*ЗАПАЗЕН* Poljot 17 jewels Creme Dial - Съветското Монако

Продажба на употребявани часовници - всички часовници, които не могат да влязат в подфорума за продажба на нови часовници

*ЗАПАЗЕН* Poljot 17 jewels Creme Dial - Съветското Монако

Мнениеот Prisadov » 08 11 2016, 17:49

Здравейте Колеги и Приятели,
Продавам един страхотен съветски часовник на Полет, или както аз самичък му казвам - Съветското Монако. Евтина версия на един култов модел на ТАГ. Конкретният часовник е изключително запазен. Бих си позволил да му кажа МИНТ. Състоянието е наистина невероятно, като единствените следи са само от съхранение. Единствената забележка която мога да отбележа е лека пукнатина на стъклото около 5 часа. Надявам се да се види от снимките. Забелязва се само от определен ъгъл, и не дразни. Просто си е оригиналното стъкло и ми харесва така.
Механизма е 2609Н с 17 камъка и ръчно навиване. Не ми е известна последната профилактика. Часовника работи точно, като отклонението което засякох за 24 часа е +38секунди напред. Коронката е оригинална и много удобна.
Часовника насистина работи и изглежда страхотно според мен, а точно квадратната форма, но си една изтънчена дрес визия.
Размерът е 34мм без коронката и 36мм с нея. От лъг до лъг е 41мм, а височината е 7мм. Между лъговете е 18мм.
Давам часовника на черната ретро перлонова каишка. Кожената беше сложена само за снимките, за да покажа как стои на ръка, и на кожа. Поради липсата на безел часовника изглежда по масивен. Страхотен е наистина.

Ето и снимки...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Цената която му търся е 35лв.
Часовника се намира в Град Пловдив. За тук е ясно, а за другите градове Еконт с преглед и тест.

Благодаря за вниманието.

Злати...
Последна промяна Prisadov на 12 11 2016, 19:11, променена общо 1 път
Аватар
Prisadov
Маниак

Re: Poljot 17 jewels Creme Dial - Съветското Монако

Мнениеот ArsenalChamp » 12 11 2016, 17:12

Красив часовник, данните за купуване изпращам на лс.
ArsenalChamp
Напредващ

Re: *ЗАПАЗЕН* Poljot 17 jewels Creme Dial - Съветското Монак

Мнениеот ArsenalChamp » 16 11 2016, 20:12

Часовника пристигна.Благодаря за полета.
ArsenalChamp
Напредващ

Назад към Втора ръка - малки обяви за продажба на часовници