Виброграф в Бургас

Срещи, размяна на часовници, информация за часовникари и магазини в района.

Модератор: nikif1

Виброграф в Бургас

Мнениеот acronym » 06 02 2015, 13:31

Има ли (и къде) в Бургас, часовникар с виброграф? Или трява да пращам по другите градове :?
Отзиви някакви, няма да са излишни. ::drinks::
Аватар
acronym
Маниак

Re: Виброграф в Бургас

Мнениеот otof » 06 02 2015, 21:55

Аз ползвам услугите на Жоро и Величкo(срещу старата поща,до ловния магазин).Доволен съм. :thumbup:
Аватар
otof
Маниак

Re: Виброграф в Бургас

Мнениеот El Rockero » 07 02 2015, 13:58

acronym написа:Има ли (и къде) в Бургас, часовникар с виброграф? Или трява да пращам по другите градове :?
Отзиви някакви, няма да са излишни. ::drinks::

Съфорумецът по-горе вече ти даде насока. :)
При въпросният часовникар съм си правил два + една Ракета на баща ми, която тези дни трябва да взема от ремонт - Командирские автоматик и Чайка ръчно навиване. След обслужването им по всичко личи, че са минавани през вибрографа. Командирският го сверявам след 50+ ден или при смяна на датата, а на Чайката ѝ трябва почти месец, за да се наложи сверяване. "Издевателствам" над Востока като не го свалям за нищо друго освен, когато си лягам.
Много съм доволен от цялото обслужване. Човекът работел със зет си ако съм разбрал правилно.
Ателието е съвсем близо до Старата поща. Има ловно-рибарски магазин "Зодиак". Когато застанеш с лице срещу магазина, отдясно има една метална светло синя порта и над нея табела за наличието на часовникарско ателие. Влизаш през тази порта и в дъното на едно малко дворче ще видиш ателието. Няма начин да пропуснеш.
::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
You don't stop riding when You get old - You get old when You stop riding!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Drugs are for sluts, losers & weak!
Аватар
El Rockero
Напредващ

Назад към Клуб Бургас и региона