Да си поговорим за доверието!

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

Re: Да си поговорим за доверието!

Мнениеот mitadoc » 04 10 2017, 16:32

Изображение
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот diran » 04 10 2017, 16:39

mitadoc написа:Изображение

Просто ми писна когато отворя форума да чета брътвежите на неадеквата
Онагледявам с пример:

viewtopic.php?f=69&t=35307

Между изключителните постове на колегите dilaz и nevenbekriev, от които можеш да научиш всичко за кварцовия часовник, постове на Пъцо точно на място обогатяващи с мъдрост и знание.
Часовникарски услуги.
тел.0893-371-896
Диран Бояджиян
Аватар
diran
Маниак

Мнениеот gordanz » 05 10 2017, 20:53

Колегата ПЪцо колкото и да го пращаме да чете и подобни, явно няма поправка и мисъл...

ПъЦич ай да ни обясниш, кое как е... И да знайййш много си заБАВЕН ::huh:: ::crap:: ::kiss:: ::kiss::
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот gordanz » 05 10 2017, 21:07

От Пъцича на лично към мен ...
Не уча нито в Оксфорд нито в Харвард ДЪ знайш
Да си се вижда...
Ей, келеш! Слушай ме много внимателно. Диран може би е прав, той е капацитет, но ти си едно нищо!!! Едно голямо нищо!!! Запомни го! Въобще не си ми интересен и такива като теб ги пращам да спят. Категоричен съм - Колкото книги съм прочел, моето момче, ти толкова косми нямаш по главата си. Скривай се, позорно е, че учиш в Харвард ли, в Оксфорд ли... абсолютен смешник си!!! Много умни хора има, от които съм черпил, но ти си мноооого под моето ниво и си ми жалък!!!
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот Lamer » 06 10 2017, 19:04

Коледните пости, май подраниха тази година. Сега ще има да чакате Коледния дух, да се сдобрявате :lol:
Аватар
Lamer
Маниак

Мнениеот kronos » 07 10 2017, 15:11

ivanovnov написа:Абе, а кой е Никола Николов, той във форума ли участва?!

Аз съм Никола Николов и не ми се влиза в полемика! Безпредметно е!Поздрави!
ex ozzys
Аватар
kronos
Маниак

Мнениеот KDelchev » 07 10 2017, 17:55

Изчетох темата, та да кажа и аз мнение:

1. Винаги изпращам и получавам с опция "преглед и тест", без да се налага да се разписвам с кръвта си. Това в днешни дни си е по презумция, особенно продавач, като споменатия, който не е от вчера, го прави задължително, за да си спести евентуалната подобна ситуация с купувача, та ако щеш, дори може и да си застрахова пратката за сметка на купувача.

2. От изчетеното по-горе, продавача е бил наясно през цялото време с дефекта, и не го е споменал никъде....отделно пуска без преглед....моля да ме извините, ама е ясно, че е налице сценария "пр@ееби другарче"

3. Хора, защо все с тоя Еконт бе??????????????????????????????/ /ясно, че продавачите имат някакви договорки, отстъпки и лични взаимоотошения със служителите там/, ама ония си вдигнаха цените 100 пъти, лудница по офисите им, чакаш като...., нулев сървиз /не виня служителите, просто те нямат време за това/, отделно, какво ти време за преглед, пък да не говорим за някакъв качествен тест, предвид опашката изнервени клиенти зад теб? Ами разбирам го колегата, още повече, че се е доверил на модератор от форума.

Аз от скоро минах на Спиди, малко по-ниски цени, имам време на спокойствие да си огледам и тествам продукта и т.н и т.н...и най-вече става много по-бързо и качествено. Тия от Еконт отдавна ме изгубиха... сега, лошо ми става, като купувам нещо, и ми кажат "работим с Еконт";

4. Това, че някой тук е в синьо, ако щеш пък, дори пък лилаво на бирени райета, не го прави никакъв "мастър мъж", защото като си затворим лаптопа, и излезем на улицата всички сме равни!!!
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Vesire » 07 10 2017, 19:50

това за цените не го знаех, просто еконт е по-разпространен, като офиси имам в предвид.
Но онзи ден поръвах дребни хартиени неща, опцията беше до офис на еконт 6 и нещи или до адреса ми със спиди за 3 и нещо, бахти..
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот ikovachev » 07 10 2017, 20:28

KDelchev написа: 3. Хора, защо все с тоя Еконт бе??????????????????????????????/ /ясно, че продавачите имат някакви договорки, отстъпки и лични взаимоотошения със служителите там/, ама ония си вдигнаха цените 100 пъти, лудница по офисите им, чакаш като...., нулев сървиз /не виня служителите, просто те нямат време за това/, отделно, какво ти време за преглед, пък да не говорим за някакъв качествен тест, предвид опашката изнервени клиенти зад теб? Ами разбирам го колегата, още повече, че се е доверил на модератор от форума.

Може във вашия офис на еконт/спиди да е така, но аз съм с точно противоположните впечатления. Подобно изказване прилича на кампания някаква :)
Аз например супер много се дразня, че ако искам със спиди пратката утре да е при получателя, плащам една друга цена. А цената за да пристигне пратката след два дни, е точно като при конкурентите, които обаче я доставят за "утре" (не съм засякъл до стотинка де).
Така че да не генерализираме. Има офиси с кофти обслужване, има и с перфектно.

Vesire написа:това за цените не го знаех, просто еконт е по-разпространен, като офиси имам в предвид.
Но онзи ден поръвах дребни хартиени неща, опцията беше до офис на еконт 6 и нещи или до адреса ми със спиди за 3 и нещо, бахти..

Ами при мен дребните пратки идват до офиса точно за 4лв - часовник например. Сега погледнах, че пазя една бележка. Възможно ли е да са различни цените в различните градове?
ikovachev
Напредващ

Мнениеот dvd7586 » 07 10 2017, 21:39

Братя според мен доверието е като пулсиращо свинктерче(крехко и недодялано за някой от нас и отработено и третирано с загар за други).Не е необходимо да казваш че си или не си,ама в виртуалното пространство е плаващ фактор.Показваш и доказваш на хора които не са запознати.Всеки ръга с пръчката, и в следствие всеки е неразбран и с право.Ако има конфликти най-добре е хората да се съберат и да се разберат.Ако не е възможно заради единия ясно кой е виновния.
Аватар
dvd7586
Активен

Мнениеот cenzor » 07 10 2017, 22:03

Изображение

Предлагам да обявим темата за приключена. Каквото имаше да се изясни - се изясни.
Другото е излишно .
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот dvd7586 » 07 10 2017, 22:17

cenzor написа:Изображение

Предлагам да обявим темата за приключена. Каквото имаше да се изясни - се изясни.
Другото е излишно .

Съгласен напълно ама братчеда с колана е модния диктатор. ::drinks::
Аватар
dvd7586
Активен

Предишна

Назад към Дискусии