SEIKO - SARB033

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.

Re: SEIKO - SARB033

Мнениеот ivo p » 30 06 2017, 23:55

Добре че го ъпнаха, да мога да го видя и прочета, месец по- късно.

Много добро:) благодаря.

А за секундната стрелка, точно различния и вид ме привлича в часовника.
Аватар
ivo p
Маниак

Мнениеот trk2 » 02 08 2017, 13:06

Поздравления,
Интересно ревю и много готин часовник. Създава усещането за Гранд сейко или Ролекс. ::drinks:: И ако не е секундната стрелка за която пише Иво, човек може да се обърка. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот senna » 02 08 2017, 17:14

:oops:
За мен, възможността да съм част от общността на този форум винаги е било въпрос на чест и привилегия! А одобрението на скромните ми напъни, да представя подобаващо интересно някоя заслужаваща си машинка, от колеги с огромни познания и опит в сферата на часовниците и най-вече от специалист, чиито трактати по часовникарство са от световна класа, и който ме оставя безмълвен пред труда му всеки път, когато пише ревю, ме кара само да се чувствам, плюс всичко останало, и щастлив от общуването с хората в този малък виртуален оазис на ерудицията, знанията, толерантността, човечността и честността, какъвто е този форум.
Благодаря, колеги! Благодаря, Коце! ::drinks::
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот Scandinavian » 03 08 2017, 10:57

senna написа:Наша милост, къде и да го пипнеш, все на "вед" окончава. То, повече, като да ни се бе искало на "ор" да скончаваме, ма колкото, толкова, нЕма се бесим ся!
Че е тунинговано малкото щастие, туниговано е. Сега, дали е петица или шестица, все ни е тая. Важното е, че тунинга е AMG... или Barbus, не е като да е гаражен тунинг с подръчни материали на Пернишки гоуф двойка.
ЕТА та, без бой си я не даваме, че напоследък там нещо, нещата силно се скофтиха, оселитиха и изпластмариха... яко (както обича да градира "многото" малката щерка) и не се знае, знае ли се, какво има да става още.
Тук сабахлем налетяхме на едно извънземно, което за да омилостивим, наша милост се видехме принуден, да му засвидетелстваме наличие на разум показвайки си саатя (то нали и с друго доказателство за интелект наша милост не разполагам). Онова обаче, явно за сефте и то видя Сейко със сапфирен джам, та далидсваше да ни гепи стрелките а ние трЕбеше му обясняваме, че няма да стане, щото между него и тях има джам. Разбра ни накрая, така мислим де.
Изображение
Изображение
Изображение

Благодяря на всички Ви, Колеги за оценката и пожеланията! Радвам се, че съм успял да създам положителни емоции и настроение във Вас! ::drinks::

Незнам дали това е извънземно, но се сещам за един майтап, че най-сигурното доказателство, че съществуват разумни извънземни е, че не желаят да встъпят в контакт с нас по никакъв начин.
"Човек с часовник знае колко е часът, човек с два часовника, никога не е сигурен......"
Certina DS Podium Square - ETA 2824-2
Hamilton Jazzmaster Maestro - H21 caliber, valjoux 7750 base
ORIENT Mako caliber 46943 Made in Japan - The Forum Watch 15/27
Victorinox Dive Master 500 - ЕТА 2892 А2
Scandinavian
Маниак

Предишна

Назад към Ревюта и снимки на часовници