Часовници които си заслужават парите

Информация и мнения за конкретни модели и марки
Потребителски аватар
Деян
Активен
Регистриран: 16 03 2011, 19:26

Re: Часовници които си заслужават парите

Мнение от Деян » 19 07 2017, 21:07

Offtopic: покажи
Не съм сигурен, че разбирам въпроса, но смисъла на всички ботове от такъв тип е един - замаскиран уж като чуждестранен потребител се стреми да налее възможно най-много спам, белким някой му отвори хипервръзките. ::drinks::

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 19 07 2017, 21:42

Деян написа:
Не съм сигурен, че разбирам въпроса, но смисъла на всички ботове от такъв тип е един - замаскиран уж като чуждестранен потребител се стреми да налее възможно най-много спам, белким някой му отвори хипервръзките. ::drinks::
Е, и какво като му отвори хипер мега връзките? Надявам се, че сега ми разбираш по добре въпроса. ::drinks::

Потребителски аватар
Деян
Активен

Мнение от Деян » 19 07 2017, 22:16

phil05 написа:
Деян написа:
Е, и какво като му отвори хипер мега връзките? Надявам се, че сега ми разбираш по добре въпроса. ::drinks::
Като му отвориш хипервръзката току-виж купиш някакъв боклук от Китай, или му капне половин цент от ад-сенса. ::drinks::

Потребителски аватар
phil05
Маниак

Мнение от phil05 » 19 07 2017, 22:45

Невероятно, това е някакво безумие, докъде сме се докарали сами :)) И с какво се занимават млади и способни хора ::crap:: И колко акъл и труд отива за таквиз работи :), освен за наистина смислени неща из нета. И го приемаме вече за нещо съвсем нормално, като досадна муха... Ама че сме се превърнали самите ние в ботове повече от бот-овете, с тея сраснали с пръстите ни телефони, препъвайки се из улиците. Та затова според мен има и бот-ове, щото иначе нямаше да има никакви бот-ове.... Та затова питах какъв е смисъла, не видях такъв освен някаква страхотна тъпотия, трябва да си много зле че да проявиш интерес и към нещо такова, след и без това цял ден в нета и фейса, Иначе е ясно що е бот :wink: ::drinks::

Потребителски аватар
Деян
Активен

Мнение от Деян » 19 07 2017, 23:24

Колега, твърде вероятно е и да съм прекалено уморен вече, но никак не разбрах какво точно имаш предвид. :))

Потребителски аватар
phil05
Маниак

Мнение от phil05 » 20 07 2017, 01:44

Колега, съжалявам, ако не сме се разбрали нещо. Попитах какъв е смисъла и това с половиния цент и китайския боклук е отчайващо :( и унизително, ако наистина това е смисъла. Яд ме е, че сраснахме с тея компютри и телефони и отгоре на това натискаме де що има хиперлинкове, че да има бот-ове. И да има толкова хора със знания и възможности да се занимават с това. И че го приемаме за едва ли не нормално и част от съвремието и ежедневието. Ама то и с други работи е така, затова лека нощ, или ::drinks::

Отговори

Върни се в “Марки, модели, новини, коментари”