Fun is here

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.
Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 18 03 2022, 16:33

:clap:
Изображение

Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 22 03 2022, 19:03

Изображение

nasko_jarti
Маниак
Мнения: 720
Регистриран: 30 08 2017, 12:29

Re: Fun is here

Мнение от nasko_jarti » 22 03 2022, 23:09

Изображение
Армиите са различни...

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Fun is here

Мнение от ostap » 23 03 2022, 00:23

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Pijomir
Маниак
Мнения: 701
Регистриран: 06 03 2018, 09:55

Re: Fun is here

Мнение от Pijomir » 25 03 2022, 14:55

Изображение
„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 26 03 2022, 13:30

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 26 03 2022, 22:51


Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Fun is here

Мнение от ostap » 27 03 2022, 10:53

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 27 03 2022, 21:47

Един познат го пусна преди малко - много се смях :D

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9661
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Fun is here

Мнение от phil05 » 28 03 2022, 01:31

Това долу шедьовър :)) ::thumb::. Няма връзка с горния пост и муунсуочовете. Просто ме впечатли и то мноого :)). Не разбрах откъде попадна и се завря между ужким съвсем други неща да ходи да чете човек. Ейй, няма спасение, но браво на тях. И как неустоимо е създадено, преди всичко.
https://youtu.be/GHP1sL6Sgi8P

Потребителски аватар
Pijomir
Маниак
Мнения: 701
Регистриран: 06 03 2018, 09:55

Re: Fun is here

Мнение от Pijomir » 26 04 2022, 10:31

Новини 2135 г.:

"Пусната е първата редовна линия Земя – Марс. Движението по автомагистрала "Хемус" в района на Витиня се извършва в едната лента, поради ремонт.
„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 02 05 2022, 20:29

Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 04 05 2022, 21:28

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 11 05 2022, 18:58

Войната в Украйна приключила с пълен разгром за Русия. Ден след капитулацията на руснаците световните лидери се събрали в ООН, за да решат как да накажат Путин.
- Да го обесим! - казал Борис Джонсън.
- На електрическия стол, е по-добре! - дал съвет Джо Байдън.
- Най-добре да питаме Зеленски как да постъпим с диктатора - предложил Макрон.
Президентът на Украйна се изправил и казал:
- Ще нагреем едно дебело желязо до червено и ще го наврем в задника на Путин, но откъм студената страна!
Джонсън, Байдън и Макрон учудено попитали:
- Защо тогава ще го нагряваме това желязо?
- За да не може румен радев, копейкин и курнелия да го извадят! - отвърнал Зеленски.

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9661
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Fun is here

Мнение от phil05 » 11 05 2022, 22:37

Как се сърди милата, като този ;) и показва нещо...
_________________________________________
Изображение

When you just want to play your guitar but your dad is that guy from Pink Floyd
_______________________________________
Това го постнала дъщерята на Ерик Клептън. :)

aleksandar_todorov
Активен
Мнения: 178
Регистриран: 25 01 2017, 12:11

Re: Fun is here

Мнение от aleksandar_todorov » 11 05 2022, 23:58

phil05 написа:
11 05 2022, 22:37
Как се сърди милата, като този ;) и показва нещо...
_________________________________________
Изображение

When you just want to play your guitar but your dad is that guy from Pink Floyd
_______________________________________
Това го постнала дъщерята на Ерик Клептън. :)
Това е Дейвид Гилмор

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Мнения: 9661
Регистриран: 26 05 2012, 10:40
Местоположение: София

Re: Fun is here

Мнение от phil05 » 12 05 2022, 00:37

Да де... :) затова има ;)

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 12 05 2022, 15:44

:|
Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 29 05 2022, 09:42

Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

Потребителски аватар
sdkk
Напредващ
Мнения: 50
Регистриран: 23 02 2020, 13:09
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Fun is here

Мнение от sdkk » 03 06 2022, 12:18

Изображение
Умният човек се учи от грешките си, а мъдрият - от грешките на другите!

Отговори

Върни се в “Всичко останало”