гласуване за конкурса "Часовници и Книги"!

Различни конкурси с парични или предметни награди, предоставени от нашите партньори

Коя е най-хубава снимка на часовник и книга :)

Анкетата свършва на 05 10 2016, 14:13

Bartek - Изображение
10
12%
Prisadov - Изображение
1
1%
Nani - Изображение
1
1%
Prisadov - Изображение
1
1%
Senna - Изображение
9
11%
ZaRk0 - Изображение
4
5%
ivanovnov - Изображение
0
Няма гласували
ivanovnov - Изображение
2
2%
Hemingway - Изображение
3
4%
Orack - Изображение
1
1%
trk2 - Изображение
4
5%
R0S3 - Изображение
4
5%
stepona555 - Изображение
0
Няма гласували
prisadov - Изображение
7
9%
athosa - Изображение
1
1%
fenki - Изображение
0
Няма гласували
dione - Изображение
0
Няма гласували
petrov_m - Изображение
0
Няма гласували
Seikosha - Изображение
6
7%
toshiro - Изображение
0
Няма гласували
Vesire - Изображение
7
9%
Veselka - Изображение
1
1%
DoctorPhill - Изображение
2
2%
asito - Изображение
1
1%
stoqnmonev - Изображение
1
1%
vvgospodinov - Изображение
1
1%
stepona555 - Изображение
0
Няма гласували
prisadov - Изображение
3
4%
greynib - Изображение
1
1%
stealth - Изображение
2
2%
Ashaman9 - Изображение
9
11%

Общо гласове : 82

Re: гласуване за конкурса "Часовници и Книги"!

Мнениеот Ashaman9 » 07 10 2016, 20:03

Offtopic: покажи
Няма нищо лошо човек да гласува за себе си, че аз ако не дам гласа си за своята кандидатура как ще искам от другите да го правят :) В крайна сметка това е демокрация в най-чистата и форма, всеки има право на глас и го ползва както сметне за добре, няма правилно/грешно ::drinks::
Alea iacta est
Аватар
Ashaman9
Напредващ

Мнениеот Bartek » 07 10 2016, 20:44

Ashaman9 написа:
Няма нищо лошо човек да гласува за себе си, че аз ако не дам гласа си за своята кандидатура как ще искам от другите да го правят :)

Човек ако не обича себе си, как ще може да обича другите. ;) Имам една теория че зад всеки алтруизъм се крие доза егоизъм. Но разбира се понякога совите са си просто сови. :) Коце заръчай книгата която си харесал, ще се радвам поне една да отиде в Русе. Аз си бях харесал също, но се оказа продадена. :)
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот hemingway » 08 10 2016, 00:35

"Самоизтъкването" ми дойде след и в резултат на Вашето / не си спомням да сме се виждали и запознавали / леко фрапирало ме признание. Не страдам от липса на внимание в живота за да го търся в интернет! Нима Ви засегнах, изразявайки демократично :) мнението си относно неприкрития егоизъм?!

trk2 написа:Ами виж сега, ако бяхме постъпили като теб да гласуваме за съгражданите си нищо нямаше да се промени.

Т.е. ако бях гласувал за градския Бартек вместо за себеси, а той ако беше гласувал за мен вместо за себе си, сметката щеше да остане същата :lol:

ПП Шегата на страна, не си сбъркан, повечето (особено в съседния форум) постъпват като теб, но не се самоизтъкват. Ето аз съм сигурен, че Сейкоша също не е гласувал за себе си ;)
Аватар
hemingway
Маниак

Мнениеот mitadoc » 08 10 2016, 00:49

Колеги,по-спокойно. Не разваляйте боя с кавга.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 08 10 2016, 21:07

Мерси Бартек, бих искал да прочета Херман Мелвил - Моби Дик

Моля да ме извините, че се обърнах към Вас, без да използвам учтивата форма. Уверявам Ви, това не се дължи на неуважение. За мен самият беше мъчително, докато се адаптирам към привичките във форума и просто се съобразявам с тях. Тук всички имаме една страст и сме се обединили около нея. Създали сме социални образи характеризиращи се с никнейм и аватар и в името на общата любов към часовниците се наричаме един друг колеги. Общуването „на ти“ във форума е проявление именно на тази обща страст и в никакъв случа не означава неуважение към личността, която стои зад социалния образ.
Разбира се ако желаете да се обръщам с учтивата форма към Вашия социален образ наречен Хемингуей, аз ще уважа това ваше желание и за в бъдеще ще се съобразявам с него. (като съм го правил с други колеги от форума по други поводи). Колкото до личностите криещи се зад Вашия профил до колкото ми е известно те са две. Иван с който съм разговарял по телефона и съм с отлични впечатления от него (дори съм заделил часовник за ремонт) и Петър, който се е обръщал „на ти“ към мен в лично съобщение, което както вече написах по- горе се приема за нормално тук.
Да прав сте, засегнах се г-н Атанасов, затова, че определихте гласуването ми за себе си, като неблагородна постъпка (макар и учтиво/косвено казано) и като неприкрит егоизъм. И затова на свой ред единствено си позволих да квалифицирам вашето изказване като самоизпъкване.
Освен интелигентен човек, виждам, че сте и чувствителен, за това Ви се извинявам пред всички и Ви подавам ръка, като заявявам, че на следващия конкурс, за който усилено се готвих, няма да гласувам за себе си.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот stepona555 » 09 10 2016, 02:56

Итересен конкурс стана .
Да гласуваш за себе си е интересно хрумване , което не ми беше дошло наум, но щом не е против правилата на организатора, значи всичко е ок.
То всъщност като гледам броя на участията и гласуванията малко се отличава , ако имаше ограничение да гласуваш за себе си , щеще да има десетина гласували, което е малко , все пак форума има над 10000 регистрирани членове.

По повод наградите и масовото отказване от получаването им , не е красиво колеги .
Организатора обяви условията в началото , тогава наградите бяха същите книги , освен мен не забелязах някой да е отбелязал че участва извън класирането , само за да се видя на телевизора( не че не обичам да чета ).
Аз лично бих се почувствал неловко ако подаря нещо на някой и той ми каже абе дръж си книгите , виж там раздавай ако някой ги поиска.
Поздрави на всички
stepona555
Маниак

Мнениеот senna » 09 10 2016, 08:46

Това е чудовищна манипулация с бюлетините, Колеги! Костинброд пасти да яде! Оставка за ЦИК! Веднага! ;)
Конкурса бе, и си остава чудесна инициатива и място за истинско забавление с наслада за очите. Питам се, кому е нужно да го превръщаме в нещо толкова сериозно, като че ли от спечелването му зависят съдбините на човечеството.
По повод отказването ми от награда... ми не, няма такова. Вземам си я. Избирам си една книга (сборника от разкази на Джек Лондон). Другите споделям с част от останалите участници (просто няма за всички). Вече се мотивирах защо го правя. Колегата Bartek, прави същото, споделяйки даже с много по-широк кръг от съфорумци. Лично аз държа да не излезе, че "правя помен с чужда пита" товарейки с допълнителни разходи човека осигурил наградният фонд и затова ще помоля Наско да ми запише на сметката доставните разходи на всяка една книга избрана от колегите в рамките на втората награда и да ми я включи в стойността на моята доставка. ::drinks::

Поздрави на слънчева Еспана! Тодоре, прати малко слънце насам, че измръзнахме по никое време тук! :)) ::drinks::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот monopola » 28 10 2016, 12:35

Господа,

понеже само Ashaman9 си получи наградата, освен него Senna пожела само една книга, а trk2 получи от Bartek право да си избере вместо него и си избра.

Така че взимам следното решение - всеки от топ 10 може да си избере книга от темата, Ashaman9, trk2 и senna вече го направиха, така че ще се радвам и ако останалите си изберът по една :)

Понеже както вече казах победителят желае да сподели наградата си, трима други вече са избрали, реално всеки получил поне 2 гласа ще получи книга :)
Ето и списъка на тези поличаващи това право:

vesire
prisadov
seikosha
Zark0
R0S3
Hemingway
ivanovnov
doctorphill
stealth

Единствено моля всеки да си поеме куриера и до средата на следващата седмица да ми кажете, след това губите правото си на награда :) Сори, ама искам да мога да приключа ангажимента :)

В темата са отразени наличните книги. Отново благодаря на всички участвали, на всички гласували и поздравления за победителите ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Предишна

Назад към Конкурси с награди