G shock mudmaster gg1000

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.

G shock mudmaster gg1000

Мнениеот Borcalino » 02 02 2018, 15:48

Не видях ревю на модела,а може и да съм пропуснал :))
Модела е casio gg 1000 1a3er mudmaster
Видях го на витрината и това просто беше моя часовник,красив голям и тежък.
Но бих казал, че това е най вече часовник който се носи през топлите месеци ,когато е за къс ръкав.
Сега зимата когато се носят дебелите дрехи малко става неудобен,поради големите му размери,тежи 93 гр но нека не забравяме че това все пак според производителя е часовник създаден за работа във тежка среда и евентуално оцеляване от предстоящ зомби апокалипсис ::drinks:: има и компас който може да ти помогне да се завърнеш във базата ако оцелееш до тогава :))
Термометър - допадна ми идеята на япончетата че са сложили,малко е във минус че за да покаже точно трябва да го свалиш за 15-20 мин.от ръката но пък е по добре да го има от колкото да го няма.
Осветление- бях учуден от фосфорното осветление ,при кратко осветяване със фенерче и съответно лягане за сън,през периодите които се будех нощем без проблемно виждах часовете и минутите,само секундите не успявах :idea: другото осветление е от диодно и може да се настрои от 1 до 3 секунди.
Има и настройка която позволява да светва автоматично когато го погледнеш,явно има сензор който реагира на 45 градуса.
Другите екстри са стандартни,като хронометър,световно време,аларми,обратно броене,сигнал на кръгъл час,на половин час, водоустойчив 20 bar.
Като цяло кеф цена няма.ето и малко снимки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Borcalino
Новобранец

Re: G shock mudmaster gg1000

Мнениеот otof » 02 02 2018, 19:11

Мини MUDMASTER :thumbup:
Не е зле,тук има конкурс за писатели viewtopic.php?f=81&t=37389
Изображение