Обяви за скъпи часовници и калпавите снимки в тях.

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници
Потребителски аватар
Defoto
Маниак
Регистриран: 19 09 2017, 07:25
Контакти:

Re: Обяви за скъпи часовници и калпавите снимки в тях.

Мнение от Defoto » 19 11 2020, 12:50

Вярно е и това, хем трябва да са обективни, хем - привлекателни.
Да чукаш, преди да влезеш, е въпрос на възпитание.Да чукаш, след като си влязъл - е въпрос на възможности!

SLAYER
Почитател
Регистриран: 19 06 2010, 01:49

Мнение от SLAYER » 19 11 2020, 14:22

alex_slav написа:
19 11 2020, 12:47
Хубаво е да има някакви читави снимки, но мен лично ме дразнят сериозно пипаните снимки в стерилна среда. Често на живо часовника не изглежда толкова ефектно, колкото на силно обработена снимка. Разбира се, има го и обратния случай, на живо да е по-добре, ако има кофти снимки.
Особено за втора употреба, за мен трябва да са реални снимки и да показват евентуални дефектни, иначе хубави за всеки модел ще си намеря в нета.
Напълно сте прав за това което сте написал. Фотографията е цяла наука, дори много по обширна от тази за часовникарството, но зависи кой как ще го разбере и приеме. Реални снимки много трудно може да се постигнат, ако се ползват така наречените сапунерки или телефони, независимо колко и добри да бъдат - нещата са като да гониш куче със салам. Но понякога се изненадвам на снимки правени с телефон, нещата се получават добре, ако се гледа през телефон, но разпънеш ли снимката - вече нещата са други :( Много колеги се справят чудесно с телефончетата, да ти е драго да отвориш обявата и да разгледаш часовника. Дори и пари да нямаме, хубавите снимки радват.

SLAYER
Почитател
Регистриран: 19 06 2010, 01:49

Мнение от SLAYER » 19 11 2020, 14:25

Defoto написа:
19 11 2020, 12:50
Вярно е и това, хем трябва да са обективни, хем - привлекателни.

Така е, кеф да ти прави да видиш естетични или казано по друг начин Художествено представени кадри - реални и качествени.
И като става дума за това, аз пак ще се върна на обявата и да погледна пак хубавеца :)

Отговори

Върни се в “За strelki.info - Българският форум за часовници”