Естествен паркет

Срещи, размяна на часовници, информация за часовникари и магазини в района.

Модератор: nikif1

Естествен паркет

Мнениеот ram » 10 09 2012, 09:11

Искам да попитам има линякой който да е слагал на скоро паркет в Бургас? Трябва ми майстор да ми оправи паркето, "осран" от предишния майстор - Живко паркет. Ако ви попадне негова реклама, не се лъжете . . .
При слагането на самия паркет има доста наранени летви, первазите, които бяха от него са толкова зле поставени, че се разковаха след 6 месеца, преходните лайсни се разлепиха още на първия месец живеене. И това е най-малкия кахър, лакът, който постави е пълна отврат. Паркета остана на някакви следи, сякаш е имало нещо което не е позволило на лака да се хване за дървото. След като го установих, го извиках да го оправи, той го оправи и лакира отново, но още докато беше мокър лака пак си личеше същото, "майстора" каза, че това е докато исъхне лака, но уви остана си така. Сега ми трябва майстор да ми изцикли хубаво паркета да ми се захванат добре первазите, да се поставят преходни лайсни и да се лакира.

И на всичкото отгоре тоя пич е сложил снимки от вкъщи в сайт за обяви, без да ме предупреди, това редно ли е?
„Времето е наркотик, много от него убива.“
Тери Пратчет
Аватар
ram
Master User

Назад към Клуб Бургас и региона