Гласуване в конкурса за ревю 2015!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Кой да спечели конкурса на strelki.info за ревю 2015?

Анкетата свършва на 17 10 2015, 14:11

Kaloyann и неговия Victorinox
1
1%
sci и Casio AE-1200
0
Няма гласували
Kuonyy и Certina DS Powermatic 80
2
2%
Хаос и Seiko Astron Chronograph
2
2%
ivanovnov и Seiko New Black Monster
0
Няма гласували
nibaru и Louis Moinet Mecanograph
3
3%
tzetz и Citizen NY0056
33
38%
Prisadov и Seiko 5 SNKK27
5
6%
DNikolov89 и Амфибия Desert Shield
1
1%
ivanovnov и Candino
0
Няма гласували
ivanovnov и Tissot Quadrato Chrono
5
6%
trk2 и Perperual Regulator Tourbillon RT01
21
24%
Sk1pp и Casio G Schock GW-9400
1
1%
Torro и Minorva Meistartart Chronograph
0
Няма гласували
mitadoc и една Casio легенда
0
Няма гласували
D4D и Eterna Kontiki Four-Hands
4
5%
nibaru и Fortis Aviatis
9
10%

Общо гласове : 87

Re: Гласуване в конкурса за ревю 2015!

Мнениеот nibaru » 17 10 2015, 10:12

monopola написа:утре на обяд гласуването приключва, като че всичко е ясно, но дали ще има изненади :) Консолидация на гласове или пък платен вот, напрежението расте....

Чак сега схванах идеята за "Консолидация на гласове"
Моля всичките 103 гласували за Луи Моане-то да си прехвърлят "гласовете" за Фортис-а ми.
Хе хе, на майтап - :)) :))
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот stdenev » 17 10 2015, 10:28

nibaru написа:
stdenev написа:Наско, догодина ако пак има такъв конкурс, си мисля, че трябва да има някакво правило за гласуване на нови членове на форума (да речем регистрирани след началото на гласуването). ;)

Стоян, то и сега го има правилото в условията на конкурса: " В гласуването ще имат право да участват единствено потребители, регистрирани от преди датата на обявяване на гласуване и мултиакаунтинга ще бъде строго забранен и следен от нашия съгледвачески тим от администратори. "

Забавлявайте се бе хора.

Послепис: По пример от Коцето, аз пък ще прескоча до София да си търся часовник за каишката на Marinski2. Само дано pepopepo да не си смени вота, че ще имам часовник без каишка - и ще стане джобен.
::angel:: :)) :)) :))

Благодаря, Ники, не бях обърнал внимание на тази точка! :)
Ние си се забавляваме, но подобни изкуствени гласове обезсмислят цялата идея.
Няма как да знаем колко човека от Фейсбук са гласували за въпросното ревю и дали точно благодарение на тях не е на първо място. ;)
Пример: фирмата, в която работя е от около 80 човека. Едно вътрешно мейлче с линк и молба до колегите да гласуват за мен и няма да бъде проблем да спечеля повечето конкурси.

Аз лично съм гласувал за колегата tzetz и ще оставя гласа си за него, защото ревюто определено ми допадна.
Успех на всички участници! ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот nibaru » 17 10 2015, 10:40

Според мен гласовете напълно реално отразяват ревютата и не е заради фалшив вот. Ревюто на tzetz е импулсивно и е поглед през неговите очи. Точно за това призова и Наско. Ревюто на Коцето (trk2) - невероятно и професионално, на мен ми дойде малко дълго. Моето ревю за Фортис-а беше написано само няколко часа след като се сдобих с часовника и не е пълно. Със снимките се постарах. От останалите ревюта също има попадения, но като цяло - класацията е вярно отражение. А и това с вота от нови потребители - ми като не гласуват старите - така ще е. Както и в реалния живот в България - и после друг ни е виновен.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот stdenev » 17 10 2015, 10:48

Така да бъде, щом казваш! :)
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот nibaru » 17 10 2015, 10:52

stdenev написа:Така да бъде, щом казваш! :)

СЛЕД КРАЯ на гласуването - нека който реши да напише в тази тема за кой е гласувал. Така ще се разбуни случая.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот stdenev » 17 10 2015, 10:57

Няма смисъл да задълбаваме чак толкова, Ники.
Забавлявай се. ;)
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот Kuonyy » 17 10 2015, 10:59

Аз написах още в началото за кой съм гласувал. Може и да не ти е пълно ревюто, nibaru, но мисля че достатъчно добре обхваща идеята. Снимките също са много добри. Фортис-ът е много семпъл и много ефектен, а ми харесва и начина на писане. Затова и съм гласувал за него.
Аз все още не мисля, обаче, че всички гласове са на стари членове на форума. Едно 10 гласа са новорегистрирани потребители, които нямат и едно мнение. Дано все пак влязат втори път във форума.
Последна промяна Kuonyy на 17 10 2015, 18:33, променена общо 1 път
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот asito » 17 10 2015, 11:25

Мисля,че идеята е да се гласува за ревю,а не за часовника от него...
Аватар
asito
Активен

Мнениеот Kuonyy » 17 10 2015, 12:37

asito написа:Мисля,че идеята е да се гласува за ревю,а не за часовника от него...

Хора яжте главички от агнета, там има мозък. ::huh::
Моят глас е насочен към ревю, което ми харесва. Харесва ми и представеният часовник в него. Мисля, че така е малко по-ясно написано.
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот shtora » 17 10 2015, 13:38

Гласувах за ревюто, което ми хареса най-много - това на trk2. Много се колебаех между него и други две, но си наложих да елиминирам компонентата "часовник" и да гласувам само за ревю.
shtora
Маниак

Мнениеот cenzor » 17 10 2015, 15:45

Май се свърши битката!

1-во място: Tzetz
2-ро място: Trk2
3-то място: nibaru
::up::

Поздравления за monopola за чудесния конкурс!
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот ivanovnov » 17 10 2015, 18:05

Поздравявам победителя, на мен също ми хареса ревюто на първо място, но присърце ми беше ревюто на @trk2, и едно друго, което не се появи в гласуването поради различни причини :)
Поздравления за Наско за инициативата и труда, който е положил :) моето ревю и тази година остана четвърто :) и то ревю, което участва заради номинация на колега...;) благодаря, за което защото аз нямаше да го постна :)
Дано всички гласували продължат да пишат във форума и да четат, за да се обогатява съдържанието. Лично на мен ми е интересно, че са гласували 80+ човека, а във форума не пишат повече от 30-35 :) и то в силните дни :) наздраве и дано форумът да се развива и занапред :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот nibaru » 17 10 2015, 18:32

Kuonyy написа:Аз написах още в началото за кой съм гласувал. Може и да не ти е пълно ревюто, nibaru, но мисля че достатъчно добре обхваща идеята. Снимките също са много добри. Фортис-а е много семпъл и много ефектен, а ми харесва и начина на писане. Затова и съм гласувал за него.
...........

Благодаря.
Аватар
nibaru
Маниак

Мнениеот trk2 » 17 10 2015, 20:02

Благодаря на подкрепилите моето ревю. Ще си взема бележка и ще ги пиша по-кратички и без толкова технически данни
Мисля, че се получи интересна селекция. Поне аз се забавлявах, защото доста от ревютата бях пропуснал да прочета, дали защото влизах по-рядко напоследък, дали защото самите модели не са ме вълнували. Но пък избора ме задължи да се запозная с тях и не съжалявам, дори напротив прекарах интересни часове.
Благодаря на спонсорите за инициативата и хубавите награди. В началото недоумявах защо Монопола се отказа от надпреварата, но сега след като спечелих една от наградите го разбирам.
Монопола гори от нашата болест, обича да представя своята гледна точка за часовниците, които минават през ръцете му и много му се искаше да участва. Първоначално беше намислил да участва в гласуването и после да се откаже от наградата, но сега когато аз се виждам на неговото място с награда в ръцете, никак не би било учтиво да се откажа и да разочаровам 20те човека, които ме подкрепиха.
Така че приемам наградата с благодарност и отговорност да и намеря адекватно приложение.
Искрено се радвам и на руския конкурс. Ще се радвам ако се включат и участници от съседния форум, аз също имам желание да се пусна, разбира се ако ми стигне времето.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот popayo » 17 10 2015, 20:55

ivanovnov написа:Лично на мен ми е интересно, че са гласували 80+ човека, а във форума не пишат повече от 30-35 :) и то в силните дни :) наздраве и дано форумът да се развива и занапред :)

ЧЕСТИТО на победителите!

п.п. Той и Стивън Кинг е един ,но го четат милиони. Не всеки е роден да твори. Включително и аз.
popayo
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 17 10 2015, 22:05

Offtopic: покажи
::up:: Стивън Кинг ми е любимия автор :))
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот D4D » 17 10 2015, 22:50

Благодаря на всички които ме подкрепиха и харесаха моето пъро ревю и честито на победителите! Интересен конкурс и полезен опит за мен и предполагам за всички участници. ::drinks::
Аватар
D4D
Напредващ

Мнениеот tzetz » 17 10 2015, 23:42

Благодаря отново на Наско за чудесната инициатива и усилията този конкурса да го има! Честно казано, благодаря му и че не включи своите ревюта в надпреварата, защото надали някой от нас би имал шанс. Той просто е бил в досега с толкова много модели, които ги е избирал по специални негови лични критерии, и таланта да описва - с две думи, думите са излишни. Той е и причината да "заора" така дълбоко в strelki.info. ::drinks::
В темите и коментарите под тях, установих, че тук е място за интелигиентни и великодушни хора, надраснали дребнавостта и злободневието, така характерно за българаската днешна действителност. Видях постове резонни, казани така, както аз не бих се изразил - точно в 10-ката.
Няколко пъти прочетох, "Хора - забавлявайте се!" - това е наистина целта, която трябва да следваме. Та нали точно тук е мястото където прекараваме оскъдното си свободно време. Това бе и водещия ми мотив, когато писах ревюто. Това ще бъде и мотивацията за следващото ми, което най вероятно ще започна след като посетя Божидар Тодоров за да си взема едно реставрирано родителско наследство със съветски прозиход, на който чакам и каишка тия дни от ebay.co.uk. Този конкурс ми помогна и на мен самия да открия и недостатъци в себе си - и наместо да гледам като кон с капаци и да обвинявам другите, да се науча че, светът не започва и не свършва с моят труд. Колкото и значителен да изглежда в моите очи като първи опит.
И последно, но не по важност - благодаря на всички, които ме подкрепиха!
Всички, отделили часове да опишат това което ги вълнува, харесват или търсят - т.е. написали ревю са победители!
Посвещавам тази изключителна награда на идеята: strelki.info и на пребъдването и във времето. На всички вас!
P.P. Пост 30-ти юбилеен!
Посегнах аз към времето, а то изтече като пясък между пръстите...
Аватар
tzetz
Активен

Мнениеот monopola » 20 10 2015, 14:07

Поздравления за победителите!

Много достойни участници, но все пак имаме и призова тройка :)

Моля да ми пишат за да си получат наградите.

Благодаря на всички участници и пожелания за успех и на следващия конкурс :) Със сигурност следващото лято ще има същия формат, а и съм сигурен, че дотогава ще има и други ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към Конкурси с награди