Предложения за създаване на секция Търгове от 1лв други

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници
Отговори
Потребителски аватар
SNikolov
Маниак
Регистриран: 22 04 2016, 15:19

Предложения за създаване на секция Търгове от 1лв други

Мнение от SNikolov » 13 08 2019, 09:56

Здравейте,

Мисля, че е хубаво да се създаде такава секция по две причини. Първата е, че като се пускат търгове от 1лв, които не са свързани с часовниците много колеги и такива пускащи търгове и такива, които просто гледат се дразнят. След като има такава секция за стоки с фиксирана цена е логично и в търговете да има. Аз лично пускат търгове от 1лв по много причини и ми харесва, а както установявам има и не малко почитатели на тези търгове за стоки, които не са свързани с часовниците. Според мен такава една секция би привлякла и нови потребители, някои от които ще се приобщят към любовта към часовниците. Какво мислите вие? Аз лично обещавам нови и интересни търгове ако има такава секция, в която спокойно да ги пускам без да се притеснявам кой какво ще каже, въпреки че не нарушвам правилата.

Поздрави
AUDENTES FORTUNA IUVAT

Продавам чисто нови слънчеви очила Montblanc с лещи Zeiss произведени в Италия
viewtopic.php?f=34&t=45165&p=422321#p422321

Часовници в продажба:

Доставям по поръчка ORIENT MAKO, MAKO 2, MAKO XL, RAY, RAY 2, RAY RAVEN, KANO, KAMASU (БАРАКУДА), TRITON и други

ДРУГО ЛЮБОПИТНО:

И последно, но не на последно място си разчиствам дома и офиса, като пускам масово чисто нови неща на търгове от 1лв, които редовно се продават дори под доставни цени на едро. viewforum.php?f=86

Потребителски аватар
Spitfir3
Маниак
Регистриран: 15 07 2014, 12:31

Re: Предложения за създаване на секция Търгове от 1лв други

Мнение от Spitfir3 » 13 08 2019, 17:21

Подкрепям!
Нито се дразня, нито играя по търговете от лев за "други", но наблюдавайки реакциите на колегите, определено има смисъл в това да се направи отделен раздел за този тип продажби.
Пък дали ще стане ... Божа работа!

Изпратено с помощта на Tapatalk

Vulnerant omnes, ultima necat!
Изображение

Потребителски аватар
RINO
Маниак
Регистриран: 09 01 2011, 13:00

Мнение от RINO » 13 08 2019, 18:21

И аз подкрепям!
Предложението е логично, а и ще е по-красиво...
Нека има раздел "търгове от 1 лв." само за часовници и всичко свързано с тях и отделен раздел за други...

Потребителски аватар
kokokoz
Маниак
Регистриран: 17 01 2011, 18:39

Мнение от kokokoz » 13 08 2019, 18:56

основно това е ФОРУМ,коментирано е,че търговския раздел ще се съкрати!лично аз съм абсолютно против! има си битаци и други тържища!

Потребителски аватар
spring_drive
Маниак
Регистриран: 15 05 2014, 10:01

Мнение от spring_drive » 13 08 2019, 21:13

Дисциплина трябва.Много се запуснахме.Аз не мога да си продам любими саати на благоразумна цена , а вие искате гащи и кюлоти.Ами не.А напоследък някой да е писал интересно ревю.Ама наистина се разлигавихме,стига толкова.
За да се върнеш към извора ще се наложи да плуваш срещу течението.....

Отговори

Върни се в “За strelki.info - Българският форум за часовници”