Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.
-
cricket
- Активен
- Мнения: 235
- Регистриран: 13 12 2015, 12:00
Мнение
от cricket » 18 03 2022, 16:33
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.
-
ostap
- Маниак
- Мнения: 1635
- Регистриран: 10 07 2013, 18:06
Мнение
от ostap » 23 03 2022, 00:23
-
Pijomir
- Маниак
- Мнения: 701
- Регистриран: 06 03 2018, 09:55
Мнение
от Pijomir » 25 03 2022, 14:55
„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
-
ostap
- Маниак
- Мнения: 1635
- Регистриран: 10 07 2013, 18:06
Мнение
от ostap » 27 03 2022, 10:53
-
phil05
- Маниак
- Мнения: 9661
- Регистриран: 26 05 2012, 10:40
- Местоположение: София
Мнение
от phil05 » 28 03 2022, 01:31
Това долу шедьовър

. Няма връзка с горния пост и муунсуочовете. Просто ме впечатли и то мноого

. Не разбрах откъде попадна и се завря между ужким съвсем други неща да ходи да чете човек. Ейй, няма спасение, но браво на тях. И как неустоимо е създадено, преди всичко.
https://youtu.be/GHP1sL6Sgi8P
-
Pijomir
- Маниак
- Мнения: 701
- Регистриран: 06 03 2018, 09:55
Мнение
от Pijomir » 26 04 2022, 10:31
Новини 2135 г.:
"Пусната е първата редовна линия Земя – Марс. Движението по автомагистрала "Хемус" в района на Витиня се извършва в едната лента, поради ремонт.
„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
-
cricket
- Активен
- Мнения: 235
- Регистриран: 13 12 2015, 12:00
Мнение
от cricket » 02 05 2022, 20:29
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.
-
childrolland
- Маниак
- Мнения: 1251
- Регистриран: 09 06 2021, 19:34
Мнение
от childrolland » 11 05 2022, 18:58
Войната в Украйна приключила с пълен разгром за Русия. Ден след капитулацията на руснаците световните лидери се събрали в ООН, за да решат как да накажат Путин.
- Да го обесим! - казал Борис Джонсън.
- На електрическия стол, е по-добре! - дал съвет Джо Байдън.
- Най-добре да питаме Зеленски как да постъпим с диктатора - предложил Макрон.
Президентът на Украйна се изправил и казал:
- Ще нагреем едно дебело желязо до червено и ще го наврем в задника на Путин, но откъм студената страна!
Джонсън, Байдън и Макрон учудено попитали:
- Защо тогава ще го нагряваме това желязо?
- За да не може румен радев, копейкин и курнелия да го извадят! - отвърнал Зеленски.
-
phil05
- Маниак
- Мнения: 9661
- Регистриран: 26 05 2012, 10:40
- Местоположение: София
Мнение
от phil05 » 11 05 2022, 22:37
Как се сърди милата, като този

и показва нещо...
_________________________________________
When you just want to play your guitar but your dad is that guy from Pink Floyd
_______________________________________
Това го постнала дъщерята на Ерик Клептън.

-
aleksandar_todorov
- Активен
- Мнения: 178
- Регистриран: 25 01 2017, 12:11
Мнение
от aleksandar_todorov » 11 05 2022, 23:58
phil05 написа: ↑11 05 2022, 22:37
Как се сърди милата, като този

и показва нещо...
_________________________________________
When you just want to play your guitar but your dad is that guy from Pink Floyd
_______________________________________
Това го постнала дъщерята на Ерик Клептън.
Това е Дейвид Гилмор
-
phil05
- Маниак
- Мнения: 9661
- Регистриран: 26 05 2012, 10:40
- Местоположение: София
Мнение
от phil05 » 12 05 2022, 00:37
-
cricket
- Активен
- Мнения: 235
- Регистриран: 13 12 2015, 12:00
Мнение
от cricket » 12 05 2022, 15:44
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.
-
cricket
- Активен
- Мнения: 235
- Регистриран: 13 12 2015, 12:00
Мнение
от cricket » 29 05 2022, 09:42
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.
-
sdkk
- Напредващ
- Мнения: 50
- Регистриран: 23 02 2020, 13:09
- Местоположение: Пловдив
-
Контакти:
Мнение
от sdkk » 03 06 2022, 12:18
Умният човек се учи от грешките си, а мъдрият - от грешките на другите!