Fun is here

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.
Потребителски аватар
Spitfir3
Маниак
Мнения: 1210
Регистриран: 15 07 2014, 12:31
Местоположение: Добрич

Re: Fun is here

Мнение от Spitfir3 » 29 09 2022, 10:40

Изображение
Offtopic: покажи
Vulnerant omnes, ultima necat!
Изображение

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Fun is here

Мнение от ostap » 29 09 2022, 18:32

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
sci
Маниак
Мнения: 2579
Регистриран: 31 03 2010, 17:32

Re: Fun is here

Мнение от sci » 29 09 2022, 22:00

Любителите на деск дайвъри, когато им е писнало да ги наричат "позьори"...?

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Fun is here

Мнение от ostap » 29 09 2022, 22:13

sci написа:
29 09 2022, 22:00
Любителите на деск дайвъри, когато им е писнало да ги наричат "позьори"...?
Това е предходната картинка
Изображение
Но и твоя вариант става :lol:
Изображение

southcoast
Маниак
Мнения: 1006
Регистриран: 08 11 2017, 22:59
Местоположение: Пловдив

Re: Fun is here

Мнение от southcoast » 10 10 2022, 11:18

Изображение

Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 19 10 2022, 19:12

Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

ФЕНЪТ
Активен
Мнения: 107
Регистриран: 03 03 2011, 07:50

Re: Fun is here

Мнение от ФЕНЪТ » 22 11 2022, 09:02

За който не може да спести за часовник, все пак е нещо:

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 28 11 2022, 18:27

Изображение

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Мнения: 1635
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Re: Fun is here

Мнение от ostap » 18 12 2022, 22:36

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
cricket
Активен
Мнения: 235
Регистриран: 13 12 2015, 12:00

Re: Fun is here

Мнение от cricket » 20 12 2022, 19:15

Изображение
Метала се нарича Титан, продукта е титанов!
Титаний ще да е римски пълководец, като Колекций или Продукций.

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 21 12 2022, 11:52

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 23 12 2022, 21:14

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 26 12 2022, 13:33


Потребителски аватар
wenger
Маниак
Мнения: 512
Регистриран: 13 08 2013, 18:10
Местоположение: София

Re: Fun is here

Мнение от wenger » 28 12 2022, 11:34

Гъдателката предсказа на Пешо една година без секс, но той на място й показа, че е шарлатанка.
Два пъти :))

Потребителски аватар
wenger
Маниак
Мнения: 512
Регистриран: 13 08 2013, 18:10
Местоположение: София

Re: Fun is here

Мнение от wenger » 04 01 2023, 12:15

Една готина мацка се обадила на съседа си:
- А, бе, комшу... Мъжът ми е в командировка и нещо ми е скучно. Искаш ли да ми дойдеш на гости?
Когато оня пристигнал, сладураната го посрещнала по прозрачен пеньоар. Отдолу била само по гащички. Наляла на госта си кафе. Докато го пиел, тя го гледала дръзко в очите, играела си с косата и облизвала предизвикателно устни. В един момент му казала:
- А, бе, комшу. Нещо ми стягат гащичките! Трудно ми е да ги сваля сама! Би ли го направил ти?
И така, оня и свалил гащичките!
Тогава хубавицата въздъхнала:
- А, бе, комшу! Нещо съм се схванала! Би ли ме разтрил мъничко?
Съседът започнал непохватно да я масажира. Тя му се усмихнала сладко и казала:
- А, бе така май - не ти е удобно!
Я да го сваля тоя пусти халат!
И без да се бави се изтъпанчила чистак гола на дивана! Оня разтривал, що разтривал... Накрая, мацката подбелила очи:
- Е, мерси! Мисля, че е най-добре вече да си ходиш!
Съседът се прибрал в своя апартамент. Още щом затворил външната врата, извикал на висок глас:
- Леле! Тая, ако ми беше дала някакъв знак - Направо щях да я побъркам.
.................................................................................................

Ако жена ви ви попита "Какво ще правиш без мен", най-важното е да не се усмихвате

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 06 01 2023, 00:16

Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 22 01 2023, 13:23

Изображение

Правителственият Фалкон си прави фигурки :D
https://www.flightradar24.com/data/flig ... 0#2ee98847

Потребителски аватар
Spitfir3
Маниак
Мнения: 1210
Регистриран: 15 07 2014, 12:31
Местоположение: Добрич

Re: Fun is here

Мнение от Spitfir3 » 24 01 2023, 15:24

Изображение
Offtopic: покажи
Vulnerant omnes, ultima necat!
Изображение

Потребителски аватар
childrolland
Маниак
Мнения: 1251
Регистриран: 09 06 2021, 19:34

Re: Fun is here

Мнение от childrolland » 28 01 2023, 13:19


rminchev
Активен
Мнения: 282
Регистриран: 18 01 2018, 13:17

Re: Fun is here

Мнение от rminchev » 09 02 2023, 16:21

Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”