ГЛАСУВАНЕ за конкурс за ревю на руски часовник - приключил

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

ГЛАСУВАНЕ за конкурс за ревю на руски часовник - приключил

Мнениеот cenzor » 21 11 2015, 12:01

Гласуване за участници в Конкурс за ревю на руски часовници!!

Анкетата ще бъде отворена 15 дни.
Всеки ще може да гласува за ДВЕ предложения.
Гласуващите НЯМА да могат да променят своите гласове.

Участниците :

Poljot полет на въобрсжението @ tzetz Изображение

Ракета "В.И.Ленин" @ rosen_er Изображение

Poljot и артефактите @ Vesire Изображение

Амфибия Desert Shield @ DNikolov89 Изображение

Russian Gold @ Prisadov Изображение

Кама – представяне @ iivetsa Изображение

Ракета Календар @ Mbp3eJIa . Изображение

Нещо като 'ЛУЧ' @ popayo .Изображение
+
Де Лукс @ Дон Жуан .Изображение

POLJOT de luxe @ trk2 .Изображение

Наградите :
(ще добавя снимките по-късно)

Заключвам временно анкетата, докато огледам дали съм добавил всички коректно , дали всичко е форматирано правилно и т.н.
Ковчежникът извади часовника си и отвори капачето. Беше от наскоро излезлите на мода джобни часовници със стрелки, които в момента показваха девет и четвърт. Той го разтръска. От мъничък люк под числото 12 се подаде миниатюрно духче и се сопна: "— Стига си ме друсал, шефе, въртя педалите колкото сили имам!"
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Re: ГЛАСУВАНЕ за конкурс за ревю на руски часовник

Мнениеот cenzor » 22 11 2015, 22:03

Не видях грешки, май сме включили всички. Анкетата е отворена, дерзайте!!
Кликването върху снимката от ревюто ви отвежда до самото ревю.
Гласуването става с поставяване на "чавка" срещу избрания фаворит и настискане на бутона Изпрати гласа в долния край на анкетата.

Имайте предвид, че след гласуване НЯМА да можете да промените гласа си. Затова четете ревютата внимателно и избирайте по съвест. ::drinks::

Поздрави и успех на всички!
Ковчежникът извади часовника си и отвори капачето. Беше от наскоро излезлите на мода джобни часовници със стрелки, които в момента показваха девет и четвърт. Той го разтръска. От мъничък люк под числото 12 се подаде миниатюрно духче и се сопна: "— Стига си ме друсал, шефе, въртя педалите колкото сили имам!"
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 26 11 2015, 22:38

Доста гласове до момента, чудесно признание за кандидатите. ::drinks::
Само имайте предвид - използвайте правото си на ДВА гласа едновременно.
Тоест маркирайте двамата си фаворита, и гласувайте.

Ако изберете само един - после няма да можете да добавите втори глас (без да искам го установих собственоръчно). :?
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 30 11 2015, 22:08

Най -накрая почти всичко на едно място. Благодарност на колегите , които се включиха в наградите. ::up::

1-ва награда :

Изображение
Изображение
Изображение

2-ра награда и 3-та награда:

Изображение

4-та награда:

Изображение
Изображение
Изображение

5-та награда:

Изображение
Изображение

:lol: Дет' се вика - всеки втори печели. ::drinks::
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 07 12 2015, 21:20

::angel:: Утре в 11:00 часа гласуването приключва.
Хубава седмица и да не прекалявате със студентското празнуване утре! ::thumb:: ;)
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 08 12 2015, 20:52

Тъй и тъй си пиша сам в темата :lol: , поне да изпиша и победителите.

1ва награда: Дон Жуан
2ра.Prisadov
3та.Trk2
4та.Tzetz
5та.Rosen_er

Специалната награда (лупата на Bergeon) още я дискутираме , ще допълня поста , с информация кой ще я получи.

Честито на печелившите, чакам данни (адрес и телефон), за да пробвам в следващите дни да изпратя наградите.
Ако някой е софиянец или има път към София в следващите дни - направо ще се видим, за да му я занеса.

Благодаря на всички за интересните ревюта и вложените усилия!
Поздрави на всички, и весели празници! ::drinks::
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Re: ГЛАСУВАНЕ за конкурс за ревю на руски часовник - приключ

Мнениеот stepona555 » 08 12 2015, 22:07

Много хубав конкурс се получи :clap: , видяхме интересни часовници :shock: , победителя да почерпи ::drinks::
Ползата за някой като мен че си купих няколко руснака уж за ревюта , ::angel:: .
Поздрави на всички колеги и весел празник .
stepona555
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 08 12 2015, 22:58

Поздравления за победителя, конкурсът много обогати познанията ми на тема руско часовникарство. За мен беше удоволствие да чета тези ревюта, благодаря Ви колеги :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот trk2 » 08 12 2015, 23:18

Благодаря на колегата cenzor и на останалите които помогнаха за осъществяването на тази интересна идея.
Конкурса беше голямо изкушение за мен и нямаше как да го пропусна, още повече с тази готина първа награда- ръчен механичен хронограф. Тук е мястото да поздравя Дон Жуан за оригиналното хрумване с Москвича :)
Изненадващо моя фаворит ревюто на Ленин не влезе в наградените. А може би специалната награда ще е за него. Все пак има цели десет гласа :)
Аз благодаря за моята награда и обещавам да я споделя с часовникаря сервизирал моя Полет. ::drinks::
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот cenzor » 08 12 2015, 23:22

::drinks:: Ревюто на Росен_ер (Ленин) е в наградените. ::up::
Яд ме , че моя втори глас, също беше за него , а не успях да го дам. :(
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Дон Жуан » 08 12 2015, 23:48

cenzor написа:::drinks:: Ревюто на Росен_ер (Ленин) е в наградените. ::up::
Яд ме , че моя втори глас, също беше за него , а не успях да го дам. :(

Моят глас също беше за него, тъй като той е един от най-големите фенове и познавачи на руските часовници и човек, до който аз често се допитвам, а показаният от него в този конкурс е един наистина уникален часовник ::yahoo:: ! Единствен по рода си в България и един от малкото такива, показани в пространството въобще!!! Часовник, за който всеки един колекционер би могъл само да мечтае......Съжалявам, че остана недооценен, но пък радва притежателят си както и феновете като мен :clap: ::drinks::
Използвам случая да благодаря на инициаторът :clap: , както и на всички подкрепили, макар и в сянка идеята!!! Тук ми липсва една покланяща се емотиконка......но ::drinks:: момчета и :clap: :clap: :clap:
Радостно е, че конкурсът и ревютата в него са осветлили този сегмент от часовникостроенето и малко или много са обогатили този форум и хората, които го четат :)
Естествено, и не на последно място благодаря на всички за оценката и подкрепата, която са ми дали, както и на всички колеги за интересните неща, споделени в този конкурс! За отделеното време и проявеното чувство към тези забравени и често недооценени цъкащи ръсначета :clap: :clap: :clap: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Благодаря на всички и поздрави!!!
Часовници в продажба : https://bazar.bg/ads/user/1032222
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот mitadoc » 09 12 2015, 00:08

Честито на всички, представиха се повече от достойно!
Нека има повече такива ревюта! ::drinks::
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот rosen_er » 09 12 2015, 00:14

Благодаря за добрите думи!
Не чувствам моя участник недооценен,още повече ,че организаторът и двама от класиралите се в челната тройка току-що дадоха явния си вот за него ;) Часовникът е доста по-различен от другите участници в конкурса ,но заслужаваше да го "пусна" в такава надпревара.
Поздравления за всички участници!
rosen_er
Почитател

Мнениеот tzetz » 09 12 2015, 01:19

Форумът е като вселената - постоянно се резширява! Всеки от нас, който всеотдайно е посветил част от времето си да сподели, къде опит, къде професионално мнение, къде просто емоция, свързана с часовниците е допринесъл за общата идея, това да е място всеобхватно, където да пише за почти всичко... И затова винаги ми е интересно, когато влизам тук. Моля се, да имам време да напиша следващите две ревюта.... Идейте се търкалят по склона, остава да им сложим юзди и да им дадем посока...
Да си призная, всички ревюта бяха написани с много вложения... Хората се амбицираха, издириха артефактите изпод дюшеците, пропътуваха километри за снимка - две. Издириха уникални модели... И това ако не е триумф на духа на форума!
Честито Дон Жуан, този хронограф един ден ще е на централно място в колекцията ти!
Обърнахте ли внимание, че Москвичът се утвърди като основен лайтмотив до руския часовник...
Наздраве колеги и бъдете здрави! ::drinks::
Часовникът е инструмент за оразмеряване на четвъртото измерение...
Аватар
tzetz
Активен

Мнениеот iivetsa » 09 12 2015, 08:05

Честито на печелившите,и поздрави на всички останали участници ::drinks:: За мен беше удоволствие да споделя страстта си по руските часовници,без задължително да се целя в наградният фонд !Разбира се и наградите са важни,и тук е мястото да благодоря на организатора на конкурса,и на всички подпомогнали го с осигуряване на наградите!
Аватар
iivetsa
Активен

Мнениеот Mbp3eJIa » 09 12 2015, 10:54

Аз също се присъединявам към благодарностите относно организацията на конкурса и колегите включили се в осигуряването на наградите! За мен беше удоволствие да изчета ревютата на колегите и същевременно с това си вземем поука, за това как се прави РЕВЮ... Всеки един от победителите просто направи показно, включвайки страхотни снимки, артефакти и исторически данни и материали... радвам се, че един от участниците, за когото дадох своя глас бе оценен достойно и от останалите :). Благодаря отново за възможността и обещавам следващия път да се постарая повече... :) ::drinks::
Mbp3eJIa
Активен

Мнениеот Vesire » 09 12 2015, 10:59

Честито и от мен на печелившите, наистина заслужени ревюта от най-големите любители на руското часовникарство. Поздравления и за организацията на конкурса.
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот Prisadov » 09 12 2015, 20:39

Специални Благодарности на Cenzor, за страхотният конкурс. Аз лично много се забавлявах и с интерес прочетох ревютата на всички. Допадна ми факта, че доста от нас бяхме избрали часовници на Полет. Мега много ме радва как се развива форума ни. Благодаря на всички колеги!

Злати...
Аватар
Prisadov
Маниак

Мнениеот cenzor » 20 12 2015, 23:41

::thumb:: Благодаря на всички за отзивите! Три от наградите вече са при победителите, останалите две ще се доставят в следващите дни. ::drinks::

Племенният (да се разбира форумният) съвет на модераторите стигна до решение, че поощрителната награда Лупа BERGEON отива при Vesire за увлекателното ревю с лов на руски артефакти. Колегата klon ще има грижата да я изпрати. ::up::

Весели празници и спокойно посрещане на Бъдни вечер и Коледа на всички!
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Vesire » 21 12 2015, 14:32

Получена, благодаря на cenzor и klon,
весели празници на всички ::drinks::
Аватар
Vesire
Маниак

Назад към Конкурси с награди