Гласуване за конкурс - Кодово име: Омега!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Кой да спечели конкурса Кодово име: Омега!

Анкетата свършва на 14 04 2017, 10:00

Изображение senna
12
13%
Изображение stepona555
1
1%
Изображение hemigway
6
6%
Изображение stdenev
2
2%
Изображение Kdelchev
2
2%
Изображение senna
0
Няма гласували
Изображение stdenev
7
7%
Изображение Kdelchev
3
3%
Изображение dimoyanushev
1
1%
Изображение hemigway
22
23%
Изображение kolaksazov
0
Няма гласували
Изображение phil05
9
9%
Изображение tzetz
0
Няма гласували
Изображение stepona555
0
Няма гласували
Изображение vesire
0
Няма гласували
Изображение dimoyanushev
2
2%
Изображение easyrider
0
Няма гласували
Изображение alex slav
0
Няма гласували
Изображение kolaksazov
0
Няма гласували
Изображение klon
10
10%
Изображение cenzor
1
1%
Изображение дон жуан
2
2%
Изображение prisadov
3
3%
Изображение tzetz
0
Няма гласували
Изображение prisadov
1
1%
Изображение bigotti
4
4%
Изображение alex slav
0
Няма гласували
Изображение mitadoc
4
4%
Изображение mitadoc
1
1%
Изображение bigotti
3
3%

Общо гласове : 96

Re: Гласуване за конкурс - Кодово име: Омега!

Мнениеот klon » 05 04 2017, 10:53

KDelchev написа:
klon написа:
Снимката просто се получи добре и то случайно може би преди 6,7 месеца. :lol: :lol:
Не се потискай колега , с повече труд и желание нещата се получават , с всяко нещо е така.

::drinks::

Ачо, сега, след като нещата се изясниха, моля да ме извиниш, както и останалите колеги също ::drinks::

::drinks::

Тези дни като ми остане време, ще направя още малко снимки по темата за фен клуб Омега :thumbup:
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 05 04 2017, 11:07

Радвам се, че се изяснихте за снимките, нищо няма да отпада от конкурса :)
Както и всеки друг конкурс и този е забавление и удоволствие, не виждам защо трябва да има драми.
Степона, Оскар няма да участва, има си срок, правила и толкова. Всички други са си направили труда да ги спазят и това е редно да се уважи. Не виждам никакъв смисъл в драматични жестове с отказване ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот senna » 05 04 2017, 11:23

Offtopic: покажи
KDelchev написа:...неподправено, и носещо духа на марката при нас, обикновенните хора, които имаме щастието да притежаваме, или поне да се се докоснем до парче от нея..., а други, да си "дърпат" снимка от нета, просто с натискане на два клавиша, и да постват наготово, ЯКО напудрените снимки от официалните рекламни карета на Омега !!! Еми, мисля, че Гюлиян си имат каталози с такива снимки???

Първо да Благодаря на колегата Делчев, че е дал такава оценка на скромните ми фотографски умения. Чак да счете снимката ми за достойна да се върти в нета. :) Твърде далеч съм от уменията на повечето колеги тук с фотоапарата и затова винаги съм се стремял в снимките ми да има ако не майсторство в улавяне на детайлите и тънкости в зоната на предметната фотография, то поне малко артистизъм или поне малко явна или скрита връзка между заснет предмет и background в снимката, второто понякога ми е известно само на мен. Все пак претендирам за авторство на фотото. :) Идеята на Вальо да участва с фото монтаж на Луната Омега на фона на Луната е жестока, и подобна идея се въртеше и в моята глава, но липсата на време да си играя ме отказа. А е "жестока" защото освен авторска, на притежаван от него часовник, е и снимка на истински Moonwatch cal.321, разхождал се върху лунната повърхност. ::thumb:: Снимката на Klon е абсолютно попадение достойно за всеки каталог на Омега и със сигурност неин автор е самият той. Колкото до моето участие, снимките са правени по съвсем друг повод и реших да участвам заради идеята в последният момент, а не заради наградата, защото наистина мисля, че е грехота един от любимите ми часовници да не бъде споделен, макар и само визуално във форума. :)
А за духа и не само на марката ми се ще да споделя малко и за background в снимката ми. Не за първи път го използвам. :)
viewtopic.php?f=12&t=25879#p223682
Любимото ми авиаторско яке модел G-1, било в официална употреба в NAVY FORCE на САЩ до края на Корейската война, след което използвано от бивши пилоти, техните синове и внуци, като мотоциклетно, предавано от баща на син и разбира се покрито с пачовете (емблемите) на самолетоносачите, където е служило. Историята е добре предадена в една лента, която вероятно всички познават - Top Gun (1986)
Изображение
Изображение
Конкретното яке, е точно преиздаване на оригинала изработен през 1985 от Cockpit USA бивша Avirex, и произведено от същата фирма в абсолютно точен вид вкл. и емблемите, като онова носено, като реквизит от Том Круз във филма.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Каишката, благодарение на phil05 е абсолютно пресъздаване на НАСА велкрото използвано в реални космически мисии, и това че е в състояние да заблуди дори и познавачи откъм автентичност може само да ме радва и да говори за качествата на човека, който я е изработил. ::thumb:: (Вальо, остави и вариант без гумена подложка, аз си ги харесвам. ;) ) Часовника, макар и достоен за публикации в нета си е лично мой, също. ::yahoo::
Та, така... любимият часовник, на страхотна каишка, на фона на любимото яке, зад което стои много история, че и един касов хит дори. :) Прецених, че да участвам в темата е чест за мен. ::drinks::
Гласувам за Злати, и то не защото там е снимана същата Омега обект на поста ми, а защото майсторството му във фотографията на часовници е.... :crazy:
Гласувам и за колегата Делчев, защото неговата Омега е също толкова :crazy: :clap: , и ще се радвам ако някога реши да пие бира в Бесо, да е така добър да я сложи нея в този ден. Ще си заслужава да се разгледа отблизо! ::drinks::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот KDelchev » 05 04 2017, 11:34

senna написа:Гласувам и за колегата Делчев, защото неговата Омега е също толкова :crazy: :clap: , и ще се радвам ако някога реши да пие бира в Бесо, да е така добър да я сложи нея в този ден. Ще си заслужава да се разгледа отблизо! ::drinks::

По отношение на фотографските ти умения, недей да скромничиш, сътворил си нещо достойно за каталог на марката. Благодаря много за вота, както и за поканата! С най-голямо удоволствие ще се присъединя към вас, като имам път към София. ::drinks::

С поздрав,
Коце
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Spitfir3 » 05 04 2017, 12:43

Offtopic: покажи
KDelchev написа:... някои снимки изглеждат "нереални", като от каталог ...

Колега, не вярвам да има някой от авторите на посочените от теб снимки, който да се е обидил от написаното!
Та това си е жив комплимент, а изглежда и неподправен, в този смисъл - още по-ценен! " :thumbup:

Страхотни са "каталожните" снимки! Айде наще! ::drinks::
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Почитател

Мнениеот monopola » 12 04 2017, 15:53

Още няколко дни само :) За сега има фаворит ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 12 04 2017, 16:30

Без малко да изтърва конкурса. Разгледах всички снимки в голям формат. Поздравления за монопола и труда който е положил!
Поразен съм от шедьовъра сътворен от Phil05
Усещане за безтегловност, тишина и загадъчност на космоса. Сякаш е излязъл за малко извън кораба да притегне слънчевите батерии преди кацане. И тази велкро лента, ха ха, да не е онази, за която има специална тема.
Гласувам за Phil05, в моите очи тази картина е толкова много пред другите, че ако гласувам за още някой би било обида за нея.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот phil05 » 14 04 2017, 14:16

Благодаря, ама чак пък :shock:, не съм си и помислял чак такива... Ама то така при голямото изкуство ::angel:: и посланията, идват ти отвътре и понякога неосъзнато :wink:

Аз гласувах за stepona, който като един Ив Сен Лоран преоблича и преобразява непреходна красота. Хареса ми идеята и как са подредени роклите :). И за първата снимка на senna.
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот monopola » 20 04 2017, 14:13

Иииииииииии ..... победителя е категоричен :) Hemingway събра най-голяма подкрепа със страхотната си снимка!
Петьо, честито, заслужаваш победата :clap: :clap: :clap:

Освен отново да благодаря на нашите приятели от Гюлиян за интересната награда, конкурса стана страхотен, ама то това е ясно за нашите конкурси :) Благодаря на всички участници, има снимки като за списание!

Моля победителя да пише на профила на Гюлиян тук, че да си получи наградата и после да ни я покаже ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот hemingway » 20 04 2017, 15:34

Благодаря на Наско за конкурса и за съдействието на Гюлиян, предоставяйки изкусителната награда! Страхотна идея за конкурс и прекрасни снимки от страна на всички участници! Много благодаря и на всички, които гласуваха за мен и моята снимка! Дано конкурсите останат традиция за форума, без значение с или без награда! Важна е идеята и участието! Поздрави на всички!
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот KDelchev » 22 04 2017, 10:37

Честито на колегата ::drinks::
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот hemingway » 27 04 2017, 18:02

Изображение

Изображение
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот mitadoc » 27 04 2017, 18:33

hemingway написа:Изображение

Изображение

:thumbup: ::yahoo::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот KDelchev » 27 04 2017, 21:00

hemingway написа:Изображение

Изображение

Супер ::drinks::
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот sauberF1 » 17 06 2017, 09:01

Страхотна награда ! Много късно виждам темата . Щях да влюча моя Mark II
ex Playb0t
Аватар
sauberF1
Новобранец

Мнениеот KDelchev » 29 07 2017, 17:43

Няма ли да има ново предизвикателство в скоро време? :thumbup:
Аватар
KDelchev
Маниак

Предишна

Назад към Конкурси с награди