ZP in Switzerland .... Или започването на една Приказка.

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.
Потребителски аватар
BAHKATA
Маниак
Регистриран: 11 10 2012, 12:29

Re: ZP in Switzerland .... Или започването на една Приказка.

Мнение от BAHKATA » 10 04 2019, 23:15

Леле, човече, какво творение! ::huh::

Съжалявам само, че чак сега го виждам, но по-добре късно...

:clap:

Потребителски аватар
Prisadov
Маниак
Регистриран: 07 05 2012, 14:11

Мнение от Prisadov » 20 01 2020, 12:40

Радва се, че четивото ви е харесало приятели.
Нямах никакво време да попълвам, и отбелязвам нови места. Истината е ,че последно ви представих град Аарау,а тогава не предполагах, че именно в този град ще намеря първата си работа тук. Е нещата така се завъртяха, че за последните 7-8 месеца нямах никакво свободно време, буквално. Посетените градове тази година са супер малко, и то в повечето нямах време за снимки, но вчера, по случайност имах фотосесия в Цюрих, и още за по-голяма случайност имах и 30-40 мин., за да се разходя покрай любимото ми езеро , и то в слънчево време.

Ето няколко снимки...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Разбира се, на ръката си съм с любимият ежедневник за 2019г, който не спира да ме радва.

Изображение

И модерният варинат в Инстаграм наполследък с още няколко снимки...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Всъщност не знам какво ново да кажа за Цюри. Любим мой град, особено старият град и района около езерото. Хубавото на неделя е, че няма много хора защото нищо освен малките кафенета не работи. Градът е по-спокоен, и разбира се, може да се види всичко само отвън. За съжаление тук вече светлината на денят много взе да намалява и беше време да се прибирам. Но на връщане минах по Banhofstrasse , или по известна като най-скъпата улица в Европа. Не знам дали е така, но най-скъпите бутици, и най-големите банки са именно там. Разбира се, защото е неделя , и повечето витрини също са затворени, снимките на часовници ще са малко.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Дано да ви е харесало, ще се опитам тези постове да зачестят, защото имам доста още какво да покажа и разкажа.

Благодаря за вниманието.

Злати...

exoticplants
Активен
Регистриран: 18 09 2019, 19:24
Контакти:

Мнение от exoticplants » 21 01 2020, 00:31

Интересно написано, за което благодаря. Аз обаче в момента изпитвам лека завист, защото ме е яд, че повече от 10 години, живях и работих в Цюрих, толкова часовници минаха през ръцете ми, а чак сега, едва преди година се породи любовта ми към тях. Преди това бяха просто вещи за ежедневието и нищо повече. Яд ме е , че съм пропуснал да се запозная отблизо с тях, но, живи и здрави лятото ще се поразходим отново :)
Ноевият ковчег е бил построен от аматьори, а Титаник - от професионалисти.

Отговори

Върни се в “Ревюта и снимки на часовници”