часовникар

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

часовникар

Мнениеот Mr.Time » 13 04 2017, 20:43

Здравейте,темата е доста повдигана но пробвах в няколко стари да получа отговор и нямаше затова пускам нова.Искам да направя профилактика на Ulysse Nardin maxi marine стандартния модел без компликации и дорабодки,посъветваха ме за Методи на Позитано 3 цял ден търся в нета номер не намерих...ако имате впечатления от други или номер за връзка да получа,ще съм благодарен.Ще пътувам до София и да не се лутам искам да се уговоря.Поздрави
Mr.Time
Напредващ

Re: часовникар

Мнениеот KDelchev » 13 04 2017, 22:12

Mr.Time написа:Здравейте,темата е доста повдигана но пробвах в няколко стари да получа отговор и нямаше затова пускам нова.Искам да направя профилактика на Ulysse Nardin maxi marine стандартния модел без компликации и дорабодки,посъветваха ме за Методи на Позитано 3 цял ден търся в нета номер не намерих...ако имате впечатления от други или номер за връзка да получа,ще съм благодарен.Ще пътувам до София и да не се лутам искам да се уговоря.Поздрави

Мое мнение: довери се на актуалните коментари по темата. Във форума се профилактират доста часовници, а имената на ТОП майсторите, са по-малко от пръстите ми на едната ръка. Едва ли ще чуеш нещо различно, а и да е така, ти сам няма да се довериш, защото едно-две мнения, не са мерило, и "пролет не правят". При Методи, не съм ходил /не ми се е и налагало все още/, но предвид изчетеното досега за неговата работа, избора ти е много-добър, и аз бих му се доверил, когато ми се наложи...
Успех!
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Mr.Time » 13 04 2017, 23:11

:(( Сега остава телефон за контакт да намерим
Mr.Time
Напредващ

Мнениеот Kuonyy » 14 04 2017, 14:47

По празниците е почти сигурно, че Мето няма да работи.
По ред причини телефонът му не е в онлайн пространството. Една от тях е неговото желание.
Аватар
Kuonyy
Маниак

Назад към Дискусии