Видяхме сините, а къде са зелените?

Есенцията на нашия форум – ревютата! От фенове за фенове.
Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от childrolland » 09 07 2021, 15:44

Изображение

shtora
Маниак
Мнения: 1851
Регистриран: 05 01 2010, 14:06
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от shtora » 09 07 2021, 20:43

Offtopic: покажи
Puzo написа:
22 04 2020, 11:11
Изображение
Брех, много ми хареса. Стара снимка, сега я видях, но е много красив.

Потребителски аватар
Puzo
Маниак
Мнения: 1039
Регистриран: 18 10 2016, 09:37
Местоположение: Kaspichan Town!

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от Puzo » 09 07 2021, 20:55

shtora написа:
09 07 2021, 20:43
Offtopic: покажи
Puzo написа:
22 04 2020, 11:11
Изображение
Брех, много ми хареса. Стара снимка, сега я видях, но е много красив.
Благодаря! Класика от 70-те със 7019 механизъм в доста добро състояние.
Изображение

Изображение

Изображение
КОГАТО СИ МЪРТЪВ, ТИ НЕ ЗНАЕШ, ЧЕ СИ УМРЯЛ. ТРУДНО И ТЕЖКО Е САМО ЗА ДРУГИТЕ. АБСОЛЮТНО СЪЩОТО Е И КОГАТО СИ ТЪП! ;)

Потребителски аватар
batiaro
Напредващ
Мнения: 96
Регистриран: 03 09 2010, 23:06

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от batiaro » 13 07 2021, 13:50

Изображение

Потребителски аватар
apexs
Активен
Мнения: 174
Регистриран: 13 04 2010, 18:22

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от apexs » 14 02 2022, 20:18

Нещо зелено и от мене ::drinks::
Изображение

Plamensito
Новобранец
Мнения: 5
Регистриран: 26 11 2021, 07:16

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от Plamensito » 06 04 2022, 23:23

Изображение

Потребителски аватар
SLAYER
Маниак
Мнения: 1374
Регистриран: 19 06 2010, 01:49

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от SLAYER » 10 04 2022, 00:52

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

didomen
Напредващ
Мнения: 59
Регистриран: 01 05 2022, 09:12

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от didomen » 03 05 2022, 13:13

Изображение


Потребителски аватар
belyata
Маниак
Мнения: 1132
Регистриран: 31 12 2017, 13:53

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от belyata » 10 12 2022, 11:18

Изображение
Bulova Sea King 262 kHz, UHF (Ultra High Frequency)

Потребителски аватар
magnit
Маниак
Мнения: 1902
Регистриран: 06 10 2017, 17:37
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от magnit » 10 12 2022, 16:05

Изображение

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от memcho » 12 12 2022, 10:00

Изображение

Потребителски аватар
memcho
Маниак
Мнения: 808
Регистриран: 12 09 2014, 10:52
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от memcho » 01 01 2023, 20:24

Изображение

kiotobg
Напредващ
Мнения: 76
Регистриран: 06 04 2014, 11:11

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от kiotobg » 05 01 2023, 13:29

Тука са зелените, тукааааа !
Който разбира, тук се спира ::cool::

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
icobico
Напредващ
Мнения: 91
Регистриран: 28 04 2012, 12:16

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от icobico » 03 03 2023, 18:24

Ето го, планинарчето:
Изображение

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от groti » 25 04 2023, 15:36

Изображение

Потребителски аватар
Rambo123
Активен
Мнения: 109
Регистриран: 06 04 2013, 00:06
Местоположение: Враца

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от Rambo123 » 19 06 2023, 15:02

Изображение

Потребителски аватар
groti
Маниак
Мнения: 506
Регистриран: 12 03 2020, 10:52
Местоположение: София

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от groti » 26 06 2023, 23:51

Изображение

pnikolaev
Напредващ
Мнения: 41
Регистриран: 31 01 2015, 18:37

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от pnikolaev » 08 07 2023, 17:30

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1252
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Мнение от childrolland » 15 08 2023, 11:04

Изображение

Отговори

Върни се в “Ревюта и снимки на часовници”