Проект Черно Море - форумен часовник на strelki.info

Информация и мнения за конкретни модели и марки
Barking Dog
Маниак
Регистриран: 10 02 2016, 11:29

Re: Проект Черно Море - форумен часовник на strelki.info

Мнение от Barking Dog » 29 04 2018, 11:47

Това вече е нещо. Не е въпрос за времето, а липсата на информация, благодаря.
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.

Потребителски аватар
dilaz
Активен
Регистриран: 29 05 2012, 17:17

Мнение от dilaz » 11 05 2018, 15:05

Проектът "Черно море - форумен часовник 2015" завърши. И то по най-бляскавия възможен начин. Тепърва ще се публикуват снимки, ще се пишат ревюта, ще се дават отзиви, ще има коментари. Но най-напред е необходимо да се направи едно нещо. Да се каже едно неизмеримо голямо БЛАГОДАРЯ на човека, който създаде, изнесе на раменете си (и не само :) ) и завърши триумфално този чутовен проект. Смятам, че мога от името на всички, които вече носят на ръката си часовника с логото "Черно море", да кажа:
Наско, огромен РЕСПЕКТ за труда, времето, нервите и разходите, които погуби в тази сага. За сърцето и душата, които вложи в този проект. Без твоето желание, воля и настойчивост нямаше да бъде възможно сега да носим и се радваме като деца на този наистина забележителен часовник. БЛАГОДАРИМ! :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 11 05 2018, 15:09

колеги, честито, страхотно се е получил часовникът, със здраве да си ги носите и много да Ви радват, а Наско за пореден път показа, какъв луд фен е, и че когато има желание има и начин да се постигне :)
...go forward...

Потребителски аватар
franka
Маниак
Регистриран: 30 11 2012, 22:09

Мнение от franka » 11 05 2018, 17:41

Даа, Наско е за похвала. Браво!!!
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz

Потребителски аватар
kokokoz
Маниак
Регистриран: 17 01 2011, 18:39

Мнение от kokokoz » 11 05 2018, 18:05

dilaz написа:Проектът "Черно море - форумен часовник 2015" завърши. И то по най-бляскавия възможен начин. Тепърва ще се публикуват снимки, ще се пишат ревюта, ще се дават отзиви, ще има коментари. Но най-напред е необходимо да се направи едно нещо. Да се каже едно неизмеримо голямо БЛАГОДАРЯ на човека, който създаде, изнесе на раменете си (и не само :) ) и завърши триумфално този чутовен проект. Смятам, че мога от името на всички, които вече носят на ръката си часовника с логото "Черно море", да кажа:
Наско, огромен РЕСПЕКТ за труда, времето, нервите и разходите, които погуби в тази сага. За сърцето и душата, които вложи в този проект. Без твоето желание, воля и настойчивост нямаше да бъде възможно сега да носим и се радваме като деца на този наистина забележителен часовник. БЛАГОДАРИМ! :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар
marind
Маниак
Регистриран: 20 12 2011, 14:50

Мнение от marind » 11 05 2018, 18:13

Мдаа, така си е ::up:: Насе, благодаря! ::drinks::

Изображение
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****

ISDP
Почитател
Регистриран: 15 06 2016, 04:58

Мнение от ISDP » 11 05 2018, 18:53

dilaz написа:Проектът "Черно море - форумен часовник 2015" завърши. И то по най-бляскавия възможен начин. Тепърва ще се публикуват снимки, ще се пишат ревюта, ще се дават отзиви, ще има коментари. Но най-напред е необходимо да се направи едно нещо. Да се каже едно неизмеримо голямо БЛАГОДАРЯ на човека, който създаде, изнесе на раменете си (и не само :) ) и завърши триумфално този чутовен проект. Смятам, че мога от името на всички, които вече носят на ръката си часовника с логото "Черно море", да кажа:
По-добре немога да го кажа.

Мога само да добавя едно благодаря от мен

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

n4s
Напредващ
Регистриран: 03 02 2013, 14:02

Мнение от n4s » 11 05 2018, 19:29

Благодаря на Наско, че имаше търпението и куража да избута този прекрасен проект до край. Без него това бижу не би красило китките ни. Току що взех часовника и съм очарован от това което получих. Не мога да му се нарадвам. :)
Ако на някой не му харесва гумената или кожената каишка може да ме замери спокойно. Ще поема няколко ;) Изображение

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Потребителски аватар
franka
Маниак
Регистриран: 30 11 2012, 22:09

Мнение от franka » 13 05 2018, 22:29

Развиват ли ви се пиновете на веригата? Тези до лъговете на два пъти замалко да изпаднат . Добре , че навреме ги виждам.
STEINHART Apollon ETA 2824-2 elabore
HELBERG CH7 Miyota 9015
PRAETORIAN Signifer Miyota 8215
Vostok-Europe Caspian Sea Monster Ekranoplan Quartz

ISDP
Почитател
Регистриран: 15 06 2016, 04:58

Мнение от ISDP » 13 05 2018, 22:39

franka написа:Развиват ли ви се пиновете на веригата? Тези до лъговете на два пъти замалко да изпаднат . Добре , че навреме ги виждам.
Само един път... първата вечер. После ги по натегнах и нямам проблеми. Имах леки проблеми с веригата, че ме дереше много лошо. Ама след като няколко пъти сложих и махнах звена нещата се наредиха и вече всичко е наред.
Незнам вие как бяхте с веригата ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Barking Dog
Маниак
Регистриран: 10 02 2016, 11:29

Мнение от Barking Dog » 13 05 2018, 23:03

Затегнете си хубаво винтовете на веригата, да не стават сакатлъци. Днес ми се друга.дреболия, реших да пробвам как стои да кожата и ми се счупи патента на бъкъла, явно шупла или нещо подобно. Не е голяма драма, ще взема друг бъкъл, часовникът почти хвръкна от ръката ми...спря ми сърцето за миг.
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.

Потребителски аватар
marind
Маниак
Регистриран: 20 12 2011, 14:50

Мнение от marind » 13 05 2018, 23:08

franka написа:Развиват ли ви се пиновете на веригата? Тези до лъговете на два пъти замалко да изпаднат . Добре , че навреме ги виждам.
Ако не беше казал, нямаше да разбера и можеше Нептун да се сдобие с трети подарък от мен! :shock: А днес бях в морето за риба ...

Изображение
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****

Потребителски аватар
dimitar1982
Активен
Регистриран: 17 04 2012, 22:56

Мнение от dimitar1982 » 14 05 2018, 00:40

Слагате фиксатор за резби Loctite и забравяте за темата. Аз ползвам такива за дребните винтове на сгъваемите си ножове и се родих.

Потребителски аватар
spring_drive
Почитател
Регистриран: 15 05 2014, 10:01

Мнение от spring_drive » 14 05 2018, 09:46

Колеги , бих искал да благодаря сърдечно на всички които поддържахте проекта и решавахте проблемите навреме и с вещина. И разбира се на Наско , основен двигател ,човека претворил идеята за форумен часовник в появата на един шедьовър , по който ще въздишат не само у нас ,но и по други чужди форуми. :clap: От както го получих в събота и го сложих , не мога да го сваля , ролито отиде на резервната скамейка(навивачката) ::yahoo:: ха,ха,ха
Времето не се връща.Времето не се купува. Времето лети... Времето е дар от бога да сме човеци за кратък вселенски миг. И часовниците с които мерим тази благодат нека са най доброто за нас.АМИН!

monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Мнение от monopola » 18 05 2018, 10:55

Още малко и всички часовници ще си стигнат до стопаните и малко време да намеря ще разкажа с подробности тая мега сага :) Ще е дълго, но пък увлекателно четиво :)

Днес си го гледам и си му се радвам и направо забравих всички проблеми около проекта. И ето, че имам първата скица на следващият :D След някоя друга година ще има втори форумен часовник и този път съвсем ще ви разбия ::drinks::
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Потребителски аватар
nibaru
Маниак
Регистриран: 28 02 2015, 15:14

Мнение от nibaru » 19 05 2018, 18:38

Barking Dog написа:Затегнете си хубаво винтовете на веригата, да не стават сакатлъци. Днес ми се друга.дреболия, реших да пробвам как стои да кожата и ми се счупи патента на бъкъла, явно шупла или нещо подобно. Не е голяма драма, ще взема друг бъкъл, часовникът почти хвръкна от ръката ми...спря ми сърцето за миг.
Много внимавайте с винта на бъкъла на кожената каишка. Днес за първи ден го слагам да го нося и винта (щото не е патент) на бъкъла се скъса. След няма и час носене. Моя съвет е, ако се носи каишката - да се смени този винт.
Аз започвам търсене на такъв, че в Благоевград си е драма да се намери.

Sent from my Mobile
Вчера бях умен, затова исках да променя света.
Днес съм мъдър, затова променям себе си.

Diyan Mavrodiev
Новобранец
Регистриран: 20 05 2018, 22:41

Мнение от Diyan Mavrodiev » 20 05 2018, 22:56

Честит първи форумен часовник, макар че това не е часовник, а шедьовър! Жалко,че едва преди седмица го видях. Ако някой реши да продава-да свирка. Иначе - от сега заявявам участие за следващия форумен проект! Огромен респект! Шапка свалям! :)

Потребителски аватар
spring_drive
Почитател

Мнение от spring_drive » 24 05 2018, 15:41

Колеги,винтовете сериозно се развиват и за малко да падне изтърсачето ми.Затова минах на каишка с доказани данни :))
Изображение
Внимавайте при носенето.
Времето не се връща.Времето не се купува. Времето лети... Времето е дар от бога да сме човеци за кратък вселенски миг. И часовниците с които мерим тази благодат нека са най доброто за нас.АМИН!

Потребителски аватар
dimitar1982
Активен
Регистриран: 17 04 2012, 22:56

Мнение от dimitar1982 » 24 05 2018, 17:21

Добре де, никой ли не пробва с фиксатор за резби?

Потребителски аватар
spring_drive
Почитател

Мнение от spring_drive » 24 05 2018, 20:02

Явно това ще е последна мярка.Освен големите-единия въобще не затяга , и малките се разхлабват. ::huh::

Отговори

Върни се в “Марки, модели, новини, коментари”