☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: ☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Мнениеот ostap » 07 02 2018, 17:59

marind написа:Ще се изпокарате за нищо, баси! Как ли се смее сега Оскар като Ви чете ...

"Чукча не читатель, чукча писатель" :))
Изображение
Аватар
ostap
Маниак

Мнениеот ivanovnov » 07 02 2018, 18:39

нали е за всичко тази тема, ако може да се включа по темата за хората в чужбина, също имам доста приятели поели по този път. Единственото нещо, което не мога да приема е това, че за съжаление масово хората, които са в чужбина смятат че в България са останали само някакви неудачници, дето не са имали уменията, смелосста и възможността да емигрират, когато е "трябвало". Моето лично мнение, че уважавам избора на всеки, но защо вместо всички да "бягат" навън не са се впрегнали, когато е трябвало и да се борим за подобряване на всичко тук. Все пак повечето от хората в страната или във форума не са се родили със сребърна лъжичка в устата и не са деца на партийни величия, осигурили им безпроблемно съществуване :) :) :) и последно защо отново трябва да се делим на останали и заминали :) с колегата @stdenev съм се срещал и впечатлението, което имам за него е за сериозен мъж, който държи на думата си, колегата @tosunbei е създал в мен мнение за професионалист и любител на часовниците, не виждам причина да се приемат толкова навътре изложените мнения, още повече, че Денев много точно е посочил определена група хора с едно точно определено поведение. Ако някой се припознава в тези думи, това е негов проблем. Не смятам обаче, че във всичката чужбина всичко върви по мед и масло, имал съм възможност да имам преки наблюдения върху няколко държави.
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот trk2 » 21 02 2018, 21:59

Днес президента наложи вето на поправката Пеевски в закона за банковата несътоятелност и управителя на Здравната каса се опъна на управляващите :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот senna » 22 02 2018, 13:02

Е, това не е интересно. Интересно щеше да е, ако не бе наложил ветото. А още по-интересно ще е, ако нЕ(кой) вземе та се съобрази с това. :)
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот tzetz » 23 02 2018, 14:36

Да се похваля.
След непрестанно търсене, следвайки ловния си инстинкт и изчанчени критерии за търсене, онзи ден успях да уловя невъзможното - чисто нова Синя Орка на Ситизен, с титаниевата верига на редовна цена от официален дилър - с две години гаранция и 10 лв. доставка в ЕС.
Дори не изпитах дилема.
Наместо да осъществя бързо най-спекулативната препродажба в живота ми, от която да изкарам добра сума, точно когато най-много ми трябват за зимните сметки, веднагически дадох линка на добър мой приятел и сега той е най-щастливият човек на света! Радостта му е заразна и се предава и върху мен! Такива емоции носят по-голямо щастие от парите, които идват и си отиват и следа не остава. Нито памет...
П.П. От Ситизен са глупаци, сред най-глупавите им решения са да се спре от производство Орката, и да се спре NY0040 със светещия цифер! Сега цените им са в пъти над някогашните продажни, а за нови бройки с етикет стигат до нива "мама и тати на снимка".

Изображение
Посегнах аз към времето, а то изтече като пясък между пръстите...
Аватар
tzetz
Почитател

Мнениеот mitadoc » 23 02 2018, 15:11

tzetz написа:Да се похваля.
След непрестанно търсене, следвайки ловния си инстинкт и изчанчени критерии за търсене, онзи ден успях да уловя невъзможното - чисто нова Синя Орка на Ситизен, с титаниевата верига на редовна цена от официален дилър - с две години гаранция и 10 лв. доставка в ЕС.
Дори не изпитах дилема.
Наместо да осъществя бързо най-спекулативната препродажба в живота ми, от която да изкарам добра сума, точно когато най-много ми трябват за зимните сметки, веднагически дадох линка на добър мой приятел и сега той е най-щастливият човек на света! Радостта му е заразна и се предава и върху мен! Такива емоции носят по-голямо щастие от парите, които идват и си отиват и следа не остава. Нито памет...
П.П. От Ситизен са глупаци, сред най-глупавите им решения са да се спре от производство Орката, и да се спре NY0040 със светещия цифер! Сега цените им са в пъти над някогашните продажни, а за нови бройки с етикет стигат до нива "мама и тати на снимка".

Изображение

::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: :clap: :clap: :clap: :clap:
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот Vesire » 23 02 2018, 15:15

Tzetz аз що помня, че имаше такава преди, признавам аз си падам по екозилата, който май пак е спрян, не съм сигурен има го в Гюлиан..
Аватар
Vesire
Маниак

Мнениеот tzetz » 23 02 2018, 16:56

Да аз имам такава - затова казвам че тази можех да я закупя с търговска цел. А за еко-зилата виж тук - май днес мернах: https://www.mywatchmart.com/citizen/
Няколко имаше из страниците аз таз загледах, https://www.mywatchmart.com/listing/312 ... -ecozilla/ ама доставка от щатите, най добре е приятел някой да имаш там... Петък следобед се гледат часовници, за да не ти се разболее шефът. :)
Посегнах аз към времето, а то изтече като пясък между пръстите...
Аватар
tzetz
Почитател

Предишна

Назад към Всичко останало