За спама в търговете

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници
Отговори
Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

За спама в търговете

Мнение от otof » 16 06 2018, 09:11

Много спам :thumbdown:
Все се някой нещо не разбрал, с претенции за лични обяснения в безсмислена дискусия във вече приключили търгове
Следващ пример
В търг,обявен за завършил,след дни се ъпва отново от продавача с ИЗПРАТЕН/А/О/!!!
после два дни още един ъп,този път купувача ни обяснява щаслив с ПОЛУЧЕН/А/О колко бил ТОЧЕН и ПЕЧЕН продавача
Колеги,
има си тема за доволни,и недоволни
има и раздел с правила за участие в търговете
Четете,няма страшно

Потребителски аватар
kokokoz
Маниак
Регистриран: 17 01 2011, 18:39

Re: За спама в търговете

Мнение от kokokoz » 16 06 2018, 10:53

otof написа:Много спам :thumbdown:
Все се някой нещо не разбрал, с претенции за лични обяснения в безсмислена дискусия във вече приключили търгове
Следващ пример
В търг,обявен за завършил,след дни се ъпва отново от продавача с ИЗПРАТЕН/А/О/!!!
после два дни още един ъп,този път купувача ни обяснява щаслив с ПОЛУЧЕН/А/О колко бил ТОЧЕН и ПЕЧЕН продавача
Колеги,
има си тема за доволни,и недоволни
има и раздел с правила за участие в търговете
Четете,няма страшно
съгласен съм с теб!
и повярвай ми ама много скоро с голямата секира ще почне едно сечене.....................
това в темите "нелепо умни мисли",или упоменаването на "имате Л.С" или на някой,който не си е направил да прочете правилата да не си мисли,че лично ще му бъдат разяснявани лично.......
някой ако "случайно получи отпуск" да не се чуди от къде е.........

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 26 06 2018, 21:00

https://strelki.info/viewtopic.php?f=86&t=40314

този търг завърши преди четири дни
вчера модератор почисти,днес пак се насъбрало
Кои са тия много измамници,дето гравитирайки из форума напоследък принуждяват колеги да спамят в обявите?!
И друго,тези търгове никак не са задължителни за участие
Още повече при категорично обявен за неработещ часовник

cassillas
Почитател
Регистриран: 26 05 2014, 09:27

Мнение от cassillas » 07 11 2018, 22:17

Да вметна нещо по въпроса за търговете, по специално за търговете от 1лв. Предлагам да има два под раздела за търгове от левче. Единия за часовници, аксесоари и предмети свързани с часовникарството и другия за всичко останало : гривни, пръстени, колонки, гоблени, парфюмерия, чорапи, гащи, турший, джунджурий и т.н.

monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Мнение от monopola » 07 11 2018, 22:19

скоро ще има автоматизиран механизъм за следене на броя обяви от всеки потребител и търговете ще махна да не се броят в броя обяви. Идеята е била, че търговете от един лев са полезни, че може да си купиш нещо евтино, но то напоследък стана чудо с какви ли не изделия. Та така, само да се довършат великите промени по форума и ще дойде реда и на това ::drinks::
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Потребителски аватар
SNikolov
Маниак
Регистриран: 22 04 2016, 15:19

Мнение от SNikolov » 08 11 2018, 14:11

Ема в правилата си пише, е може всякакви неща, пък после ме карате да се чувствам виновен, че пускам всякакви неща според правилата :) и има все някой да мрънка. За търговете от левче говоря. И аз го виждам като миш-маш, но пък щом се наддава и има доволни хора, къде е истината?
AUDENTES FORTUNA IUVAT

Потърсете и активните ми търгове в търгове от 1лв - чисто нови часовници, слънчеви очила и аксесоари на цени определени от народа.

Отговори

Върни се в “За strelki.info - Българският форум за часовници”