LOUIS XVI - мнения

Информация и мнения за конкретни модели и марки
Отговори
hdbox
Напредващ
Регистриран: 04 10 2019, 12:56

LOUIS XVI - мнения

Мнение от hdbox » 09 11 2019, 00:50

Здравейте,
Някой има ли впечатления от тази марка, или поне чували ли сте нещо за нея? Това доказан бранд и производител на часовници ли е, или някакво „бутиково“ изпълнение? Като гледам, цените на кварцовете, би трябвало да са с добро качество, ако въобще цената може да е критерий.... Може ли да се разчита на коректност, ако се поръча от страницата към която съм постнал линка?

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Re: LOUIS XVI - мнения

Мнение от phil05 » 09 11 2019, 02:07

Според мен първо ти си създай впечатленя, после другите. Но не и от такива сайтове, а ако може на живо. Часовник по сайтове и снимки не се гледа. Снимките в повечето случаи не са снимки, а някакви измислени лъскави комптютърни изображения. Като тези в цитирания сайт. Виж ги тези в линка долу от същия сайт и виж къде са им сенките и отблясъците, на едни и същи места. Генерирани и после копирани и оцветени образи. Как да се разбере такива ли са наистина? Иначе са много хубави ;)

https://www.louisxviwatches.com/bg/cata ... ade/id/62/

hdbox
Напредващ
Регистриран: 04 10 2019, 12:56

Мнение от hdbox » 09 11 2019, 09:49

За да имам лично впечатления, трябва да го купя на сляпо, без никаква престава за какво плащам и като платя, дали изобщо ще получа нещо. Това беше и причината да пусна подобна тема. Поне да разбера, сериозен производител на часовници ли е, или нещо от руда на Версече, Гучи и други подобни...
Относно сайта, мисля, че този им е истинския сайт, защото при всяко търсене, браузъра ме насочва към него. Външния вид, на снимките и не видео в Ютуб, изглежда еднакво. Гледах този модел, после пуснах видео в тубата, изглеждат еднакво, но само толкова. Няма информация за някои основни неща, като примерно, какъв механизъм има вътре. Ака ще се двата 700-800 лв. то бих искал да знам, поне базови подробности около тях. Впечатление прави, че за разлика от повечето производители, тяхната международна гаранция е 5 години, което може би е някаква подсказка за прилично качество, а може би прост търговски трик. Общо взето, прекалено много неизвестни, поне за мен...
Последна промяна от hdbox на 09 11 2019, 17:33, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Anthony
Маниак
Регистриран: 23 01 2014, 13:07

LOUIS XVI - мнения

Мнение от Anthony » 09 11 2019, 16:30

На мен ми стига, че като кликнеш на Our story и нищо не се случва. А на автоматичните механизми да няма дори думичка за механизма...Сайтът им не вдъхва капка доверие.
Прилича ми на китайска схема с офис в Европа.

otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 09 11 2019, 20:11

Поредната mushroom марка ,с европейско име,и адрес,и китайско производство
Изображение

Отговори

Върни се в “Марки, модели, новини, коментари”