Bulgarian mechanical watch monument

Теми относно конкретни механизми на часовници, групи механизми или общо за механизмите.

Re: Bulgarian mechanical watch monument

Мнениеот drionid » 26 02 2015, 13:24

Благодаря за поправката и интересната информация която захапвам веднага.
Не искам да омаловажа изобретения от датчани, още по-малко на хора от "миналото", но просто тази воля и идеи и кипеж в средно статистически класове и "баджанашки" общества, тук ги няма. Ако има нещо "велико" в днешно време то е направено с велики ресурси и не е по добро от това което прави домашния майстор у нас. Тук всеки учи висше и като го завърши записва още едно, защото дават огромни стипендий за студенти. Ако не учат то тогава работят и чупят крак за да седят на отново огромните помощи. Във двата случая не се напъват и не гонят нищо.
Имам вече доста допир с хората и дори свой собствен отбор и съм силно разочарован в сравнение с българските - Воля, Желание, Непреклонност.

2 дни подред си поглеждам фейсбука и 2 българчета в гимназиална възраст
Пианист номер 1 на международен конкурс
Математик номер 1 на световното по математика

Има умни хора на всякъде, но талант като е сял дядо боже, най-вероятно е изпуснал кесията в-у българска земя и го е мързяло да ги върне всичките в торбата.
Не съм националист, не случайно избягах от родината. Не ми харесва там и няма да се върна за постоянно, но което си е така си е така.
Sector 340 R3273934055
G-SHOCK G9000MS-1 MUDMAN
CYMA
Orient Blue Mako
Аватар
drionid
Новобранец

Предишна

Назад към Механизми