☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.
Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Re: ☕☕☕ СПАМ ТЕМА (ПИШЕТЕ НА ВОЛЯ КОЙ КАКВОТО ИСКА) ☕☕☕ ™

Мнение от phil05 » 06 02 2018, 17:58

tosunbei написа:Като спомена лъвчетата,да питам:как са?Как е Терез,как е Масуд?В последния час не съм чул информация (слушам ВTV радио цял и ден )и взех да се притеснявам.Пристигнаха ли вече в спасителния център,как са пътували,наспали ли са се,нахранени ли са,обезпаразитени,да не са жадни??Някакви проблеми с митничарите???Да не са стресирани? ??
Дайте информация, моля! :((
Нашите родни медии занимават народа с глупости.Денонощно.Та протести,та чак премиера се намеси...
Вие представяте ли си примерно Тереза Мей да излезе по ВВС и да вземе да се занимава с проблемите на някой зоопарк и котките в него? :wtf: нещо не ми се вързва.
Коце, дишаш там по - свободно, ама не се отпускай, не забравяй... :) ::drinks::

Лъвчетата ги споменах ей така, ама цялата шумотевица тук не е точно заради лъвчетата и няма почти нищо общо с тях. Друго има, много по важно. Примерно поне веднаж да се каже и покаже "няма да мине". ¡No pasarán! :). А кой кога се е включил... айде.

Също като шумотевицата против 2-рия лифт на Банско :wink:. Разбира се, че трябва да има не 2-ри, а още 20 лифта, като навсякъде по света, ама тук както винаги не е там работата :) ::drinks::

tosunbei
Маниак
Регистриран: 22 06 2010, 23:19
Контакти:

Мнение от tosunbei » 06 02 2018, 18:14

Прав си.Знам за какво иде реч.Пиша с ирония, защото много се вживяват в този пропроблем.Чак пък толкова..колко километри били изминали,колко държави..ай стига.Толкова болни дечица има..да помогнат на тях.
И за Банско си прав.Зелени,бимбяни,кафяви..Само спънки.В Австрия във всяко село и паланка,дето има някоя ливада с наклон,има влек и ски писта

Потребителски аватар
trk2
МОДЕРАТОР
Регистриран: 08 01 2011, 10:44

Мнение от trk2 » 06 02 2018, 18:59

tosunbei написа:Като спомена лъвчетата,да питам:как са?Как е Терез,как е Масуд?В последния час не съм чул информация (слушам ВTV радио цял и ден )и взех да се притеснявам.Пристигнаха ли вече в спасителния център,как са пътували,наспали ли са се,нахранени ли са,обезпаразитени,да не са жадни??Някакви проблеми с митничарите???Да не са стресирани? ??
Дайте информация, моля! :((
Нашите родни медии занимават народа с глупости.Денонощно.Та протести,та чак премиера се намеси...
Вие представяте ли си примерно Тереза Мей да излезе по ВВС и да вземе да се занимава с проблемите на някой зоопарк и котките в него? :wtf: нещо не ми се вързва.
Затова Бойко го обичат в Европа пък нея не :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 06 02 2018, 22:57

tosunbei написа: ...
И за Банско си прав.Зелени,бимбяни,кафяви..Само спънки.В Австрия във всяко село и паланка,дето има някоя ливада с наклон,има влек и ски писта
Тъй тъй, ама и друго иксках да кажа, че шумотевицата е не само заради лифта, а и за други работи. Като при лъвчетата :) ::drinks::

Потребителски аватар
stdenev
МОДЕРАТОР
Регистриран: 29 09 2009, 15:55

Мнение от stdenev » 06 02 2018, 23:08

Забелязвам как някой като отиде някъде на запад от Калотина и много бързо става "местен" и мисли по западному някак и започва да казва " а вие българите как може"... Прави впечатление някак.
Припомня ми за "Смешен плач" :))
Имаше тук един дето все ни даваше пример за еспаната, сега за Тереза Мей друг ни обяснява.
Ей, лесно е някак да отидеш там на готово и да се смееш на "простите българи".
Ай със здраве де, Какво ли разбирам аз от тук от Ориента. :))
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!

Потребителски аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР
Регистриран: 19 09 2010, 12:43

Мнение от mitadoc » 06 02 2018, 23:51

stdenev написа:Забелязвам как някой като отиде някъде на запад от Калотина и много бързо става "местен" и мисли по западному някак и започва да казва " а вие българите как може"... Прави впечатление някак.
Имаше тук един дето все ни даваше пример за еспаната, сега за Тереза Мей друг ни обяснява.
Нищо наготово няма там ( тук). Напротив. Но темата се измества и е дълга при това. ;)
Daydreamer

Потребителски аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнение от stdenev » 07 02 2018, 00:08

То това е хубавото на тази тема, може да си ходи накъдето си иска.
Под на готово имам предвид друго, но все тая, просто споделям лично впечатление.

Потребителски аватар
Дон Жуан
Маниак
Регистриран: 31 05 2014, 13:09

Мнение от Дон Жуан » 07 02 2018, 00:39

Стояне, за Еспана не си прав! Или поне според мен! Няма да влизам в подробности и да обяснявам! Ще кажа само, че преди време по подобен начин беше приет и Върбан в този форум......просто ни трябваше време.....Факт, е че същото това време ни го отне, но и аз и много други колеги го откриваме, преоткриваме и споменаваме и до ден днешен....
Моята скромна колекцийка : http://strelki.info/viewtopic.php?f=12&t=20141

tosunbei
Маниак
Контакти:

Мнение от tosunbei » 07 02 2018, 01:11

mitadoc написа:
stdenev написа:Забелязвам как някой като отиде някъде на запад от Калотина и много бързо става "местен" и мисли по западному някак и започва да казва " а вие българите как може"... Прави впечатление някак.
Нищо наготово няма там ( тук). Напротив. Но темата се измества и е дълга при това. ;)
Къде видя да ви обяснявам нещо за Тереза Мей или за нещо на запад от Калотина?Къде го чукаш,къде се пука?Ако бях написал вместо Тереза Мей, Ерна Солберг по-леко ли ще ти бъде?
И какво има да обяснявам?Работата е ясна като бял ден.Всички псувате от сутрин до здрач "хубавите "пътища, ВиК,EVN,ЧЕЗ ,МЕЗ ,но във форумите сме големи патриоти.
Ако беше хубаво нямаше 2 000 000 българи да издраскат през Калотина,Дунав мост,Видин-Калафат,терминал 1,2 и летище Пловдив.
Местен не съм и няма как да бъда.
Ай със здраве!Какво ли разбирам аз тук от дъждовния остров?

Потребителски аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнение от stdenev » 07 02 2018, 11:08

tosunbei написа:
mitadoc написа:
Къде видя да ви обяснявам нещо за Тереза Мей или за нещо на запад от Калотина?Къде го чукаш,къде се пука?Ако бях написал вместо Тереза Мей, Ерна Солберг по-леко ли ще ти бъде?
И какво има да обяснявам?Работата е ясна като бял ден.Всички псувате от сутрин до здрач "хубавите "пътища, ВиК,EVN,ЧЕЗ ,МЕЗ ,но във форумите сме големи патриоти.
Ако беше хубаво нямаше 2 000 000 българи да издраскат през Калотина,Дунав мост,Видин-Калафат,терминал 1,2 и летище Пловдив.
Местен не съм и няма как да бъда.
Ай със здраве!Какво ли разбирам аз тук от дъждовния остров?

Е няма как да не отговоря, защото нещо стана много лично и гневно. :))
Явно някой е чувствителен по темата.
Никъде и никога във форума не съм твърдял, че съм "голям патриот"!
Споделих нещо, което отдавна ми прави впечатление и мисля, че имам право на мнение.
Идеята ми е проста и логична - ако вкъщи нещо не ти е наред, се хващаш и го оправяш, не отиваш при комшиите, защото там всичко е по-хубаво. :)
Пак казвам, не го играя патриот, имал съм възможност през годините да отида някъде на по-подредено, но по стечение на обстоятелствата винаги съм се оправял добре и тук (слава Богу).
Всеки си избира сам, как, къде и защо и нямам нужда някой да ми обяснява дали "псувам от сутрин до здрач" или каквото и да било.

По нататъшен коментар по темата от мен няма да има, защото ми е все едно какво мислите, колега Тосунбей.

Поздрави и успех!

Потребителски аватар
trk2
МОДЕРАТОР
Регистриран: 08 01 2011, 10:44

Мнение от trk2 » 07 02 2018, 11:44

В момента чета автобиографичната книга на Любен Рабчев (Бай Любен както си го знаем в русенско). Изключително увлекателна история, (въпреки, че не е професионален писател) за живота му през комунизма, опитите му да избяга, успеха в Америка и връщането му обратно за да инвестира в България.
Интересно ми е защото сравнявам, това което той е написал със спомените на майка ми за онова време, които тя ми разказва. Макар и диаметрално противоположни, харесвам и двете гледни точки. :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
senna
Маниак
Регистриран: 02 03 2010, 22:11

Мнение от senna » 07 02 2018, 11:57

Благодаря, че сподели за наличието на такава книга. :thumbup: Остане ли ми време, ще я чета непременно.
Какво имаш в предвид под "опитите му да избяга"? Аз доколкото съм запазил спомена от онова време, всеки желаещ имаше право на един, единствен опит. Горе долу, като оня виц за бабата продаваща гъби на пазара, и на въпрос от клиент, дали са ядливи, отговаря : "Ядливи са чедо, ама само по един път". Малко хора си дават сметка в днешно време, но не е лошо да се знае и помни, че границата тогава се пазеше не от вън навътре, от вътре на вън. :))
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”

rosen_er
Маниак
Регистриран: 01 09 2011, 12:50

Мнение от rosen_er » 07 02 2018, 12:52

phil05 написа:
george2502 написа:Е как да не му обършеш два шамара на тоя самодоволник...
Изображение

https://www.instagram.com/p/Be1BMXtHiTp/
Тоя най малкото трябва да му ги отнемат на основание Закона за защита на часовниците и да ги дадат тук във форума, като лъвчетата! Само ги е натрупал и не полага никакви грижи за нещастните животни. Така ли се слага часовник с каишка, да не говорим на верига, сплескан връз веригата да се драска... ::angry:: :wink: Никакво отношение, само ги трупа и те ще го изядат накрая, не му трябват шамари.
Хайде,чак пък толкова....Във фейсбук групата непрекъснато се показват часовници потопени във всякакви манджи ,кафета,кока-кола,коктейли и каквото се сети човек,но май не съм забелязал подобно възмущение.

tosunbei
Маниак
Контакти:

Мнение от tosunbei » 07 02 2018, 12:54

Струва ми се,че ти си чувствителен по темата.След моя ироничен и шеговит коментар относно едни животинки,ти изкриви темата в посока,която няма нищо общо с коментара ми.На никой,нищо не съм обяснявал.Най-малко пък на теб.Къде наемри нещо"твърде лично и гневно"в поста ми?Не изкривявай нещата,защото започвам да мисля,че ти имаш нещо лично и гневно спрямо мен.Заегнах някакви интереси ли?Или?
И аз се оправях добре в България.Тук се оправм още по-добре.Сравнението ти с комшиите не ти се получава.Не е подходящо.Измисли нещо дуго.
Например-Рботиш във фирма,на която управата не и пука за теб,дава ти мизерна заплата,спуква те от работа,работиш в мизерни условия,колектива с който работиш не му пука за нищо,пък ти имаш други амбции,нуждаеш се от развитие,искаш кумирите на децата ти да са нещо различно от черната и бялата Златки,някой късо подстриган батка с БМВ и Фики....
Събирш си багажа и отиваш там,където ще ти плащат добре,ще се отнасят с уважение и няма да имаш страх,че някой малоумник ще слезе от колата с бухалка и ще те пребие безнаказано.
Прав си.Всеки избира къде и как да живее.Няколко милиона българи сме избали да жиеем на запад от Калотина.Защо ли?
И мен не ме инерисува мнението ти.Ама хич!Ако искаш пиши,не ми е важно и не ме трогва.Няма нужда от гърмки декларации и официалности.
Поздрви и успех в борбата с вятърните мелнци!

Потребителски аватар
dvd7586
Почитател
Регистриран: 11 03 2014, 15:03

Мнение от dvd7586 » 07 02 2018, 14:34

tosunbei написа:Струва ми се,че ти си чувствителен по темата.След моя ироничен и шеговит коментар относно едни животинки,ти изкриви темата в посока,която няма нищо общо с коментара ми.На никой,нищо не съм обяснявал.Най-малко пък на теб.Къде наемри нещо"твърде лично и гневно"в поста ми?Не изкривявай нещата,защото започвам да мисля,че ти имаш нещо лично и гневно спрямо мен.Заегнах някакви интереси ли?Или?
И аз се оправях добре в България.Тук се оправм още по-добре.Сравнението ти с комшиите не ти се получава.Не е подходящо.Измисли нещо дуго.
Например-Рботиш във фирма,на която управата не и пука за теб,дава ти мизерна заплата,спуква те от работа,работиш в мизерни условия,колектива с който работиш не му пука за нищо,пък ти имаш други амбции,нуждаеш се от развитие,искаш кумирите на децата ти да са нещо различно от черната и бялата Златки,някой късо подстриган батка с БМВ и Фики....
Събирш си багажа и отиваш там,където ще ти плащат добре,ще се отнасят с уважение и няма да имаш страх,че някой малоумник ще слезе от колата с бухалка и ще те пребие безнаказано.
Прав си.Всеки избира къде и как да живее.Няколко милиона българи сме избали да жиеем на запад от Калотина.Защо ли?
И мен не ме инерисува мнението ти.Ама хич!Ако искаш пиши,не ми е важно и не ме трогва.Няма нужда от гърмки декларации и официалности.
България си е България и винаги за някои от нас ще е родина.Хубава лоша туй-то и ако не те трогва този факт нямаше да има твои мнения в този форум. ::thumb::

Потребителски аватар
george2502
Маниак
Регистриран: 04 01 2013, 14:24

Мнение от george2502 » 07 02 2018, 14:53

Пичове, мразя да съм котарака Леополд (по-зрелите и опитни знаят за кого говоря).
Я гледайте кво става в Wrist Shot темата - мерена реч, пресован картон, Джомолунгма, Патек Челини на гума за Сейко Коктейл, Устата, Крака и Софи Маринова.

Дайте малко по-лежерно, ще вземе да ни налегне някоя депресия и после няма излизане... :)) :)) :)) :))

EDIT: Сега говорих с един човек и установих, че диспепсията може да е по-гадна и от депресията!!!!!
::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Последна промяна от george2502 на 07 02 2018, 15:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dvd7586
Почитател
Регистриран: 11 03 2014, 15:03

Мнение от dvd7586 » 07 02 2018, 14:58

Прав си ама родната парцуца помага антидепресант и антиоксидант.

Потребителски аватар
senna
Маниак
Регистриран: 02 03 2010, 22:11

Мнение от senna » 07 02 2018, 15:40

george2502 написа:Пичове, мразя да съм котарака Леополд (по-зрелите и опитни знаят за кого говоря).
Я гледайте кво става в Wrist Shot темата - мерена реч, пресован картон, Джомолунгма, Патек Челини на гума за Сейко Коктейл, Устата, Крака и Софи Маринова.

Дайте малко по-лежерно, ще вземе да ни налегне някоя депресия и после няма излизане... :)) :)) :)) :))

EDIT: Сега говорих с един човек и установих, че диспепсията може да е по-гадна и от депресията!!!!!
::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks:: ::drinks::
Мисля, че за визираната ситуация в Wrist Shot темата, използването на медицинският термин "дислексия" е по-удачно. Силно се надявам обаче, това там да не е само началото на масова вълна от мнения на новопостъпващи във форума потребители, които същевременно са и членове на нечий мажоретен състав. Щото после иде ред и на Духовият оркестър!
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”

tosunbei
Маниак
Контакти:

Мнение от tosunbei » 07 02 2018, 15:40

dvd7586 написа:
tosunbei написа:Струва ми се,че ти си чувствителен по темата.След моя ироничен и шеговит коментар относно едни животинки,ти изкриви темата в посока,която няма нищо общо с коментара ми.На никой,нищо не съм обяснявал.Най-малко пък на теб.Къде наемри нещо"твърде лично и гневно"в поста ми?Не изкривявай нещата,защото започвам да мисля,че ти имаш нещо лично и гневно спрямо мен.Заегнах някакви интереси ли?Или?
България си е България и винаги за някои от нас ще е родина.Хубава лоша туй-то и ако не те трогва този факт нямаше да има твои мнения в този форум. ::thumb::
Айдеее,и ти ми сложи в устата думи,които не съм казал или писал.
Къде съм писал,че България не ме трогва??Не ме трогва, е по адрес на изказването на господин Денев,че не ме трогва декларацията му за спиране на коментарите по тази тема.Демек -не ме интерисува.
Просто да ти обясня,защото си прочел,но не си разбал.
Айде моля спрете с провокациите и интерпретациите!

Потребителски аватар
marind
Маниак
Регистриран: 20 12 2011, 14:50

Мнение от marind » 07 02 2018, 16:19

Ще се изпокарате за нищо, баси! Как ли се смее сега Оскар като Ви чете ...
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****

Отговори

Върни се в “Всичко останало”