Финални благодарности :)

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Финални благодарности :)

Мнениеот shtora » 12 01 2016, 23:00

Здравей, Яворе!

Не съм от най-активните потребители. Но в момент като този имам нещо да ти кажа. Аз съм обикновен човек. Благодаря на Бог за това, което имам. Имам семейство, работа, приятели, интереси. И на всички тях отделям голяма част от времето и енергията си. Денят ми започва с няколко неща, сред които този форум. Така и завършва. А в хода му пак има многократно място за стрелките. Това е. Мястото, което създаде, стана "щастлива" част от живота ми. Благодаря ти!
shtora
Маниак

Мнениеот ivo p » 12 01 2016, 23:42

shtora написа:Здравей, Яворе!

Не съм от най-активните потребители. Но в момент като този имам нещо да ти кажа. Аз съм обикновен човек. Благодаря на Бог за това, което имам. Имам семейство, работа, приятели, интереси. И на всички тях отделям голяма част от времето и енергията си. Денят ми започва с няколко неща, сред които този форум. Така и завършва. А в хода му пак има многократно място за стрелките. Това е. Мястото, което създаде, стана "щастлива" част от живота ми. Благодаря ти!

Присъединявам се, този параграф описва много от нас и какво влияние има форума.
Благодаря сърдечно и успех с новите начинания!

Sent from my SGP771 using Tapatalk
Аватар
ivo p
Маниак

Мнениеот Дон Жуан » 13 01 2016, 00:31

На Явор благодаря за идеята, създаването и търпението през годините!
И тъй като винаги е бил човек без особен афинитет към саатите му благодаря и за това, че го предаде в ръцете на подходящи хора!
Благодарен съм за тази атмосфера и най-вече за многото контакти, познанства и приятели, които съм намерил тук!
И както каза и самият Явор, форумът е обвивка, а хората в него го изпълват със съдържание, използвам случая да поздравя и всички онези, които го изпълват със смисъл и съдържание! Онези, които карат всички нас да прекарваме повече време в него, тъй като смятам, че форумът е място за споделяне и среща на общи интереси.......за останалото си има други сайтове, но да не ги рекламирам сега..... ;)
С пожелание за успех в новите начинания - на добър час Яворе!
Offtopic: покажи
Пък белким и колегата от стрелките последва примерът ти.....
Моята скромна колекцийка : viewtopic.php?f=12&t=20141
Аватар
Дон Жуан
Маниак

Мнениеот Prisadov » 13 01 2016, 14:15

Яворе, с две думи !

Много Благодаря за създаването на форума !

Злати...
Аватар
Prisadov
Маниак

Мнениеот ivan_gd » 13 01 2016, 14:54

shtora написа:Здравей, Яворе!

Shtora е казал всичко, което бих искал да кажа и аз, затова си позволявам да го цитирам. И да добавя едно голямо БЛАГОДАРЯ!
CERTINA DS PODIUM C260.7129.12.66
Аватар
ivan_gd
Маниак

Мнениеот vvgospodinov » 14 01 2016, 18:20

Хора, Явор е жив и здрав! Явире, благодарности за всичко дотук, ще се радвам да те засичам отново във форума, пък знае ли се, може и извън него някой ден! Пич си, приятно се комуникира с теб.
Естествената тъпота побеждава изкуствения интелект. Винаги.
Аватар
vvgospodinov
Маниак

Мнениеот aaron » 15 01 2016, 01:47

Съвсем скромно е участието ми тук, но ще си позволя да изкажа мнение.

От собствен опит зная как готин форум, граден със страст и всеотдайност, с маса читави потребители и т.н. се срива, банализира се, опростачва се...

Много ми се иска новите админи да направят каквото трябва и този сайт да продължи досегашната линия.
Защото, замисляйки се...да, това е място, което посещавам с удоволствие!

Тук се запознах с читави хора, мога да си общувам приятелски с тях, мога да им се доверя, както за съвет, така и при покупка.

Пожелавам достойно продължение! ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Аватар
aaron
Активен

Мнениеот slavie » 30 03 2016, 18:18

Благодаря ::drinks::
slavie
Напредващ

Предишна

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници