гласуване за конкурса "Часовници и Книги"!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Коя е най-хубава снимка на часовник и книга :)

Анкетата свършва на 05 10 2016, 14:13

Bartek - Изображение
10
12%
Prisadov - Изображение
1
1%
Nani - Изображение
1
1%
Prisadov - Изображение
1
1%
Senna - Изображение
9
11%
ZaRk0 - Изображение
4
5%
ivanovnov - Изображение
0
Няма гласували
ivanovnov - Изображение
2
2%
Hemingway - Изображение
3
4%
Orack - Изображение
1
1%
trk2 - Изображение
4
5%
R0S3 - Изображение
4
5%
stepona555 - Изображение
0
Няма гласували
prisadov - Изображение
7
9%
athosa - Изображение
1
1%
fenki - Изображение
0
Няма гласували
dione - Изображение
0
Няма гласували
petrov_m - Изображение
0
Няма гласували
Seikosha - Изображение
6
7%
toshiro - Изображение
0
Няма гласували
Vesire - Изображение
7
9%
Veselka - Изображение
1
1%
DoctorPhill - Изображение
2
2%
asito - Изображение
1
1%
stoqnmonev - Изображение
1
1%
vvgospodinov - Изображение
1
1%
stepona555 - Изображение
0
Няма гласували
prisadov - Изображение
3
4%
greynib - Изображение
1
1%
stealth - Изображение
2
2%
Ashaman9 - Изображение
9
11%

Общо гласове : 82

гласуване за конкурса "Часовници и Книги"!

Мнениеот monopola » 28 09 2016, 14:13

Приятели,

благодаря ви за големият интерес към този скромен конкурс!
Отне ми време да сваля всички снимки и да направя анкетата, защото наистина участниците не са малко :)
Пропуснал съм едва няколко снимки (единствено заради лошото качество на самата снимка, не поради друга причина) и имаме 31 претендента :) Май толкова масов конкурс не е имало.

Правя едно уточнение - пускам анкета за гласуване със всички участници, освен ако няма ярко изразени трима фаворити, ще има второ гласуване. В него ще участват 10те снимки събрали най-много гласове в тази анкета. Просто мисля, че така ще е най-честно за определяне на победител.

Гласуването продължава една седмица, считано от сега, ако случайно съм пропуснал някой моля да не се сърди, а да се свържи с мен да уточним. Просто няма да е възможно да се добяват участници в гласуването.

Може да променяте гласа си преди края на гласуването.

Ето и самата тема - viewtopic.php?f=81&t=29832 - в нея някои от участниците са написали и по нещо за часовници и/или книгите.

Моля да няма драми с гласуването, знаете правилото - яко някой регистрира допълнителни акаунти за да гласува с тях си заминава от форума завинаги.

Понеже участниците са наистиан много всеки има право на два гласа.

Успех на всички и отново ви благодаря!

::drinks:: ::drinks:: ::drinks::

П.С. Снимките са качени като линк, запазен е оригиналният им размер, тоест като кликнете на тях ще се уголемят до размера в които са ги предоставили авторите им.
П.С. Не успях да ги подредя по реда на качването им в темата, просто така ги подреди imgur
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Re: гласуване за конкурса "Часовници и Книги"!

Мнениеот trk2 » 28 09 2016, 21:55

Поздравления за конкурса! Гласувах за Сейкоша- много идейно ::thumb:: И за себе си.
Имам още една снимка с книга в миналото- много е готина, книгата де :)

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 30 09 2016, 20:07

Не малко гласували и засега като че има двама фаворити :) Да видим как ще продължи ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Ashaman9 » 01 10 2016, 12:00

Колеги, не забравяйте да скролвате докрай, най-отдолу също има хубави снимки ;)
Alea iacta est
Аватар
Ashaman9
Напредващ

Мнениеот hemingway » 01 10 2016, 13:00

Аз пък не гласувах за себе си, някак си противоречи на възгледите ми :) Но пък гласувах за Prisadov и DoctorPhill, все пак са майни, снимките са гот и има Хемингуей ;) успех на всички!
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот ayl » 01 10 2016, 13:52

Според мен най ще пасне някой пилотски модел върху Параграф 22. Книгата я имам, но часовника не.
Аватар
ayl
Активен

Мнениеот monopola » 02 10 2016, 13:30

Половината време за гласуване мина :)

Да видим как ще свърши цялата работа ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 05 10 2016, 12:15

още час и гласуването приключва :)
Закъснелтие да гласуват да действат ::drinks:: ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 05 10 2016, 16:22

hemingway написа:Аз пък не гласувах за себе си, някак си противоречи на възгледите ми :) Но пък гласувах за Prisadov и DoctorPhill, все пак са майни, снимките са гот и има Хемингуей ;) успех на всички!

Ако си чел Градината на боговете, и ако си се гмуркал в залива на Лиападес, няма как да не гласуваш за себе си :)
Виж ако Ашаман9 беше набучил на ножа някой плъх и кръвта му да беше оплискала книгата, щях да гласувам за него.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот Ashaman9 » 05 10 2016, 17:30

trk2 написа:
Виж ако Ашаман9 беше набучил на ножа някой плъх и кръвта му да беше оплискала книгата, щях да гласувам за него.

Вярно, че щеше да си подхожда повече :) Понеже нямах плъх за набучване под ръка, нека заглавието на книгата да се чете "Цар Суджук" :))
Alea iacta est
Аватар
Ashaman9
Напредващ

Мнениеот Bartek » 05 10 2016, 18:29

Сега съм малко озадачен и с абмбивалентни чувства, като дете към баща си, който както го обича, така го и наказва. Да мисля ли благодарствена реч, или..
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот monopola » 07 10 2016, 09:48

И така :)

Благодаря на всички гласували и всички участвали, получи се доста интересно, много хубави снимки има!

Както бях писал, мислех да има второ гласуване, тъй като резултатите са доста близки, но все пак имаме трима участника с разлика от поне 2 гласа от всички други, така че:

Победител е Бартек!

Сенна и Ашаман9 са с еднакъв брой гласове, така че взимам решение да ги класирам на основа на жребии :) Ези-тура, 2 от 3 хвърляния, надявам се, че ми имате доверие за честността, хвърлям, хвърлям, пак хвърлям ииииии

На второ място е Senna, а на трето място е Ashaman9.

Честито момчета, снимките ви са чудесни!

Очаквам да си изберете книжки, еи сега ъпдеитвам темата, че има някой продадени, пишете ми как да ви ги изпратя ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Bartek » 07 10 2016, 10:12

Благодаря на всички участвали в конкурса, благодаря на всички гласоподали за мен. Ще ви споделя, че гласувах за себе си. Постарах се да Ви представя хубав часовник с хубава книга, както и снимка с качество, което е по силите ми. Резултата ми хареса, както виждам и на вас, което е моето удовлетворение и награда. Нека силата и здравето бъдат с вас! Наградата дарявам на форума и неговите членове, който желае книга нека да я получи в рамките на моята сума от 50лв. Хубав ден.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот senna » 07 10 2016, 12:46

Изображение

:lol:

Благодаря на всички участвали и гласували в този страхотен конкурс! За админа поредни адмираци и респект!
Ще си избера една книга от уважение към инициативата и защото ще се радвам да я притежавам. Джек Лондон и Демоните на Фаутино. ::yahoo::
Останалата част от наградата искам да споделя с други участници, които може да са събрали по-малко гласове но не са участвали с по-лоши снимки. Не само защото са постнали прекрасни снимки, а защото четенето може да е самотно занимание но книгите трябва да бъдат споделяни. Нека Vesire, Prisadov, Seikosha и Trk2, като следващи по-брой точки, и ако желаят разбира се, да си изберат по нещо в рамките на оставащият лимит от 28 лв.
::drinks:: и още веднъж Благодаря!
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот Ashaman9 » 07 10 2016, 14:31

Напоследък никак не ми върви с хазарта, даже и на ези-тура губя... :( Благодаря на всички гласували за мен, ако се засечем някъде някой път ще почерпя ;) Честито на печелившите, много хубави снимки. Браво и на всички участници и не на последно място браво на организаторите за хубавата инициатива :clap: Аз също гласувах за себе си, а вторият ми глас отиде за senna, нямаше как да знам, че е толкова добър на стотинка :)) За разлика от другите ще си използвам наградата пълноценно, сега ще видя какво що :) Поздрави ::drinks::
Alea iacta est
Аватар
Ashaman9
Напредващ

Мнениеот hemingway » 07 10 2016, 14:43

Честито на победителите! Отново поздравления за Наско за прекрасния конкурс, свързан с това умиращо занимание - ако не бройм четенето на post-ове във Facebook :), поздравления и за всички участвали!
Много благородни постъпки, а повечето гласували за себе си :) чак се замислих дали нещо аз не съм сбъркан! :crazy:
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 07 10 2016, 14:50

честито на печелившите, аз дадох единият си глас за Сена, но за другия не се сещам къде отиде :) иначе и аз най-много си харесах моите две снимки :) :) :) това в кръга на шегата разбира се :) :) :) много весело беше и има страхотни попадения в снимките :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот asito » 07 10 2016, 16:34

Аз гласувах за Бартек и Сенна,че техните снимки ми харесаха повече от моята :) Честито и със здраве :)
Аватар
asito
Активен

Мнениеот trk2 » 07 10 2016, 17:38

Да беше много оригинална инициатива. Поздравления към Монопола!
Честито на съглажданина Бартек- този път се справи и без моя глас :)
Благодаря на Сена за споделената награда. Имам любима книга от изброените и мисля, че не съм я чел на български все още. Ще изчакам правото на избор на призьорите и на тези класирани преди мен. ::drinks::
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 07 10 2016, 17:52

hemingway написа:Честито на победителите! Отново поздравления за Наско за прекрасния конкурс, свързан с това умиращо занимание - ако не бройм четенето на post-ове във Facebook :), поздравления и за всички участвали!
Много благородни постъпки, а повечето гласували за себе си :) чак се замислих дали нещо аз не съм сбъркан! :crazy:

Ами виж сега, ако бяхме постъпили като теб да гласуваме за съгражданите си нищо нямаше да се промени.

Т.е. ако бях гласувал за градския Бартек вместо за себеси, а той ако беше гласувал за мен вместо за себе си, сметката щеше да остане същата :lol:

ПП Шегата на страна, не си сбъркан, повечето (особено в съседния форум) постъпват като теб, но не се самоизтъкват. Ето аз съм сигурен, че Сейкоша също не е гласувал за себе си ;)
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Следваща

Назад към Конкурси с награди