade
Материал каса: Стомана
Материал верига: кожа, допълнително защитена срещу мокрене
Заден капак: прозрачен, сапфир
Коронка: на винт
Диаметър без коронка: 45 mm
Лъгове: интегрирана кожа и допълнително оригинална гума
Стъкло: сапфир
Водоустойчивост: 200 метра

Часовника е в състояние трудно различимо от нов. Полиран и проверен при един от истинските майстори сравнително скоро, работи отлично, водозащита отговаря, изобщо наистина е в отлично състояние. Само часовник е, без кутия и документи. Отделно е закупена оригинална гума за модела, която е включена в цената. Писал съм му ревю с много снимки и впечатления - viewtopic.php?f=12&t=24939

Истината е, че часовника ме отвя направо с красотата си. Изключителен екземпляр с качество, а и дизайнерска работа от друга лига. Доста масивен и голем, хем спортен, хем експресивен и функционален, изобщо в този стил надали има какво да се желая повече. То не е финиш, материали, дизайн, а на всичкото отгоре механизма вътре е зъл отвсякъде.... Рядка находка е, скъп е много, но офертата в случая е доста прилична. Писал съм доста за него, така че ето снимки в голяма резолюция.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Намира се в София, за навсякъде с Еконт с опициите за защита на купувача и за негова сметка. Контакт - лично или 0888 137 девет три три.
Благодаря ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: Maranello V8 Diver Flyback Chronograph

Мнениеот monopola » 07 11 2016, 21:09

::up:: ::up::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР