Страница 239 от 239

Re: Fun is here

Публикувано: 08 03 2024, 21:08
от childrolland

Re: Fun is here

Публикувано: 05 04 2024, 16:34
от 888
- В колко часа се прибра бе, пияницо? - В 12 без 5. - Лъжеш, урод мръсен! Прибра се в 7 сутринта. - Ми 12 без 5 колко е, ма?

Re: Fun is here

Публикувано: 05 04 2024, 16:44
от childrolland
Поп и ловец излезнали на лов.
Ловецът видял дивеч, стрелял, но не улучил и започнал:
- Деба и пушката, деба и мерника...
Попът му направил забележка, че за тия думи Господ ще го накаже и че ще го удари гръм.
- Абе гле'й си работата - гръм от ясно небе?!?!
След поредната псувня паднал гръм и убил попа.
От горе се чуло:
- Деба и пушката-а-а, деба и мерника-а-а.

Re: Fun is here

Публикувано: 05 10 2024, 14:01
от childrolland
Изображение

Re: Fun is here

Публикувано: 01 12 2024, 10:44
от childrolland

Re: Fun is here

Публикувано: 09 01 2025, 19:25
от childrolland
И без туй, тука май само аз си пиша :D
Изображение
https://faktor.bg/vodalazi-tarsqt-treti ... do-nikolay

Re: Fun is here

Публикувано: 10 01 2025, 07:25
от VolvoCE
Изображение

Re: Fun is here

Публикувано: 16 03 2025, 12:07
от childrolland
Международно търговско изложение през 1985 г. На българския щанд се мъдри една тухла. И нищо друго. Любопитен чужд бизнесмен пита:
- Само това ли имате?
- Да! - гордо обяснява уредникът на българската "експозиция" - но-о-о-о тези тухли ги даваме на гърците, а те ни дават маслини!
- Нелош бизнес правите! - казал бизнесменът, а българинът продължил:
-А маслините ги бартеросваме на германците и те в замяна ни дават машини!
- Иха-а-а-а! - възхитил се чужденецът.
- И това не е всичко - продължил българинът - Машините ги даваме на арабите срещу петрол!
Чуждестранният бизнесмен примрял от възхищение и направо припаднал при предпоследното изречение:
- Петрола го доставяме на китайците и те ни дават ЗЛАТО!
Надвесен над припадналия чужденец българинът тихо промълвил:
- А златото го даваме на руснаците и те ни дават кал за тухлите.

Re: Fun is here

Публикувано: 17 03 2025, 21:13
от Bo Song
childrolland написа:
16 03 2025, 12:07
Международно търговско изложение през 1985 г. На българския щанд се мъдри една тухла. И нищо друго. Любопитен чужд бизнесмен пита:
- Само това ли имате?
- Да! - гордо обяснява уредникът на българската "експозиция" - но-о-о-о тези тухли ги даваме на гърците, а те ни дават маслини!
- Нелош бизнес правите! - казал бизнесменът, а българинът продължил:
-А маслините ги бартеросваме на германците и те в замяна ни дават машини!
- Иха-а-а-а! - възхитил се чужденецът.
- И това не е всичко - продължил българинът - Машините ги даваме на арабите срещу петрол!
Чуждестранният бизнесмен примрял от възхищение и направо припаднал при предпоследното изречение:
- Петрола го доставяме на китайците и те ни дават ЗЛАТО!
Надвесен над припадналия чужденец българинът тихо промълвил:
- А златото го даваме на руснаците и те ни дават кал за тухлите.
Не е майтап :))

Re: Fun is here

Публикувано: 18 03 2025, 08:51
от SHARKY
childrolland написа:
16 03 2025, 12:07
Международно търговско изложение през 1985 г. На българския щанд се мъдри една тухла. И нищо друго. Любопитен чужд бизнесмен пита:
- Само това ли имате?
- Да! - гордо обяснява уредникът на българската "експозиция" - но-о-о-о тези тухли ги даваме на гърците, а те ни дават маслини!
- Нелош бизнес правите! - казал бизнесменът, а българинът продължил:
-А маслините ги бартеросваме на германците и те в замяна ни дават машини!
- Иха-а-а-а! - възхитил се чужденецът.
- И това не е всичко - продължил българинът - Машините ги даваме на арабите срещу петрол!
Чуждестранният бизнесмен примрял от възхищение и направо припаднал при предпоследното изречение:
- Петрола го доставяме на китайците и те ни дават ЗЛАТО!
Надвесен над припадналия чужденец българинът тихо промълвил:
- А златото го даваме на руснаците и те ни дават кал за тухлите.
Жалко, че в последните 30-ина години за златото даже и кал не ни дават :(

Re: Fun is here

Публикувано: 16 05 2026, 19:14
от childrolland
Изображение