Страница 3 от 3

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 30 08 2023, 12:17
от otof
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 07 09 2023, 19:43
от magnit
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 07 09 2023, 22:38
от Vall66
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 10 11 2023, 21:12
от pnikolaev
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 10 01 2024, 17:41
от childrolland

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 12 01 2024, 09:34
от brainsucked
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 25 04 2024, 16:32
от magnit
Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 26 04 2024, 17:40
от magnit
Изображение

Изображение

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 27 10 2025, 12:35
от tzetz
Абе какви са тия спам шитове де се наводнихме с тях тук?!
как може да се разрешава това - да се трият и блокират тия спамери!!!! ::crap::

Re: Видяхме сините, а къде са зелените?

Публикувано: 19 05 2026, 11:06
от alxg
Изображение
От години съм хвърлил око на Citizen The Citizen колекцията.
High Accuracy Quartz (solar, +-1 с. на година, perpetual calendar, jumping hour hand; реално се сверява само веднъж в живота), титаниев корпус и гривна, ужасно красиви циферблати и финиш като на GS. Спираше ме единствено прекалената прилика с GS-то ми.
Наскоро, обаче, ми попадна горната колекция в ограничен тираж - по 300 броя на модел. Iconic nature - 4 модела посветени на респективно: цветя, птици, вятър, луна. Тъй като е от 2024 бройките бяха вече силно ограничени и единствените останали модели бяха двата с цветни корпуси, които автоматично отхвърлих като идея. Но след известно премисляне реших, че rose gold (или Sakura Pink, както са го кръстили) не е толкова натрапчиво жълт, а и е пекфектен за dress watch.
Намерих го и на доста прилична цена, поръчах го и долетя от Япония за два дни. Естествено, след това седя още 7-8 в нашите митници :facepalm:
На живо е великолепен, 38.3мм седят страхотно елегантно, алигаторската каишка е мега удобна, цветът е много по-блед от на снимките и е много дискретен, а циферблатът е направо извънземен....И всичко това с финиш, неразличим лично за мен от на Grand Seiko. Един пълен пакет съвършенство е за мен часовничето :lub: Чак съжалявам, че наснимах само циферблата и не обърнах внимание на коронка, каишка, закопчалка и тн.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение