DrFranky

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници

Re: DrFranky

Мнениеот ayl » 06 08 2017, 15:37

Мисля си, че правилния начин да си тръгнеш от форум е като изтриеш шорткътите към него отвсякъде и престанеш да влизаш там. Всякъкви други начини са грозни и опират до казаното от Монопола за егото.
Аватар
ayl
Активен

Мнениеот mitadoc » 06 08 2017, 18:33

Та прочетох за какво става въпрос във Фейсбук.
Няма да коментирам държанието на въпросния индивид, само ще кажа мнение - хомиджи или вдъхновени часовници има във всяка марка. Осъдени няма. Следователно са ОК за правото.
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот marind » 06 08 2017, 21:32

Пак съм изтървал панаира, сега разбирам, че Франки бил напуснал :roll: Не съм видял дискусията нито тук, нито у фейса, не ме и вълнува. Отказах се да споря с когото и да било, щото нЕма смисъл. Големи хора сме и няма да се променим тепърва, еле пък с приказки и убеждаване :)

По темата с "титлата" обаче, да внеса едно уточнение. По мое време доктор се изписваше съкратено "д-р" , а "Др" беше съкращението за другарю :))

Пичове, карайте я по-ведро, форума и фейса са средства за забавление, а не да се товарим за глупости :) ::drinks::
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот stdenev » 06 08 2017, 21:38

Че ние си я караме ведро, що реши друго? :))
Значи яснооооооо, той бил другарят Франки, аз пък не съм разбрал. ;)
Шегата на страна, всеки си решава сам, как, какво и кога. ::drinks::
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 13:42

Както знаете във форума е забранено да се обиждат други потребители, на лично всеки може да пише каквото иска, доколкото му е акъла и възпитанието, форума или пък аз не може да разрешава лични конфликти.

Но пък що да не цитирам едно лично, което ми беше препратено.
Това съобщение е изпратено от степона към модератор във връзка с тази тема.

stepona555 написа:Заглавие: DrFranky

mitadoc написа:Та прочетох за какво става въпрос във Фейсбук.
Няма да коментирам държанието на въпросния индивид, само ще кажа мнение - хомиджи или вдъхновени часовници има във всяка марка. Осъдени няма. Следователно са ОК за правото.

Kolega praktikuwash profesiqta 69 (mintchiq) uspeshno , predi da se prawish na myv si pomisli kyde si lyzal i kakyw moderator si ti , trieshe mi postowe za sobstweno udowostwie .W BG na takiwa im wikat mishki . Predi da si otworish golqmata usta i da komentirash nqkogo , trqbwa da si mu na parite , akyla obrazowanietyo ili polovenieto , ti kyde si to4no s dwata si 4asownioka i kleshtite za zybi.
Dano da ti doyde nqkoga neshto w glawata ,kysmet

Подобен селски изказ е рядкост в моята среда и чак ме впечатли. Ето това става, когато агресивното и обидно отношение към другите се допуска и определени хора го приемат за положителен пример.

Интересно ми е мнението на "участниците" в тая драма, щото реално проблем няма - ОК ли е според вас да се стига до подобни неща и дали пък лекичко не сте се увлекли в някаква посока, която няма нищо общо с нашия форум и никога не е имала?
моите часовници за продажба: viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: viewtopic.php?f=56&t=12046
monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Puzo » 07 08 2017, 13:51

::huh:: Това е Степона!? ::huh:: Та той културен човек ми изглеждаше... Смятай... Баннат ли е?
Уж много знае, за "Еспана" ми говори, но като човек не струва явно като му чета разсъжденията.
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот otof » 07 08 2017, 14:23

Offtopic: покажи
ЖЕЕГААА :lol: :lol: :lol:

Изображение
Изображение
Аватар
otof
Маниак

Мнениеот DoctorPhill » 07 08 2017, 14:28

Това е синтетична драма , която незнайно защо продължава да се раздухва . Не смятам че е редно в няколко последователни дни Явор Нинов да обижда потребителите .Може и аз да съм прекалил , но не съм започвал да обиждам вулгарно . Ако човек наистина се интересува от часовници и иска да споделя проекти , той не би коментирал системно и обидно неща които не харесва . Ако си търси публика , въпроса е друг . Последвалата лавина от простотии показва , че все още сме прост балкански народец .Какво искат с тези теми и просташките съобщения защитниците на Явор ?
Всички участници да коленичим и помолим за прошка , да ти си заможен човек , имаш суперкар , пушиш хубави пури , имаш скъпи часовници-следователно винаги си прав за всичко и когато искаш можеш да ни викаш боклуци с лайняни часовници . Това ли искате !? Ако не ,какво ? Майките и бащите ви не са ли ви казвали , че както се отнасяш с хората , така се отнасят и те с теб . На Явор кое му е по-голямо , егото или желанието да общува с хора със сходни интереси ,че да каже "Бахмааму , да ви сера на ментетата ,няма да ги коментирам вече , вижте ся кво нещо си купих " . Часовниците са незначителна част от живота , няма нужда да се вживявате толкова .
May the bridges I burn light the way .
Аватар
DoctorPhill
Почитател

Мнениеот Puzo » 07 08 2017, 14:38

Докторе, прав си! (Ако ми позволиш на "ти" да говоря) Мен ми стана любопитно за Степона... Той сякаш се загуби. А и това негово изказване ме разби...
Когато си мъртъв, ти не знаеш, че си умрял. Трудно и тежко е само за другите. Абсолютно същото е и когато си ТЪП! ;)
Аватар
Puzo
Маниак

Мнениеот diran » 07 08 2017, 15:23

Откъде тръгнахме, та къде отидохме.

Забелязал съм, че има изключително чувствителни и лесно раними "мъже", които силно се разстройват и дълго страдат от отпратена към тях вербална обида, но чак да се жалват пред по-горна инстанция. ::huh::
Не знаех, че е опция.

Ми да са жалвам и аз тогава.

bigotti написа:боклук, за втори път ме обиждаш. ще те открия, където и да си и ще ти строша празната кратуна!

Л.С. изпратено към мен от ДОКТОР ПО МЕДИЦИНА.
Че по рано стана въпрос и за тях. И тежестта на титлата.
Часовникарски услуги.
тел.0893-371-896
Диран Бояджиян
Аватар
diran
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 07 08 2017, 15:30

тази тема съществува ли наистина?! и генерира такъв трафик?! :crazy: :crazy: :crazy:
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 15:40

Диране, и каква точно е разликата между хората с такова поведение? Пак да ми обясни някой за пари, кола и часовници :)
Някак си ми се струва, че съвсем други критерии трябва да са водещи...

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот ostap » 07 08 2017, 16:05

monopola написа:Диране, и каква точно е разликата между хората с такова поведение? Пак да ми обясни някой за пари, кола и часовници :)
Някак си ми се струва, че съвсем други критерии трябва да са водещи...

Очевидно няма правопропорционална зависимост между количеството ̶з̶а̶к̶у̶п̶е̶н̶и̶ ̶л̶а̶м̶б̶о̶р̶д̶ж̶и̶н̶и̶т̶а̶ натрупано материално благосъстояние и първите 7 години домашно възпитание. Очевидно и обратнопропорционална зависимост също няма - Степона от "Еспана" е ходещо доказателство за това :mrgreen:
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот Spitfir3 » 07 08 2017, 16:12

Здравейте, колеги!
Не го ли дъвкахме достатъчно човека. На мен проектите му също ми бяха интересни, но пък и езикът му бе пиперлив, спор няма! Дълбоко се надявам напускането му да е плод на емоции, които скоро ще отшумят и DrFranky отново да стане активен член на форума, НО, нека проблемът на един потребител не се превръща в проблем на целия форум, че точно това се случва, забелязвам! Поляризацията в мненията на колегите е голяма, започват да прехвърчат искри както във "фейса", така и във форума, че и на Л.С. Въпросът ми е - не е ли време да спрем, преди щетите да станат по-големи, тоест да се изпокараме и още някой да напусне? Така и така в темата се появиха доста мнения, които противоречат на правилата, та не е ли време за КЛЮЧ, че поне малко да се уталожат страстите?!
Изображение
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Маниак

Мнениеот ostap » 07 08 2017, 16:14

И за да не се караме, ще ви кажа кой е виновен. Виновен е Тръмп! Който него месец излезе от Световното Споразумение по Климата, в резултат на което Европа бе залята от гореща вълна и ужасни жеги, в резултат на което някои от уважаемите съфорумци ги напече слънцето и загубиха бреговете малко... :ugeek:
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 16:20

Точно това се опитвам да кажа :) Ценностната система на форума изобщо не зависи и никога не е зависила от това кой какъв е, богат/беден, ферари/трамвай и т.н. Това изобщо не са аргументи за това дали някой е прав или не.
И отново да кажа - то проблем всъщност няма, Явор е взел личното си решение и не разбирам защо то е толкова проблемно. Просто ми се искаше да покажа на колегите, че няма нужда да ни убеждават в разни неща, просто защото цялото това нещо не е точно такова каквото изглежда ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот Spitfir3 » 07 08 2017, 16:38

Offtopic: покажи
ostap написа:И за да не се караме, ще ви кажа кой е виновен. Виновен е Тръмп! Който него месец излезе от Световното Споразумение по Климата, в резултат на което Европа бе залята от гореща вълна и ужасни жеги, в резултат на което някои от уважаемите съфорумци ги напече слънцето и загубиха бреговете малко... :ugeek:

Ей, тука уцели десятката! :-D ::drinks::
Vulnerant omnes, ultima necat !
Аватар
Spitfir3
Маниак

Мнениеот stdenev » 07 08 2017, 16:45

Диране,
Понеже онова "ДОКТОР ПО МЕДИЦИНА" е ирония насочена към мен (не ми се искаше, но както и да е), ще ти кажа - Биготи е доктор по медицина, колкото аз съм КОСМОНАФТ!
Но ще говорим по въпроса като се чуем, живот и здраве.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот monopola » 07 08 2017, 16:51

Аз пък да ви кажа и на двамата, че доктор по медицина е нещо друго от доктор :)
Ако си завършил висше медицинско образование и работиш като такъв си лекар или доктор. Ако си защитил дисертация в сферата на медицината ставаш доктор по медицина. Един вид едното е професия, другото научна степен. Не знам кой какъв е де, но ако има доктор по медицина, то това заслужава адмирации, понеже не е чак толкова лесно да станеш такъв :) Както и в каквато и да е друга специалност де. Освен в библиотекарския, югозападен и т.н., там може ::drinks::

monopola
МОДЕРАТОР

Мнениеот stdenev » 07 08 2017, 17:03

Насе, стига моля те. Няма нужда ся! Никой не е малограмотен.
От самото начало става ясно какво имам предвид.
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към За strelki.info - Българският форум за часовници