Какво искате да видите във форума?

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Какво искате да видите във форума?

Мнениеот evin » 25 11 2016, 17:27

Бих се раздвал на раздел форумна библиотека, където да качваме най-различни PDF-и - технически, рекламни, книги (със свободни права) и пр. А, щях да забравя - и java разголител (каквото и да е това) :mrgreen:
Alfex Lucendro 5567 / Valjoux 7750 (25j)
Meistersinger Neo 1Z / ETA 2824-2 (25j)
Poljot de Luxe / 1МЧЗ 2209 (23j)
Victorinox Swiss Army Cavalry 24308 / ETA Quartz (7j)
Аватар
evin
Маниак

Мнениеот stepona555 » 25 11 2016, 20:04

Да започне да показва точно време това лого.
Изображение

Или ако това е запазена марка и не може да се пипа някъде между рекламните банери да се смести едно ролексче което да показва точно време , все пак форум за часовници.
Веднъж вече дадох идея колегите с банерите да включат такъв скрипт в банера за който плащат , и да видят дали няма да се увеличи неговата гледаемост, за моя процент на лично.
::drinks:: ::drinks::
stepona555
Маниак

Мнениеот cenzor » 26 11 2016, 20:43

Насе, направи един раздел "DYI / Направи си сам" , има доста интересни теми във форума, да са на едно място.

Часовници - изработени, сглобени, асемблирани, модифицирани - всякакви..
И каишки.
И кутии.

::thumb::
Ковчежникът извади часовника си и отвори капачето. Беше от наскоро излезлите на мода джобни часовници със стрелки, които в момента показваха девет и четвърт. Той го разтръска. От мъничък люк под числото 12 се подаде миниатюрно духче и се сопна: "— Стига си ме друсал, шефе, въртя педалите колкото сили имам!"
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот mitadoc » 26 11 2016, 20:51

Надявам се скоро да има раздел за продажби от спонсори. Като във WUS. Насе, не може ли да ги накараш да си пускат тук в специален раздел застояли часовници, нови в промоции, или просто с нормалните си цени. Хем ще има повече обяви,хем ще е реклама за тях.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот klon » 27 11 2016, 23:45

mitadoc написа:Надявам се скоро да има раздел за продажби от спонсори. Като във WUS. Насе, не може ли да ги накараш да си пускат тук в специален раздел застояли часовници, нови в промоции, или просто с нормалните си цени. Хем ще има повече обяви,хем ще е реклама за тях.

+1

trk2 написа:Искам, като натисна върху виж новите мнения, продажбите да излизат отделно от останалите теми, без значение над или под тях. ::drinks::

+1
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот stepona555 » 28 11 2016, 00:07

Понеже няма въпрос , какво не искате да виждате повече във Форума , да разбираме ли че всичко досегашно е перфектно и форума има нужда само от леко разширение и подобряване на интерфейса
Поздрави
stepona555
Маниак

Мнениеот monopola » 28 11 2016, 15:05

Ех :) стига с тая буквалистика :) Естествено, че не, именно затова съм пуснал тема да разбера какво искате да се промени към по-добро ::drinks:: ::drinks::
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот stepona555 » 28 11 2016, 15:15

ами да почваме да гласуваме за досегашните предложения , че то си иска време да се реализират
stepona555
Маниак

Мнениеот miroman » 28 11 2016, 16:43

На мен би ми било интересно, ако има под-раздел "Колекции". Всеки, който има желание, да "кандидатства" пред модератор или админ, и ако бъде одобрен, да има къде да си покаже колекцията (или част от нея). Например това може да е мястото, където всеки ще може да се похвали с новата си придобивка. Защото всички знаем, че една немалка част от удоволствието е това - да го споделиш с другите.

Верно е, че думата "колекция" има доста разтегливо тълкуване, но надали ще са много кандидатите, и ще може при кандидатстването да се указва името на колекцията. Например "Швейцарски винтидж от 60-те и 70-те", "Руски позлатени" или пък защо не само "Seiko"...

В темата да може да пише и редактира само авторът (за да няма спам, доби и "доброкачествен", от типа "прекрасен е", "уникален е", невероятен е" и т.н.), и да бъде абсолютно забранено публикуването на "бизнес- информация". Естествено, ако се забележи нарушение, лесно може да бъде отнето правото да показваш.

Сега и тук има доста публикации, но разпръснати.

Поздрави, Миро.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
------- Моите турбийони -------
Constantin Durmont Tourbillon | Exactano Tourbillon | WUS 2012 Tourbillon Project
-----------
Вечният календар е направен, за да може един път на 4 години да глеждаме как датата се сменя от 28-ми на 29-ти. Репетирът е направен, за да може изобщо да не поглеждаме часовника. А турбийонът е направен, за да го гледаме непрекъснато.
Аватар
miroman
Master User

Мнениеот ivanovnov » 28 11 2016, 17:20

от казаното до тук, аз лично подкрепям всички предложения, биха били добри нововъведения, освен това обобщено казано, всички предложения са свързани основно с организация и подредба :) аз също бих се радвал да се намира по-лесно концентрирана информация, защото в момента има малко разпиляване в общи линии по различни раздели и теми :)
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот DoctorPhill » 03 12 2016, 09:29

1.Възможно ли е ,потребители без нито едно ревю или поне 30 други мнения да не могат да публикуват обяви за продажба .
2.Трябва ли да има OLX филиалче за всякакви стоки нямащи нищо общо с часовници и консумативи за тях ?
Няма друг форум за часовници където се продават толкова различни дивотий,икони ,обувки и тн. .Сега очаквам и обяви за домашна туршия и свинско .
Когато отворя новите мнения ,90 % са продажби на нещо си ..... :((
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот Swiss M. » 03 12 2016, 11:16

DoctorPhill написа:1.Възможно ли е ,потребители без нито едно ревю или поне 30 други мнения да не могат да публикуват обяви за продажба .

Това и аз съм си го мислил, но реално се получава пазарна саморегулация - неразбиращите като мен в повечето случай избягват покупки от потребители с първи пост, а който разбира не го вълнува от кого купува. Вероятно това, което предлагате е удачно за участието в търговете, където редовно виждаме някакви разминавания. Отделно, но не знам до колко е възможно, добър ход за търговската част би било въвеждането на някаква система за рейтинг, но не както до сега - тема с коментари, а нещо от сорта на оценяването в ибей.
Аватар
Swiss M.
Почитател

Мнениеот ItCanBidon » 07 12 2016, 02:19

cenzor написа:Насе, направи един раздел "DYI / Направи си сам" , има доста интересни теми във форума, да са на едно място.

Часовници - изработени, сглобени, асемблирани, модифицирани - всякакви..
И каишки.
И кутии.

ItCanBidon
Активен

Мнениеот Veselin_Petkov » 07 12 2016, 02:28

Нещо, което съм срещал в други форуми, а тук ми бърка в здравето - Бутон за нови мнения в дадена тема. Примерно Заглавието на темата и до него бутонче "Ново". Цъкаш и те носи до първото непрочетено от теб мнение в тази тема. Така не скролваш като луд все път до дъното на темата, примерно Wrist shot, a директно отиваш при новите мнения.
Veselin_Petkov
Напредващ

Мнениеот cenzor » 07 12 2016, 08:28

Veselin_Petkov написа:Нещо, което съм срещал в други форуми, а тук ми бърка в здравето - Бутон за нови мнения в дадена тема. Примерно Заглавието на темата и до него бутонче "Ново". Цъкаш и те носи до първото непрочетено от теб мнение в тази тема. Така не скролваш като луд все път до дъното на темата, примерно Wrist shot, a директно отиваш при новите мнения.

И тук го има, и винаги го е имало.
На всяка тема има колонка Последно мнение, с името на автора. До името има малка иконка , кликваш и те води до мнението . За тази тема последното твое мнение е : viewtopic.php?f=15&t=31252&p=283973#p283973
Сега последно е моето :

Изображение
Ковчежникът извади часовника си и отвори капачето. Беше от наскоро излезлите на мода джобни часовници със стрелки, които в момента показваха девет и четвърт. Той го разтръска. От мъничък люк под числото 12 се подаде миниатюрно духче и се сопна: "— Стига си ме друсал, шефе, въртя педалите колкото сили имам!"
Аватар
cenzor
МОДЕРАТОР

Мнениеот Veselin_Petkov » 07 12 2016, 09:43

Ахъм, ясно. Да, това върши работа, благодаря за демонстрацията.

Мислех си ако има 5-6 нови мнения да те заведе до първото непрочетено, но и това върши работа.
Veselin_Petkov
Напредващ

Мнениеот monopola » 07 12 2016, 13:10

Ами то е точно така - тоест тази иконка те води до първото непрочетено в темата. Примерно тема от 10 страници, ти си чел до 6тата, като натиснеш иконката те води точно до първото непрочетено от теб мнение на 6та страница.
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Anthony » 07 12 2016, 14:44

Показаното от Cenzor води до последното мнение, а до първото непрочетено те води оранжевата иконка пред заглваието на темата.
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот makaron » 09 12 2016, 10:34

Дали вече изтеклият "ден на отворените врати в Жулияни" да не се премахне ?

И аз отдавна чакам форумен часовник.

Поздрави,
Аватар
makaron
Напредващ

Мнениеот trk2 » 16 12 2016, 16:22

От 100 нови мнения, 82 са купувам- продавам.
Предлагам търговските мнения да се отделят от останалите, защото докато стигна до 18 те дискусии, трябва да мина през заглавията на 82 обяви.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници