Спрян търг от kokokoz и клевета

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници
Отговори
Потребителски аватар
SNikolov
Маниак
Регистриран: 22 04 2016, 15:19

Спрян търг от kokokoz и клевета

Мнение от SNikolov » 28 09 2019, 13:34

Здравейте колеги,

Вече години участвам във форума. Винаги за мен водещо е да дам повече информация, да съм максимално открит и коректен. Страстта са ми търговете от 1лв, които не винаги са часовници и с които явно дразня изявени пуристи като kokokoz. Всичко си беше ок до днес когато той спря мой търг от 1лв. като го сложи в КОФА и написа невярно твърдение, че рамките които предлагам не са изработени от материала който твърдя, че са - ацетат Mazzucchelli. Моите твърдения са на база на лична кореспонденция със собственика на DekOptika и информация получена от техният сайт:

https://dekoptica.com/about-us/

Нека всеки сам прецени колко коректно е постъпил колегата опетнявайки репутация градена години и как се чувствам в момента...
AUDENTES FORTUNA IUVAT

Потребителски аватар
SNikolov
Маниак

Re: Спрян търг от kokokoz и клевета

Мнение от SNikolov » 28 09 2019, 13:39

Изображение
AUDENTES FORTUNA IUVAT

Потребителски аватар
kokokoz
Маниак
Регистриран: 17 01 2011, 18:39

Мнение от kokokoz » 28 09 2019, 17:25

да! оптик съм!
запознанството ми със самото производство с тази индустрия е на база обмяна на опит!тоест аз съм бил във повечето призводствени фабрики на големите концерни!
мое задължение е да бъда запознат със всякакви материали свързани с производството на рамки,диоптрични стъкла и апаратура!
мацучели използват ацетата който е 90%памук с ацетатни примеси!това се води екологичен материал и е много скъп!
с тези дек-оптика съм запознат от около 40 години!
най общо казано боклуци!твърди и не-еластични рамки които са отврат когато се вкарва стъклото в тях! а тези бъртвежи за това какви са, какво качество са,и въобще каква марка са!!и че това което предагаш е едва ли не супер............. не на мен!!и това означава,че и не! на форума тези.....................
това с имейлите.... също не на мен!
и наистина не те харесвам!защото харесвам жени.................
това,че си дребен търгаш за мен!не е от значение!тъй като тук има тази вратичка от която се възползваш!това е часовникарски форум! а не илиенци!но в случая до като наско не реши нещо друго аз нямам право да погазвам правилата!
за мен нещата са приключили и не намирам за необходимо да влизам в полемики или обяснителен режим!

Потребителски аватар
SNikolov
Маниак

Мнение от SNikolov » 28 09 2019, 17:43

Ти правилата отдавна си ги погазил. Щом в сайта на производителя пише, че се използва този материал в производството, производителят носи отговорност за това си твърдение. Ти бил ли си в фабриката на ДекОптика? Изследвал ли си лично материала на рамките? Кога за последно си ползвал тяхна рамка и то коя година е била колекцията защото и те еволюират. Действително през годините са ми попадали и скапани модели, но това което съм пуснал не е от най-ниският им клас. Що не вземеш малко да се успокоиш, хубаво че си оптик. И в моето семейство има двама оптици и един очен лекар. И не знам за какви 40 години ми говориш, в профила ти пише че си на 53.

За мен своеволничиш и си придаваш излишна важност. Твърденията ти са клевета и могат да се приемат за уронващи репутацията. И откъде накъде си позволяваш да ме класифицираш като дребен търгаш? Ти верига оптики ли имаш, я кажи колко си напред? Това, че пускам търгове и някакви неща във форума по-скоро като хоби дали ме прави дребен търгаш. Що не вземеш да обърнеш внимание какъв е общият ми оборот от търговете за месец и да си направиш сметката, че времето което губя да ги пускам ако ида да работя в Макдоналдс ще изкарам повече...

И аз няма какво повече да ти се обяснявам. Поведението ти е неприемливо, враждебно и непрофесионално. Обидите ти изобщо няма да ги коментирам.
AUDENTES FORTUNA IUVAT

Joll1Roger
Новобранец
Регистриран: 27 11 2017, 20:42

Мнение от Joll1Roger » 01 10 2019, 22:08

Жалък си.За клевета си има съд айде осъди го Коко и недей рева на главния.....Те и във всичките "хипер маркети" продават очила и би ли си ги сложил?

Отговори

Върни се в “За strelki.info - Българският форум за часовници”