Инфо за антикварен часовник?

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.

Инфо за антикварен часовник?

Мнениеот yanko_dobrev » 12 02 2018, 21:16

Здравейте,
днес попаднах на часовника от снимката и го купих, защото го харесах - привлече ме. Няма да пиша много, тъй като съм лаик. Ще се радвам, ако някой е виждал такъв или подобен и ми каже нещо повече за въпросния часовник.
Благодаря предварително!

Изображение
yanko_dobrev
Новобранец

Re: Инфо за антикварен часовник?

Мнениеот senna » 13 02 2018, 01:03

Здравейте и добре дошъл!
Защо точно в тази тема решихте да отправите запитване, ще си остане загадка за мен. Обаче, ако наистина искате някаква информация, ще е добре да направите малко снимки и на обратната страна. Механизъм, надписи, щампи по него и т.н.
Иначе досега, аз лично не съм виждал подобно нещо. ::huh:: Нещо, като маската на цар Терес, поднос за бяло сладко и часовник, всичкото в едно. Три у йедан, както викат братята сърби. ;)
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот phil05 » 13 02 2018, 01:50

Стига де, да не излезе, че е един от часовниците на Харисън, ето H1 същия, даже 4 в 1 :)

Изображение

Майтапа настрана, наистина интресено какво има отзад, снимайте го ::up:: ::drinks::
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот Seikosha » 13 02 2018, 23:16

Часовникът е интересен. Римските цифри и напълно излъсканият щампован метален циферблат, говорят за едни може би стотина години,но жалко ,че всичко е изтрито и за това ,поглед към същността му е задължителна. То за това и да питаш правилно,си е цяла наука.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "
Seikosha
Маниак

Назад към Ревюта и снимки на часовници