Въпрос относно Breitling for Bentley

Тук можете да попитате, "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено.

Re: Въпрос относно Breitling for Bentley

Мнениеот g.mitev » 30 11 2016, 11:24

Ясно е,че обявата ще си остане в раздел "кофа" най-малкото заради неспазване на правилата за пускане на обява,но въпроса в случая е съвсем друг: дали е автентичен или не.... и това,ако някой смята че не е - да посочи конкретно защо ::drinks::
часовници в продажба:

https://bazar.bg/ads/user/1040296
Аватар
g.mitev
Маниак

Мнениеот monopola » 30 11 2016, 11:30

Чисто като потребител според мен обявата е абсурдна :) Просто с тия снимки е нормално да изникват въпроси. Не знам дали е менте, поне аз не виждам нещо много тревожно, освен факта, че изглежда като менте, ама това може да е точно заради калпавите снимки. Самият часовник не изглежда в особено лошо състояние. Иначе като правила - има марка модел, референцията се вижда, снимките са зле, описание да кажем, че по-скоро няма, липсва и град. Тоест обявата не е по правилата, ако я редактира продавача малко ще си стане.
Обявата е в кофата и ще остане там докато продавача не я промени, та да не е в стил ОЛХ :)
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 30 11 2016, 11:30

Снимките на продавача са кофти. Не мога да съм 100 % сигурен за мнението си.Затова за обявите се искат хубави снимки, за да не се водят такива полемики. ::drinks::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот g.mitev » 30 11 2016, 11:33

monopola написа:Чисто като потребител според мен обявата е абсурдна :) Просто с тия снимки е нормално да изникват въпроси. Не знам дали е менте, поне аз не виждам нещо много тревожно, освен факта, че изглежда като менте, ама това може да е точно заради калпавите снимки. Самият часовник не изглежда в особено лошо състояние. Иначе като правила - има марка модел, референцията се вижда, снимките са зле, описание да кажем, че по-скоро няма, липсва и град. Тоест обявата не е по правилата, ако я редактира продавача малко ще си стане.
Обявата е в кофата и ще остане там докато продавача не я промени, та да не е в стил ОЛХ :)

За снимките и описанието -няма две мнения,наистина са кофти ::drinks::
часовници в продажба:

Аватар
g.mitev
Маниак

Мнениеот stdenev » 30 11 2016, 12:10

Аз я засилих в кофата, та да кажа - на мен лично ми прилича на реплика (става въпрос за общо излъчване, не ми се обяснява конкретни подробности) видях и други съмнения и реших, че е по-добре да отиде бързо в кофата преди да се засилил някой да го купи и тогава да я мъдрим.
Светльо, знаеш сам, че имам доста опит и съм разкривал реплики, които други преди мен не са, да речем и не говоря само за форума.
Така или иначе, нищо непоправимо не е станало, ако се окаже, че сме сбъркали, ще поправим грешката и ще се извиним. Нека обаче продавача да пусне някаква тема, да докаже или въобще - НЕЩО да каже.
И на мои обяви са изказвали съмнения или са ме питали мога ли да докажа, че не е реплика - качвам се на колата, отивам при часовникар, правя снимки на механиката - всичко, каквото се налага, за да не остане и грам съмнение.
Тук такава реакция нямаше и още няма.
Както и да е, здраве да има, другото е поправимо. :))

P.S. @ Nibaru - Ники, не само Plamen03 и Sir Tomaz са имали по някои и друг Breitling...и ние пушим цигари Kent ... ;) ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот g.mitev » 30 11 2016, 12:15

stdenev написа:Аз я засилих в кофата, та да кажа - на мен лично ми прилича на реплика (става въпрос за общо излъчване, не ми се обяснява конкретни подробности) видях и други съмнения и реших, че е по-добре да отиде бързо в кофата преди да се засилил някой да го купи и тогава да я мъдрим.
Светльо, знаеш сам, че имам доста опит и съм разкривал реплики, които други преди мен не са, да речем и не говоря само за форума.
Така или иначе, нищо непоправимо не е станало, ако се окаже, че сме сбъркали, ще поправим грешката и ще се извиним. Нека обаче продавача да пусне някаква тема, да докаже или въобще - НЕЩО да каже.
И на мои обяви са изказвали съмнения или са ме питали мога ли да докажа, че не е реплика - качвам се на колата, отивам при часовникар, правя снимки на механиката - всичко, каквото се налага, за да не остане и грам съмнение.
Тук такава реакция нямаше и още няма.
Както и да е, здраве да има, другото е поправимо. :))

P.S. @ Nibaru - Ники, не само Plamen03 и Sir Tomaz са имали по някои и друг Breitling...и ние пушим цигари Kent ... ;) ::drinks::

::drinks::
часовници в продажба:

Аватар
g.mitev
Маниак

Мнениеот monopola » 30 11 2016, 12:17

ти не пушиш бре :)

Стоян е прав - по-добре превантивно отколкото после скандали. Дали е реплика или не може много лесно да потвърди продавача, ако не е и се коригират другите проблеми с обявата, то тя е добре дошла ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Sir Tomaz » 30 11 2016, 12:26

Честно казано, според мен е истински часовника, или поне някоя много добра реплика, дето трябва да се види на живо или при часовникар машината в креаен случай, но факт е, че повечето модели на бентли са такива, че при кофти снимки си приличат на менте, че някои и на живо, ама като го хванеш в ръка от близо да го разгледаш вече изработката и т.н. се виждат и усещат. Ама разбирам Стоян, на тия снимки дето е качил продавача наистина си прилича на менте.. и с тая сплекскана каишка и т.н., а и наистина продавача нищо не е написал. А пък нищо чудно и той да не е бил сигурен, само да не го е дал на някой за 500 лв. щото е решил, че е менте. :)) :))
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот ISDP » 30 11 2016, 12:52

Аз съм в грешка явно... :( И се извинявам

Явно търсенето ми в нета не е било много ползотворно :(

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Напредващ

Мнениеот nibaru » 30 11 2016, 12:56

Offtopic: покажи
stdenev написа: .......

Първо - извинявай, че те включих в многоточието и не се разбра :))
Второ - ти сега си на вълнá Rolex и "Дюбели" ::angel:: - да не те занимавам с Breitling :)
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот stdenev » 30 11 2016, 12:58

Offtopic: покажи
nibaru написа:[offtopic]
stdenev написа: .......

Първо - извинявай, че те включих в многоточието и не се разбра :))
Второ - ти сега си на вълнá Rolex и "Дюбели" ::angel:: - да не те занимавам с Breitling :)

:lol: ::up:: ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот СТАРО КУЧЕ » 30 11 2016, 21:19

Sir Tomaz написа:Честно казано, според мен е истински часовника, или поне някоя много добра реплика, дето трябва да се види на живо или при часовникар машината в креаен случай, но факт е, че повечето модели на бентли са такива, че при кофти снимки си приличат на менте, че някои и на живо, ама като го хванеш в ръка от близо да го разгледаш вече изработката и т.н. се виждат и усещат. Ама разбирам Стоян, на тия снимки дето е качил продавача наистина си прилича на менте.. и с тая сплекскана каишка и т.н., а и наистина продавача нищо не е написал. А пък нищо чудно и той да не е бил сигурен, само да не го е дал на някой за 500 лв. щото е решил, че е менте. :)) :))

+1 Имах такъв, СПОРЕД МЕН е оригинален, но ...
СТАРО КУЧЕ
Активен

Мнениеот dvd7586 » 02 12 2016, 20:25

Напълно оригинален и в много добро състояние.Просто продавача не се е постарал.За нещастие е напълно запознат какво продава.
Аватар
dvd7586
Активен

Предишна

Назад към Дискусии