Дискусия - Как да си купим Omega Speedmaster с "джобни пари"

Новини, предложения и проблеми около Strelki.info - Българският форум за часовници
Потребителски аватар
mitadoc
Маниак
Регистриран: 19 09 2010, 12:43

Re: Дискусия - Как да си купим Omega Speedmaster с "джобни п

Мнение от mitadoc » 02 07 2018, 12:15

Lamer написа:
mitadoc написа:
Съветвам всеки да постига мечтите си, както поиска. Но ако може да не споделя тук. Това вече не е форум, а една сбирщина на гневни и дребнави хора. Съветвам ви, да не снимате часовници, защото ще ви питат откъде ги имате и как сте си ги позволили. Не категоризирайте кое е достъпно и кое - не. Това ще ядоса немалко хора.

Общо взето -спрете да публикувате във форума.
Защо си толкова гневен бе Мите :shock:
Не съм. Просто съм откровен.
Daydreamer

Потребителски аватар
gordanz
Маниак
Регистриран: 29 07 2012, 02:54

Мнение от gordanz » 02 07 2018, 12:51

:(( ::thumb::
mitadoc написа:Ееех, всички се хванахте я за заглавието, я за дните, я за 180-те лева. Доста ненужно изписани неща. Оскотяваме умствено май?

Предлагам темата да се заключи, обира напоследък повече негативи , отколкото е било началното желание.

Съветвам всеки да постига мечтите си, както поиска. Но ако може да не споделя тук. Това вече не е форум, а една сбирщина на гневни и дребнави хора. Съветвам ви, да не снимате часовници, защото ще ви питат откъде ги имате и как сте си ги позволили. Не категоризирайте кое е достъпно и кое - не. Това ще ядоса немалко хора.

Общо взето -спрете да публикувате във форума.
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Brass Mechanical - Made by Diran Boiadzhyan
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Seiko 62mas

nevenbekriev
Маниак
Регистриран: 19 08 2011, 17:25

Мнение от nevenbekriev » 02 07 2018, 18:08

Какви мечти бе хора? Смятам, че мечтата е нещо друго, мнооого по-голямо от часовник, кола и т. н. Това с часовника е обикновено желание. И не е така трудно за постигане, както някоя мечта примерно. Ето, младежът го е постигнал - положил е труд, използвал е специфични умения, каквито не всеки има, за което заслужава адмирации! Нека дълго да го радва, а като му омръзне - друг ще си хареса... На мен ми се стори, че самата героичност на постижението е лееко преувеличена и това ме издразни, не друго, но май нещо грешно съм разбрал, което няма да ми е за първи път..., и моля за извинение!

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 02 07 2018, 21:18

nevenbekriev написа:Какви мечти бе хора? Смятам, че мечтата е нещо друго, мнооого по-голямо от часовник, кола и т. н. Това с часовника е обикновено желание. И не е така трудно за постигане, както някоя мечта примерно. Ето, младежът го е постигнал - положил е труд, използвал е специфични умения, каквито не всеки има, за което заслужава адмирации! Нека дълго да го радва, а като му омръзне - друг ще си хареса... На мен ми се стори, че самата героичност на постижението е лееко преувеличена...
То така ::up::, ама защо трябва отгоре на всичко да се дослагва и да се налива масло в огъня с примерно подхвърлени приказки за вездесъщите "престижни и скъпи", ама ни дума за "и хубави" часовници, цитирам пост преди страница две. На някои колеги не може да им се обърне езика да кажат нещо такова. Поне за Спийдмастер нЕкоя добра дума, ама къде ти... Как да повярва човек и на другите "аргументи" :)) Дайте по добри!
...
Всъщност,защо спря до Speedmaster'85 набор?,има и други,по-скъпи,и престижни модели,а и не само часовници,дори някакъв автомобил се спомена като възможна цел?
Нещо като ☆Как да купим МЕЧТИТЕ си,в пределите на възможното с "джобни"
...
И на шега още малко към дискусията. Доколкото разбрах, дразнещи са и заглавието (джобни пари), началният капитал ( 180 лв.) и срока (2 или 7 месеца няма значение)

А бре хора, колегата RuKo като е продал 58 часовника ли бяха със средно 60 лева печалба за 2 или 7 месеца, ще продаде като нищо още 3 за общо 180 лева печалба, ще се кредитира предварително и скришом, щото е "неправилно" с тези 180 лева и ще си купи Омегата без пари :)

И RuKo можеше да сложи спокойно заглавие на темата : Как да си купим Omega Speedmaster "без пари" :lol:. После предстаам си, негово чудо, та ничие... :((

Предлагам да му се признае все пак коректното представяне на историята ::angel::.

Така че, пак на шега, предлагам да се елиминират наведнаж два дразнещи фактора, заглавието и за началния капитал като напълно несъстоятелни и да се концентрирате в по-съществена част! ;) ::drinks::

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак
Регистриран: 15 06 2014, 15:48

Мнение от Seikosha » 02 07 2018, 23:44

Първо към Невен:
Невене, не виждам защо трябва да се извиняваш, ама като знам каква душа си и на мравката път правиш,не съм учуден. Точно си схванал фалша на темата ,прекаленият героизъм и патос без покритие. Ако се извиняваш за грешката с 40 -те дни, не е чак толкова съществена, но не са и 7м. ,не са и 4м дори, а малко повече от два пъти по 40 т.е. около 85 дни. което не променя чак толкова картината. Но другото което допускаш ,наистина е грешка, след като допускаш,че в цялата история,има много труд и умения и т.н. което да е похвално. Точно личен труд няма,или е символичен, за умения не знам. По данни на самият Андерсен, цялата приказка му е отнела м/у 8 и 9 часа т.е. толкова е отделил за всичките 50 покупко-продажби, не точно като труд, а като време, до закупуването на Омегата март месец, през другото време се е кефил и забавлявал от приключението.

Към phil05:
Всеки има право на мнение и тълкувание на темата. Някои виждат дървото,аз съм се опитал да видя гората.
Не се хващай за този цитат (не знам чий е) ,напълно двусмислен е и визира тъй печелившата тема,предполагам иронично. Колкото до целта, до скъпотиите и до хубостите, тука вече не става въпрос дори и за тях, Нямаме тема за Омега Спийди, аз мечти,приказки и реализирането им. Т.е. имаме пътя изминат до целта.
Казваш да премахнем дразнителите от заглавието и началната сума от 180лв. Е, как така да ги махнем :wtf: Нали, това е и причината да се впрегна,а и други колеги да проявят скепцис и да задават доуточняващи въпроси, нали ,ако ги нямаше тези "дразнители", а и многото двусмислици и неадекватни постове на автора, нямаше да има и тази нелицеприятна дискусия. И не само сложените вече постфактум кавички са грешни, цялото заглавие на темата е подвеждащо и звучи като наръчник за будали, подобно на стотици такива в мрежата от рода на "Как да печелим по 10000лв. заплата на месец" "Как да печелим по 1000$ на ден от интернет" да продължавам ли?
И точно обратното, некоректното представяне и ред на съществената част, обезсмисля, заглавието. Е,ако заглавието е грешно, ако схемата е сбъркана и подвеждаща, ако както си мисля,приказката е съшита с бели конци и то в началото на март, за каква приказка говорим? И за какво пляскаме ентусиазирано? Ако е за мечтаната Омега и аз ще :clap: и на мен да ми е любима,макар да нямам никакъв афинитет да си я купувам.
Точно заради разни кибици, сеирджии,клакьори и такива дето били купили часовник от RuKo и сега се чувстват нещо задължени, се разводни темата и стана на мармалад.
Нямам предвид последният пост на phil05 ,той поне изразява някаква лична позиция и мнение, а както се вижда и мисъл.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
RuKo
Маниак
Регистриран: 04 02 2011, 12:23

Мнение от RuKo » 02 07 2018, 23:55

Добре де, какво си очакваше да напиша, купих тези часовници от тук за тия пари и продадох за тези пари , ето фактурите и т.н. и така за 58 броя !?

Потребителски аватар
Lamer
Маниак
Регистриран: 22 02 2010, 19:39

Мнение от Lamer » 03 07 2018, 00:05

Фактурите, фактурите-е-е.
За да не се стига до фактурите, което е доста смешно, само по себе си, ще се намери ли ентусиаст със 180лв./сто и осемдесет лева/, неограничено време и търговски умения /в рамките на обозримото бъдеще/, който да повтори упражнението. Шампанското е от мен!

Потребителски аватар
phil05
Маниак

Мнение от phil05 » 03 07 2018, 00:38

Това малко като да бе, Корея била Германия... Ако някой повтори упражнението, е Япония бие Белгия и после Бразилия, шампанското е от мен :)

За малко беше :)), за да видим, в последната секунда.

ПП. Не правя сравнения, само подсещам ;)

Потребителски аватар
phil05
Маниак

Мнение от phil05 » 03 07 2018, 03:19

Бре хора, тръгнах да си лягам и реших да се върна пак. Какво ви става с таяа дива тема?

Да не мисли някой, че ей така йок съм седнал да си пиша че да защитавам колегата? Защитавам собствено виждане, както каза Сейкоша за неговото. Дето влетя в темата като...хрумват ми 3 сравнения наведнаж, освен див петел.

И аз ще се зарадвам много повече на някой художник, или майстор, който е купил за 180 лева материал или бои, и е направил нещо с ръцете си, нарисувал е картина или е реставрирал някой часовник, което каквото и да е, струва накрая 3000, или не знам колко. Само че...дано да може да го продаде за толкова, и това не е лесно.

В днешно време и това "продаването" е важно, колкото и лично на мене не ми е по сърце, но примерно аз съм принуден да го правя в това което върша, няма накъде. Трябва да продам това, което съм направил. А това е трудно, гадно, разправия. На мен лично най ми тежи. Много по трудно и неприятно, отколкото да направя нещо, което става за продаване. А пък продавам в чужбина и какво, да ги оставя те да кажат, че трудът и моженето ни са евтини? Направо съм жесток с цените, колкото и да не ми е дадено да се разправям с търговия. Но най ми е кеф, когато мога да помогна на някой клиент за нещо важно без нищо насреща. Други пък, имаше един голям клиент, до който се добрахме, Мерцедес в нашия бранш, дето щото е голям и сигурно затова трябвало да плаща евтино и седна да ми прави сметка на разходите и той да каже каква трябвало да е цената. Ти да видиш, айде отивай другаде за по евтино много здраве, разчу се и така си докарах други и повече клиенти на по добри цени. Аааа...

И за това уважавам и такива качества в хората, да могат да реализират реултат и печалба, и това е труд и можене. Без това не става, за съжаление. Може примерно да не са направили часовниците, дето ги продават, но накрая има смисъл и резултат и за двете страни. "Печалбата" и изобщо резултата от някаква дейност е изключително разтегливо и неподлежащо на всякакви анализи отстрани и извън машината на дейността понятие, за да седнем да го коментираме и ние.

Яд ме е например на чешити като Сейкоша със златни ръце, с неговото уникално честно и коректно отношение, старание и хъс да направи нещо, без да жали време и труд. Дето като ми е правил нещо, всеки път са били страшни пазарлъци какво трябва да се плати, познайте в каква посока? Ако въобще е ставало върос и се е стигало да се плати. Други неща са му е много по важни на човека...

Та да не отиваме в крайности, в едната или другата посока. Нямам идея как и какво е правил колегата за Омегата, защитавам не него, а принципна позиция и първо бих се опитал да разбера и него, а след това да го критикувам, или подозирам в некоректна история.

Не винаги когато някой се похвали с нещо необичайно, това е правене на другите на балами, или нещо по - некадърни. Като погледнеш из форума колко хора все гледат да се похвалят с нещо, което са постигнали, различни неща. Ако всеки почне да анализира или да се дразни... :shock:

Аз поне за себе си уважавам всичко, което не разбирам, не мога, или ми е трудно, гледам първо да го разбера и да му намеря смисъла и свястното, а не веднага да го оплюя, защото ми е чуждо.

Както примерно със заглавието, дето се хванахте. Това пък според мен е най малкия въпрос, ако на някой му е важно да уточни нещата. Някакво заглавие, може пък да е ей така малко на шега, или метафора, даже и хипербола, както написах по рано. Можеше да пише и "без пари" :)) и не е толкова страшно. Тук там из форума се споменават Илф и Петров, или Джеръм К. Джеръм вижте ги те какви ги пишат. Може и пък да сте прави донякъде, а пък аз да съм нещо крив, не знам.

Ама хайде, че се отплеснахме пак отидохме далеч. Та пак да спомена, защитавам принципна позиця, не конкретна ситуация, защото не я познавам и споменах вече, не ме интересува толкова, колкото Омегата за все пак малко пари, риска, дали е направена и какво е станало с нея. Какво да правя... Има други много по - важни "справедливости", за които може да помислим.

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак

Мнение от Seikosha » 03 07 2018, 05:17

Ако бях прочел поста на Вальо преди да пейстна моя,можеше и да размисля,но все пак дължа обяснение за неизвинение. На Вальо му е лесно,има куче, а не котка да го тормози :mrgreen:
Тука колегата Lamer ме е изпреварил. Имах същата идея, но в края на когато тази дискусия все някога трябва да свърши. Разликата беше, че щях да предложа безвъзмездно ,или като безлихвен заем ,на някой който би се съгласил на тази схема, дори към самият RuKo за да си сбъдне мечтата за Ел Примеро,но просто няма да доживея за да видя края на приключението. Може би се е разбрало грешно от някой, на аз не съм казвал ,че такава схема не може да донесе резултат,може разбира се. Тука ще визирам темата на Klon и неговият Ролекс, а там приказката наистина я има ,има го и приключението,има начало, има и пълна отчетност,какво е купено,какво е продадено, състояние на банката и колко има в нея, подробни снимки на часовниците , а накрая и списък на всичките часовници по дати. И това при декларирано ,че ще използва ,само първоначалният капитал от 300лв. При него според мен, схемата се срива, заради зададеният времеви срок,т.е. 1 година. За да се вмести в този срок,или по друга причина,липса на време, да не изтърве определен модел или друго, той също променя един от компонентите. Сега малко не е може би етично да се връщам към неща от преди 3.5г. но ми беше даден линк към темата от RuKo и аз добросъвестно я прегледах,макар и да не разбрах за какво точно ми я бута под носа,като нямат нищо общо с неговата,освен по желанието да я имитира и като заглавие,а и евентуално да получи същите аплодисменти, един ПиАр за RuKo. А прилика няма, нито в първоначалният капитал,нито в сроковете,нито в часовниците,нито в изминатият път. Докато при Klon черната дупка се появява ,чак от поста му на 31.08.15г. до поста му от 11.10.15г. където аз забелязвам несъответствия (ако нещо не съм довидял,или klon е пропуснал да спомене, съм готов да се извиня) наче може би ,след около половин година нещата щяха да си станат по замисленият начин., "черната дупка" при RuKo цъфва още в началото, обезсмисляйки целият аналог с Ролексовата тема. Не ми е ясно,вече при тая "нова" схема, щом ще боравиш с кредит ,или по - голяма инвестиция, защо не си купиш веднага Омегата,а после да си въртиш търговия и да си избиеш парите. Това е просто вид работа търговията,като всяка друга,изисква и време и нерви, но тука имаме и липса на такива,какво означава това,няколко предполагаеми неизвестни Х Или първоначалната инвестиция (вече не говорим за тези смешни 180лв. тях ги махаме) е доста солидна,или има периодични финансови инжекции(най-вероятно) ,или + това ,участват и n броя и други хора. Разбира се в някои от следващите ми постове :mrgreen: ще се върна пак на това.
Фактури наистина не трябват, те не са интересни, за това и не съм приел и да ги разглеждам,не виждам смисъл,а и аз не казвам ,че НЕ Е КУПЕНА ОМЕГАТА чрез търговски сделки и то коректни. Те също не ме интересуват. Въпросът е друг - в сроковете,личното участие като време и труд,както и нарастването на капитала. Имаме да го кажем ,неопределен вложен капитал, символично лично участие, а бърз резултат. Вече дадох различни примери в един друг пост за които получих само присмех, а те са чиста аритметика,макар и различни като примери. Тука може да се включи и теория на вероятностите и шанс, които би трябвало да са изпаднали в някакъв делириум и са броили пачки ,без никакви задръжки. Намеците,че е имало и сделки на загуба,или такива 0:0 още повече объркват сметките и са нелогични. Освен 2-3 часовника които са били на ремонт и ако повече,щяха също да объркат финансово-времевият фактор за други се говори,че пък били в много лошо състояние ::huh:: Кой купува нещо такова,след като целта му е съвсем друга - да продаде за 1.5 дни максимум? Няма логика. Обаче самият автор, в друг пост заявява в отговор на въпрос, че реализацията на една сделка (нека да е периода от закупуването му до продажбата) му е отнемало 5-7 дни. Някой път 2ч. :crazy: друг път 2м. Нека да вземем средното - 6 дни. Имаме продадени за период от нека да са 90 дни , защо толкова ли, ами Андерсен сам го е написал, вижте линка който е дал за продажбата на първият повтарян като мантра Самсунг кога е продаден - точно так,познахте ,на 15.12.17г. месец ,след заявеното начало на приключението. От там до 12.03.18г. няма и три месеца,но да не издребняваме. Така ,че "в началото беше словото" ,а след това с Гучи "дойде и светлината" :)) Да се върнем към шестте дни. Едното твърдение ,че превъртането е станало за както виждаме за 90 дни, а от твърдението за 6 дни средно за сделка - 50 х 6 = 300 дни. :roll: Сега ,човекът е търговец, за мене това е ясно парекселенс, само от жаргона който използва,ми става ясно,не само от практическият опит който показва. Термини като " досега 30-40 заминаха" Особено търгашкото по битаците ,както той сам пише за някакво май Мако : "Дадох го на 700лв." Алергия имам към това словосъчетание,което иде да подчертае някакъв професионализъм,катоо при рибарското "Днес взех 15 сафрида" Ма както и да е ,отплснах се. Кое в случая е верно - 300 дни ли? или 90 и кое е верно за бройката придобити в този кратък 90 дневен период, Един път се споменават 30-40 реализирани, друг път 40-50 ,трети 50 ,а в четвърти " До тук заминаха 50 , а има и още 30 ::huh:: Чакай малко,тука взе да става малко сериозна работата 70-80бр. вече са бая ресурс вече. Понеже в началото нямаше никаква конкретна информация, нито за цената на закупеният часовник,нито за поредност на сделките,човек можеше само да гадае, беше ми казано,че си изсмуквам от пръстите някакви 6000лв. АМи това беше от негов пост,който коментира ,че цената на такава Омега лавира 5500-6500 (ако не бъркам точната цифра) е аз как да знам ,че си е купил нещо счупено и чак после почна да пуска информация на парче.
Нека видим и за продадените по мълниеносен начин часовници. На мене нито един от тях не ми е известен и си нямам представа за цени. Беше спуснат един списък с "завъртелите се часовници" та понеже "имам" много време, взех всеки един от тях ,един по един да ги търся на места ,където биха били най евтини, накрая се ограничих с Амазон и си направих записки на всички (без 2-3) от първите в списъка 48 часовника,като всички,може би без 1-2 бяха от намалените с 20% - 47% при сбор се образуваше паричен ресурс от над 18,500 лв. и то без транспортните такси поне 1,500 ,доста ,нали? Ясно,че има превъртане и не са купени наведнъж и все пак да завъртиш толкова пари за толкова кратък период си е за Гинес. Имайте предвид и един принцип на каруцата пусната по склон ,да кажем километър , от 500 метра до 1000 м. ще измине за два пъти по-бързо разстоянието,от колкото първите 500м. Това е по чисто физически закони на инерцията. Подобно е и при схемата с часовниците, в началото аритметичната прогресия,подобно на ябълките на Рокфелер,ще нараства бавно и постепенно, продаваш един часовник, купуваш един и половина,щото ако са два,трябва да са евтини и т.н изисква време, но когато капитала се увеличи и бройката изведнъж се разраства почти неконтрилируемо, как става да сварваш с реализацията ,то почва да прилича на бедния Чарлз Чаплин в "Модерни времена" в епизода с поточната линия. Всяко нещо си има причинно-следствена връзка и закони. А за 70-80 часовника ,не ми се мисли въобще. Истината е ,че човекът заяви ,че всичко е купувано от някаква мистериозна "БГ система" Не съм я чувал признавам си, може би други я знаят, само се чудя, защо и те не са подкарали да си купуват мечти. Не искам да я и знам,просто се чудя,къ щяло тая система да бълва все съвременни и като нови часовници в кутийки ,да им се ненагледаш. Имам някакви догадки,но това е без значение,щом имат и фактури,поне не всички да са купувани от OLX където после ги е продавал. При постоянното натякване и хвалене ,че ги е продавал на изключително занижени и достъпни цени, е как става тогава,ниска печалба,липса на собствени усилия, а завъртян за хиляди ресурс. Една Ивикта е 140лв. като нова, е за колко трябва да си я купил и каква печалба можеш да имаш от нея, ясно,не са 60лв, но те да кажем,човека ги образува спонтанно,за да му излязат сметките с Омегата и Буловата,та да останат и за ремонт. Тези последните сметки и аз дето ги правя, също не са така важни ,просто са в общият контекст. Малко по-важни са по-горе написаните въпроси и примери и се надявам този път, въпреки дългият отново пост, все пак да станат ясни моите мотиви, да откажа на десетките призиви да се извинявам за нещо,което не смятам да направя.
Колегата RuKo ,не го познавам и във всичко няма нищо лично, който и да беше,пак щях да реагирам така. Няма злоба и завист, който ме познава би се очудил на такива мои "качества" Може би има малко опит,его и някакво достойнство, Признавам ,че и не бях напълно "в час" с написването ми на първият пост,просто имам някакъв вътрешен индикатор за неща,които не са съвсем наред. Обаче не съм чел м/у редовете,както някои си мислят, а точно буква по буква и то и двете подобни теми и то не само веднъж. Всичко което съм написал,много лесно мога да докажа с цитати, не са измислени,нито са извадени от контекста.
Накрая искам да кажа,че понякога ендорфините и еуфорията ни карат да се чувстваме като глупаци от щастие, но то не значи,че трябва непременно да убедим и другите в това.
Колегата да си я носи със здраве красавицата ::thumb:: Все пак накрая го и измъчихме малко,че то иначе голяма сиеста беше. Абе що не взема и аз да опитам :lol:

П.П. Май наистина ми е време да почивам повече и да пиша по-малко и по този начин да се сбъдне мечтата на monopola най-паче на моят приятел мitadoc ,да не цапам форума, за да не му пада нивото. Взел съм го предвид. На останалите които сочеха с пръст надолу,наричайки ме с всякакви епитети,няма какво да им кажа,неизвестни са,анонимни са,много са и с тях не могa да се преборя.

sony
Маниак
Регистриран: 16 11 2012, 20:33

Мнение от sony » 03 07 2018, 06:28

А замислял ли си се, че може би нямаше да те наричат с епитети, ако първи ти не ги употребяваш? Смехотворно е да определиш някого като търгаш, само защото използва "заминаха" и "дадох". Сигурно щеше да е съвсем различно, ако беше написал "намериха място в сърцата на нови обожатели", но силно се съмнявам. Когато някой си търси причина да се дразни на нещо, винаги си намира такава.

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак

Мнение от Seikosha » 03 07 2018, 07:17

Сега ,човекът е търговец, за мене това е ясно парекселенс, само от жаргона който използва,ми става ясно,не само от практическият опит който показва. Термини като " досега 30-40 заминаха" Особено търгашкото по битаците ,както той сам пише за някакво май Мако : "Дадох го на 700лв."
Опитай се да свързваш и смислово нещата. Това беше да подчертае,както и други го направиха ,че никой не изключва неговите търговски качества. Оставаше и това да го няма. Мисля и продължавам,че дискусията мина на едно по-високо ниво. ::cool::

sony
Маниак

Re: Как да си купим Omega Speedmaster с джобни пари

Мнение от sony » 03 07 2018, 07:26

Seikosha написа:На селски тарикати, няма как да се извинявам. Лъжливи овчарчета съм виждал толкова в живота си ,че ти е бедна фантазията, а щом не можеш да прочетеш и да вникнеш в нещо което съм написал, к'ви да ти обяснявам, виж си първо заглавието и после разказвай полуприказки. Да съм ти гледал рейтинга Сърма в мъглата, ти луд ли си ,или да. Търгаш и то от мръсната порода, тарикатската.Утре вземи ,че си направи пиар ,че даваш 30% от печалбата за някое сираче и пак пусни да ти се купуват по един часовник на ден. Смехурко.
Това не си ли го писал ти? Или след определен период написаното от теб започва да губи давност? Мисля, че достатъчно добре свързвам нещата смислово, а ти?

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак

Мнение от Seikosha » 03 07 2018, 08:02

Ти платен бот ли си? или искаш да си избереш някой от тези които изредих най-долу. Както виждаш, след намесата и препоръките на модератора, се стремя да пиша по съществото на темата и да представя моите аргументи, нека драпането и нервите да останат назад, а ако имаш нещо да кажеш по същество -заповядай, а не да връщаш темата в един период, в който всички говорехме на различни езици и да разпалваш нови дрязги. Аз мога да спра, не ми е проблем,макар ,че имам още какво да кажа на излизане.

sony
Маниак

Мнение от sony » 03 07 2018, 08:24

RuKo не си е трил мненията и не виждам да е говорил на различен език, за разлика от теб, през целия период на темата. Само че ти и към днешна дата твърдиш, че нямаш за какво да се извиняваш.

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак

Мнение от Seikosha » 03 07 2018, 09:19

Ама ти наистина ли си нормален ::huh:: Да не си махмурлия? Опитите да бъда пак провокиран са ми ясни, мисля да се справя,но всичко си има граници. ПИШИ ПО ТЕМАТА ПО СЪЩЕСТВО! Заеби лириката.

sony
Маниак

Мнение от sony » 03 07 2018, 09:26

Seikosha написа:П.П. Май наистина ми е време да почивам повече и да пиша по-малко и по този начин да се сбъдне мечтата на monopola най-паче на моят приятел мitadoc ,да не цапам форума, за да не му пада нивото. Взел съм го предвид. На останалите които сочеха с пръст надолу,наричайки ме с всякакви епитети,няма какво да им кажа,неизвестни са,анонимни са,много са и с тях не могa да се преборя.
Това пак си го писал ти и е точно от днес. Кое му е по същество по темата или ти може да си пишеш каквото поискаш, а останалите са длъжни да се съобразяват?

Потребителски аватар
Seikosha
Маниак

Мнение от Seikosha » 03 07 2018, 09:44

То пише там отпред - П.П. това значи После Пис,или Пост Скрипт, Пост фактум, в един общ пост като епилог, в която е писано много по темата.
Моля някой модератор да вземе мерки преди да е станала беля. Помолих по-горе още от началото на преместването на темата, да се избягват провокации, както писах,те разводняват темата ,а и носят голяма вина за ескалацията на лошият тон. Нямам време и няма да отговарям повече на индивиди от неизвестен пол и сложно организирано съзнание.

sony
Маниак

Мнение от sony » 03 07 2018, 09:51

Тоест смяташ, че след като си писал нещо по темата, имаш картбланш да спамиш на воля? От начинът ми на писане, полът е съвсем ясен, стига да имаш елементарни познания по български език. За съзнанието не се учудвам, че ти е сложно.

monopola
МОДЕРАТОР
Регистриран: 16 08 2011, 15:12

Мнение от monopola » 03 07 2018, 10:03

Сеикоша, не разбирам как молиш модератор да вземел отношение, при положение, че ти започна цялата тази драма, без да кажеш нищичко по същество, а само твърдиш, че просто не вярваш и не можело да бъде и разтягаш мега локумите само и само да има какво да напишеш по тезата си. Провокациите ги сътвори ти, прочети си мненията и виж колко обидни епитети ползва в тази тема. Ако наистина смяташ, че си толкова велик великан, че егото ти не е способно на едно "извинявайте", пък макар и да продължаваш да мислиш, че си прав, то от къде накъде модераторите ще оправят сътвореното от теб?
моите часовници за продажба: http://strelki.info/viewtopic.php?f=80&t=12857

Коментари от сделки с мен: http://strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=12046

Заключена

Върни се в “За strelki.info - Българският форум за часовници”