Steinhart на живо

Срещи, размяна на часовници, информация за часовникари и магазини в района.

Модератор: baycho1

Steinhart на живо

Мнениеот Sunstrooper » 27 05 2015, 13:52

Здравейте, колеги,
Реших да си купя бюджетен дайвър и след много гледане и мислене (мислех даже да пускам тема в раздела за избор) се спрях на Steinhart. Въпросът е, че чуденката ми не е напълно разрешена, тъй като се колебая между Ocean 1 и Ocean 44. Колебанието ми се дължи на размера на китката ми, който е 20 см. стегнато измерени.
По същество - ще бъда много благодарен, ако собственик на някой от двата модела, живеещ в София, се съгласи да се видим на питие по избор, или дори някъде по улицата, за да мога да преценя как би изглеждал съответният часовник на ръката ми. Мисълта ми е, че ако О1 не ми е твърде малък, може би ще взема него. При О44 ми харесва сапфирения безел и по-големия размер, но имам леко колебание относно съотношението циферблат/каса, което ми се вижда малко малко.
Нямам бърза работа, а и до края на седмицата ще съм извън София, така че от следващата седмица нататък ще се радвам, ако някой се отзове. ::drinks::
Аватар
Sunstrooper
Напредващ

Re: Steinhart на живо

Мнениеот Sunstrooper » 04 06 2015, 18:27

Явно нямам късмет.
За кофата, моля.
Аватар
Sunstrooper
Напредващ

Назад към Клуб София и региона