Facebook страница на форума

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: Facebook страница на форума

Мнениеот Puzo » 02 08 2017, 10:43

Просто някои хора ненавиждат реплики до мозъка на костите си и от там конфликти... Които от своя страна се разрастват и се стига до вулгарно поведение вече! ;)
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот KDelchev » 16 08 2017, 22:28

Puzo написа:Просто някои хора ненавиждат реплики до мозъка на костите си и от там конфликти... Които от своя страна се разрастват и се стига до вулгарно поведение вече! ;)

Хора всякакви, това му е готиното на форума ::drinks:: Само, разбира се, без вулгарен език, лични нападки и епитети...
Аватар
KDelchev
Маниак

Мнениеот Петър » 17 08 2017, 14:06

Забелязвам как за поне трети път се нарушава индиректно правилото за обяви във фейсбук групата (предишният път докладвах там поста, сега обаче ще пиша тук).
Става въпрос за този пост:
https://www.facebook.com/groups/www.str ... 955742148/

Представлява в момента снимка на ролекс с кутия и първият коментар е как се продава.
Предният път (с главен герой друг потребител) имаше също снимка с кутия на Фредерик Констант (с ясния подтекст, че се продава) и после отново се заформи алъш-вериш в коментарите.
Моля да се вземат мерки. Според мен наказанието за подобна тарикатщина в заобикалянето на правилата трябва да е по-сурово.
Петър
Напредващ

Мнениеот Spitfir3 » 17 08 2017, 14:53

Петър написа:Забелязвам как за поне трети път се нарушава индиректно правилото за обяви във фейсбук групата (предишният път докладвах там поста, сега обаче ще пиша тук).
Става въпрос за този пост:
https://www.facebook.com/groups/www.str ... 955742148/

Представлява в момента снимка на ролекс с кутия и първият коментар е как се продава.
Предният път (с главен герой друг потребител) имаше също снимка с кутия на Фредерик Констант (с ясния подтекст, че се продава) и после отново се заформи алъш-вериш в коментарите.
Моля да се вземат мерки. Според мен наказанието за подобна тарикатщина в заобикалянето на правилата трябва да е по-сурово.

Съгласен съм с теб, колега, че е дразнещо, но не е ли по-добре да му копнеш на човека в поста частта от правилата, която той нарушава? Напълно възможно е да му "просветне" и да се извини под предтекст, че не ги е видял, не е задължително нарушението да е нарочно, че и яак "сурово" да го наказваме. Вярно, че е възможен и друг сценарий, да се засегне човека и да го избие на чест, па да се почне една... ::angry:: Но всеки нормален и цивилизован потребител би си взел бележка. :idea:
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Маниак

Мнениеот marind » 08 12 2017, 22:25

Пичове, последно време Фейсбук страницата взе да се обръща на детска градина, поне моето впечатление е такова. Затова да си кажа къде ме сърби - вече почвам да трия и блокирам хора, които не знаят кога да се спрат! Току-що първи го отнесе Гордънчо /така и не разбрах как се подвизава във форума/. За мен форума, фейсбук и въобще интернет пространството, са средство да се разтоварвам, а не обратното! Нищо лично :wink: ::drinks::
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Spitfir3 » 08 12 2017, 23:19

Марине, не е само там. В темата за "алпиниста" днес беше пълен батак, и то във форума, не във ФБ групата. Неприятно е, от къдетои да го погледнеш. Здрава ръка трябва, това е. Не съм привърженик на крайностите, но от време на време си има нужда от сопа!

Изпратено с помощта на Tapatalk
Аватар
Spitfir3
Маниак

Мнениеот marind » 08 12 2017, 23:27

Spitfir3 написа:Марине, не е само там. В темата за "алпиниста" днес беше пълен батак, и то във форума, не във ФБ групата. Неприятно е, от къдетои да го погледнеш. Здрава ръка трябва, това е. Не съм привърженик на крайностите, но от време на време си има нужда от сопа!

::thumb:: Във Фейса поне за мен е лесно, щото сам съм си Админ и модератор :) Ники /Puzo/, също го отнесе, макар и с известно нежелание от моя страна! Защото колкото и да го плюят тук, впечатленията ми от него са, че поне е възпитан и граматиката му е на доста по-високо ниво от на доста други хора. Но тези безкрайни обяснения ми идват ту мъч! Пиша всичко това, не за да се оправдавам или обяснявам излишно, просто обичам нещата да се казват право куме в очи :wink: Пак казвам - нищо лично към никой ::drinks::
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот DoctorPhill » 09 12 2017, 21:45

Аз ФБ групата ,отдавна я напуснах ,едни и същи часовници с по 100 снимки и пълна чалгаризация ... ::crap::
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот popayo » 09 12 2017, 22:21

То къде не е?
popayo
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 10 12 2017, 10:34

DoctorPhill написа:Аз ФБ групата ,отдавна я напуснах ,едни и същи часовници с по 100 снимки и пълна чалгаризация ... ::crap::

::thumb:: ::thumb:: ::thumb:: Въпросната група е най-голямата простотия, на която бях попадал последните 10 месеца. С знайни и незнайни "играчи", селяндури и разбирачи накуп, с неистово желание да споделят душевните си терзания ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот maildaemon » 10 12 2017, 11:49

ivanovnov написа:
DoctorPhill написа:Аз ФБ групата ,отдавна я напуснах ,едни и същи часовници с по 100 снимки и пълна чалгаризация ... ::crap::

::thumb:: ::thumb:: ::thumb:: Въпросната група е най-голямата простотия, на която бях попадал последните 10 месеца. С знайни и незнайни "играчи", селяндури и разбирачи накуп, с неистово желание да споделят душевните си терзания ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::

Доста грубо и с големия черпак ::huh::
Аватар
maildaemon
Активен

Мнениеот popayo » 10 12 2017, 12:03

Ще отчетем създаването на ФБГ като поправима грешка, след толкова злостни диалози и негативно отношение потребител/потребител е време някой да затвори вратата.
popayo
Маниак

Мнениеот phil05 » 10 12 2017, 12:39

Нямам идея как е, но ако във фейс групата изявите са ...хммм ... по различни, къде сме по - честни и по-себе си, тук, или там ::angel:: ? Освен на едното място да няма достатъчно свобода за изразяване на мнения и други изяви :). Или пък е друго интересно явление, като масово раздвоение на личността, или как му се викаше :).
Аватар
phil05
Маниак

Мнениеот ostap » 10 12 2017, 12:49

Глупаво е да се лишаваме от фейсбук страницата заради няколко олигофрена. Това е чудесна площадка за популяризиране на форума, привличане на нови членове и просто удобно място за комуникация. Очевидно на Монопола не му стига времето за модерация и са му необходими помощници. Явно демокрацията не върши работа, тук си трЕбе тоталитаризъм! ::cool::
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот Spitfir3 » 10 12 2017, 13:09

ostap написа:Глупаво е да се лишаваме от фейсбук страницата заради няколко олигофрена. Това е чудесна площадка за популяризиране на форума, привличане на нови членове и просто удобно място за комуникация. Очевидно на Монопола не му стига времето за модерация и са му необходими помощници. Явно демокрацията не върши работа, тук си трЕбе тоталитаризъм! ::cool::
Подкрепям!

Изпратено с помощта на Tapatalk
Аватар
Spitfir3
Маниак

Мнениеот Anthony » 10 12 2017, 13:19

В крайна сметка фейсбук е социална мрежа и е напълно нормално да има душевни терзания, спорове, каране и прочие. Това е идеята на социалната мрежа. Не е технически форум, където да се сподела само суха информация. Затова е добре да ги има и двете, а всеки може да избира какво да чете и посещава. И мен там ме дразнят някои хора, ама те и във форума са дразнещи :) Просто чета и разглеждам каквото ми е интересно, останалото подминавам набързо. Надали всички разполагат с прекалено свободно време, та да се задълбочават в тоновете информация в нета.
Аватар
Anthony
Маниак

Мнениеот popayo » 10 12 2017, 14:12

ostap написа:...Това е чудесна площадка за популяризиране на форума, привличане на нови членове...:

Свърши ми тетрадката да записвам новорегистриралите се във форума след присъединяване във ФБ.
popayo
Маниак

Мнениеот Puzo » 10 12 2017, 15:07

marind написа:
Spitfir3 написа:Марине, не е само там. В темата за "алпиниста" днес беше пълен батак, и то във форума, не във ФБ групата. Неприятно е, от къдетои да го погледнеш. Здрава ръка трябва, това е. Не съм привърженик на крайностите, но от време на време си има нужда от сопа!

::thumb:: Във Фейса поне за мен е лесно, щото сам съм си Админ и модератор :) Ники /Puzo/, също го отнесе, макар и с известно нежелание от моя страна! Защото колкото и да го плюят тук, впечатленията ми от него са, че поне е възпитан и граматиката му е на доста по-високо ниво от на доста други хора. Но тези безкрайни обяснения ми идват ту мъч! Пиша всичко това, не за да се оправдавам или обяснявам излишно, просто обичам нещата да се казват право куме в очи :wink: Пак казвам - нищо лично към никой ::drinks::

Е, не съм се заблуждавал! Преценявам хората явно. ;) Отдавна си ми направил впечатление, че си готин човек по снимки, коментари, изказвания. Благодаря все пак за думите. Може би си постъпил правилно, имаш право.
Колко струвам и аз да му се връзвам на този заядлив твой съгражданин.
Диран ме критикува, хубаво, той поне майстор, достоен... Но онзи... Бях се зарекъл, умният отстъпва, но не издържах. Не мога да позволя да се гаври и обижда и да говори врели некипели, нали имам чест все пак! Съгласи се и се постави на мое място. ;) И то буквално няк'во пишлеме. :wink:
Създал съм си лоша репутация за някои тук, защото съм импулсивен и съм писал глупости, не го отричам.
Но за щастие има и много хубави хора, с които комуникацията ни е отлична. С удоволствие ще пием бира. ;) ::drinks:: Те също споделят част от моите мнения, абсурдни за някои. ама са уравновесени и не цапат и пишат, пазят го за себе си, докато аз съм "див петел" и пиша всичко, което ми е на сърце. За туй Ненов е "прост" и "недомаслен". ;) :)
Ами аз няма как да им променя мнението. Може би ако седнем на маса. Иначе тяхна воля. :) ::up::
Във Фейсбук-групата се вижда едно и също, истина е.
Един интелигентен господин има Петър Генчев, който също си крие лицето и вечно се заяжда с мене. Не го знам кой е тук. Но вечно гледа да ми опонира, че и по доктори ме праща. Защо така бе пич? То вярно характери ама... "Зайо що си с шапка, Зайо що си без шапка"
Ето аз може да пиша глупости, но всички ме виждат кой съм, не съм трол! ;)
Вие г-н Генчев както и другия, не го споменавам, покажете се де. :) След като ще водим словесен двубой, ще се пращаме по доктори и ще се затриваме от виртуалното пространство, ами покажете си лицето да видя кой ме праща някъде!? Иначе е тролски профил за мен, това е. :) Обиди, закани. Сейкото било висок клас и край. "Ти си малоумник"
Пич, визирах съвсем друго. Никой не сравнява Сейко с Гранд Сейко. :) ::drinks::
Хайде на разходка, че пролет навън и женско съсловие ме чака, стига с тия часовници! ;)
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот pm03 » 10 12 2017, 15:35

Пореднта тема превърната в кошче за душевни отпадъци.
Спри се бе човек, стига се излага сам публично! Що се чудиш после че другите те мислят за глупак?
И за достойнство на кой от тримата говориш, ники ненов, марио пузо, дон корлене?
Колко личности съжителствуват в тебе? Контролирай ги малко.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Аватар
pm03
Маниак

Мнениеот Puzo » 10 12 2017, 18:27

pm03 написа:Пореднта тема превърната в кошче за душевни отпадъци.
Спри се бе човек, стига се излага сам публично! Що се чудиш после че другите те мислят за глупак?
И за достойнство на кой от тримата говориш, ники ненов, марио пузо, дон корлене?
Колко личности съжителствуват в тебе? Контролирай ги малко.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Слушай сега внимателно! С един акаунт съм от година и 2 месеца! Да, Николай Ненов се казвам, Пъцо ми викай, ти си Паламуд03, в такъв случай. Дон-К, приятелю, идваше от героя на Норман Луис в "Специалист от Сицилия", образовай се малко. :) А това че ти ме мислиш за глупак ми идва да те почерпя с домашната ми ракия и да ти се усмихна. Тези, които трябва и "глупак" ме харесват, уверявам те! ;) Наздраве и приеми, че съм мъртъв и ме игнорирай, нека се излагам! :) ::drinks::
Изображение
P. S. От тук идва стария ми ник. Преди да ми говориш за Дон Корлеоне я прочети, че в моите очи друг е глупак в момента.
Аватар
Puzo
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници