Консултация от малко по разбиращите(за цена на часовник)

Тук можете да попитате "Струва ли си", да изкажете мнение за модела, да изкажете съмненията си и изобщо всичко, което в самите малки обяви е забранено. Тук също може да намерите коментари и отзиви за сделки на потребители.

Консултация от малко по разбиращите(за цена на часовник)

Мнениеот Kik0 » 18 01 2018, 18:40

Здравйте, не разбирам от часовници(знам примерно, че Citizen и Casio са марки на които може да се довериш)
накратко - предлагат ми този часовник за 80лв.
Бил купуван от Англия, носен 2-3 месеца, с гаранция в Англия още 4-ри години, което за мен си е все едно без, недай боже да го взема и да се налага да го пращам. Искам да знам заслужава ли си цената от 80лв?
Благодаря.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Kik0
Новобранец

Re: Консултация от малко по разбиращите(за цена на часовник)

Мнениеот cthulhu » 18 01 2018, 23:15

Часовника не е нещо особено ,но ще е надежден спътник. Не мога да преценя добре ,защото гледам снимките през телефон ,струва ми се ,че е видял доста от живота.
Ако ти допада самия часовник 80лв не е лоша цена за кварцов хронограф от позната марка ,възможно е да се опиташ да смъкнеш леко цената заради състоянието.

Изпратено от моят 5080X с помощта на Tapatalk
Аватар
cthulhu
Почитател

Re: Консултация от малко по разбиращите(за цена на часовник)

Мнениеот Kik0 » 18 01 2018, 23:41

И на мен ми се струва доста "надрана" верижката за 2-3 месеца носене. Понеже съм нов разгледах из форума и това ме грабва доста повече:

Изображение

Малко по - скъп е , но като го видя ми харесва повече. :D Ще питам момчето.
Мерси за отговора.
Kik0
Новобранец

Назад към Дискусии