Нов представител на Омега за БГ

Срещи, размяна на часовници, информация за часовникари и магазини в района.

Модератор: baycho1

Re: Нов представител на Омега за БГ

Мнениеот nikif1 » 19 07 2012, 08:11

За 1000лв ще им продам веригата...................изроди.
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
nikif1
МОДЕРАТОР

Мнениеот taipan » 19 07 2012, 10:02

хъ хъ....
ходил съм, където им е уж сервиза, долу на дондуков в магазина, часовникаря, хвана часовника, погледна го за 3секунди, потръска го в ръка, сякаш да види колко тежи /на око/ , и каза 650лв. е ремонта. ::huh::
а миналото лято в техен магазин на витошка, влизам и ме посреща на входа господин, който ми препречва пътя, и ме пита, "какво обичам"
а аз в мой си стил: ами едно кафе и сода с лед и лимон, благодаря. и той тогава се отмести да вляза. през цялото време ме гледаше на криво.
The law is only thing capable of making people equal.
Аватар
taipan
Маниак

Мнениеот kokokoz » 19 07 2012, 10:52

по принцип всяка една фирма има така наречения препоръчителен ценоразпис на услугите,който е желателно да бъде спазван от представителите на дадените марки! всеки вид калибър има определена цена за профилактиката!цените са във швейцарски франкове!
веднага се сещам че по ценоразпис профилактиката на омега калибър 1010 е 520 франка! хронографите бяха от 780 до 880 франка!
нека сам всеки да си прави изводите!
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот Lamer » 24 07 2012, 22:43

То хубаво, препоръчителни цени, добре че не са задължителни. В случаят става въпрос за човешки труд. Не говорим за подмяна на части, които се поръчват, чакат и имат цени от фирмата/за която клиентът бива информиран/. Човешкият труд в България и Швейцария не струва едни и същи пари. Не говорим за качество и квалификация. Та...някой е решил да се прави на швейцарец, но се е объркал леко. Има и други начини за набавяне на оригинални части, освен оторизирания дилър, както и кадърни часовникари. Нека всеки сам си прави изводите.
Аватар
Lamer
Маниак

Мнениеот Krassi » 17 08 2012, 21:29

taipan написа:хъ хъ....
ходил съм, където им е уж сервиза, долу на дондуков в магазина, часовникаря, хвана часовника, погледна го за 3секунди, потръска го в ръка, сякаш да види колко тежи /на око/ , и каза 650лв. е ремонта. ::huh::
а миналото лято в техен магазин на витошка, влизам и ме посреща на входа господин, който ми препречва пътя, и ме пита, "какво обичам"
а аз в мой си стил: ами едно кафе и сода с лед и лимон, благодаря. и той тогава се отмести да вляза. през цялото време ме гледаше на криво.

Хаха , ужасни са тези служители , които досадно и нахално се въртят около клиентите . Уж да те посрещне и да е на твое разположение, а той се изпречва като охрана в селска дискотека:))

Относно това , че масово не сте доволни от сервиза им , мисля че няколко сигнала в централата на Омега ще подобрят качеството на работа.Или на друга марка. Както са им дали представителство така и ще им го вземат. Аз лично не съм си имал работа с тях (Гюлиян/Джулиани) и се надявам да нямам , но чувам ужасни неща като това с загубения часовник Таг май беше и после иска да го възстанови на цена на заложна къща:) Това не е търговец, а чист прошляк !

Тук има доста колеги с расови часовници, както и доста търговци с расови часовници и качествения оторизиран сервиз е много важен. Едно е да прецакаш часовник за 200 лв "чупи-купи" , айде ще си признае. Друго е да опропасти часовник за 15 000, там ще се носят от 10 кладенеца вода:)
Поздрави, Петров :)) хахаха
Аватар
Krassi
Активен

Мнениеот vikir » 21 08 2012, 22:42

Гюлиян е новия представител. И Светльо от Оварас отива там...
Аватар
vikir
Активен

Мнениеот bgpower » 26 08 2012, 21:37

Вече имат ли нещо в магазин или планират ли изобщо скоро нещо? Би ме интересувало, ако знаеш!
bgpower
Напредващ

Мнениеот vikir » 29 08 2012, 01:42

И за Гюлиян не било сигурно, демек в момента Омега нямат официален представител в България...
Аватар
vikir
Активен

Мнениеот shtora » 29 08 2012, 10:17

Аз все си мисля, че никога не сме имали. Оварас и Беша бяха в листата на сервизите, но най-близкият AD и преди си беше в Атина, доколкото помня.
shtora
Маниак

Мнениеот mitadoc » 29 08 2012, 10:22

Тц,Кавала...

Изображение
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот stdenev » 29 08 2012, 10:45

vikir написа:Гюлиян е новия представител. И Светльо от Оварас отива там...

Току що говорих със Светльо по друг повод и засега и той не знае на 100 % какво ще се случи в крайна сметка...
Реално погледнато при всички положения сме прецакани ние клиентите :)) :))
Но аз все си мисля, че тук сме много и ако им теглим по една с извинение и спрем да ходим при тях ще усетят разликата.
Аз лично мога да гарантирам от опит, че при Мето или при Иван ще сервизират всеки часовник много по-качествено от където и да било. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот vikir » 29 08 2012, 16:15

stdenev написа:
vikir написа:Гюлиян е новия представител. И Светльо от Оварас отива там...

Току що говорих със Светльо по друг повод и засега и той не знае на 100 % какво ще се случи в крайна сметка...
Реално погледнато при всички положения сме прецакани ние клиентите :)) :))
Но аз все си мисля, че тук сме много и ако им теглим по една с извинение и спрем да ходим при тях ще усетят разликата.
Аз лично мога да гарантирам от опит, че при Мето или при Иван ще сервизират всеки часовник много по-качествено от където и да било. ::drinks::

::thumb:: Съгласен :))
Аватар
vikir
Активен

Мнениеот trk2 » 08 02 2014, 20:21

Да не би Мето да е станал официален сервиз на Омега? Или Оскар малко ги украсява нещата

oskar написа:ОТГОВАРЯМ НА ВЪПРОС,НЕ НЕ КИТАЙСКА ОМЕГАТА Е ОРИГИНАЛ-АВТЕНТИЧНА 1000% В МОМЕНТА Е В СЕРВИЗА НА ОМЕГА ЗА ПЪЛЕН СЕРВИЗ КОЙТО ИСКА ОТИВА И ПИТА ЗА НЕЯ. ::drinks:: ::up::

oskar написа:СТИГА ГЛУПОСТИ АЗ СЪЩО СИ ЦЕНЯ НЕЩАТА ПИТАЙ КОЙТО Е ВЗЕЛ НЕЩО ОТ МЕН ДАЛИ ИМА ЗАБЕЛЕЖКИ И МИ ПОКАЖИ КОЙ НЕ СИ Е ПРОДАЛ ЛЮБИМ ЧАСОВНИК В ТОЗИ САЙТ.ЩОМ ИСКАШ ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО МОЯТА МАШИНА ИДЕТЕ ПРИ МЕТО ДА ВИ Я ПОКАЖЕ. И НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ ПОВЕЧЕ С МЕН.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към Клуб София и региона