Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирские"

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.

Re: Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирски

Мнениеот marind » 08 03 2012, 01:21

certomaz написа:Сега се обадих на изпълнителния директор на Q&Q (нямам доверие на никой друг от фирмата, след наученото тук и на майка си не вярвам), за да поръчам това: http://www.qandq-casio.com/watch.php?id ... ssortid=23
......................
Надявам се, до някъде да съм сигурен, че ще е истински и няма да ми сменят частите.

Ееее, за толкова скъп часовник всеки би долетял да ти го връчи на крака ::up:: Но не бъди толкова сигурен, че ще е истински, все пак не забравяй с кого си имаш работа ... с часовникарската мафия не трябва да се ебаваш :!:
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Bartek » 08 03 2012, 09:48

certomaz написа:Аз реших да стигна по-далеч... ::huh::

Сега се консултирам с една фирма, която ще извади рудата, за да мога да стана свидетел на това как точно и от къде е добита, все пак от нея ще направят касата на моя командирски. След което съм установил контакт със стоманолеярната, да набюдавам правилно изпълнения технологичен процес. От там имам резервирано пътуване към факторито в чистопол, където ще чакам доставката на добитите ресурси, а същевременно правя бекраунд чек на персонала, който ще сглобява часовника - по един тест за интелигентност, от ясла, училище, колеж, университет, среден успех, лоши навици, хобита, всичко!!! Все пак, ще сглобяват най-добрия часовник на света. От там, взимам го и директно го карам да се извърши спектрален анализ и свиквам конференция на най-големите имена в часовникарството, доайените на хорологията, за да направят експертиза на машината, касата, стъклото всичко - за да потвърдят, че часовника е оригинален. САМО СЛЕД това, ще платя 50-те долара за краен продукт - а именно най-дборото времеизмервателно средство във ВСЕЛЕНАТА.

Та ще съм зает тука тия дни, но няма как, трябва да съм сигурен в ЧАСОВНИКЪТ!!! :evil: Иначе има шанс да ме измамят :mrgreen:

Ако не се разсеят съмненията ще преминем през следствието за петорна експертиза, а при нужда ще привикаме служители от завода за следствен експеримент. В никакъв случай не може нещата да останат така, та това е организирана група.
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот bogdanb » 15 03 2012, 00:17

Недолюбвам Руските часовници и по тази прични дълго време подминавах темата.
Днес надникнах от скука и от интерес, тъй като видях, че е станала седем страници.

Сега няма да мога да спя от яд, че не съм успял да се включа на времето и купонът е минал без мен. ::crap::
Все по-странни теми виждам във форума...
Аватар
bogdanb
Маниак

Мнениеот Junghans » 15 03 2012, 10:58

Аз сега какво да правя този шкаф със оригинални резервни части??? Нещо за ремонт някой ако има да се обажда!
The brand Junghans is synonymous with high quality standards at the best value. JUNGHANS was, is, and will be THE future German watch brand.
Junghans - The German Watch
ИзображениеИзображениеhttp://junghanswatches.bg
Аватар
Junghans
Маниак

Мнениеот LexFalkidia » 15 03 2012, 12:04

Junghans написа:Аз сега какво да правя този шкаф със оригинални резервни части??? Нещо за ремонт някой ако има да се обажда!

Понеже сме наши хора, а и както се установи всеки часовник е еднакъв, айде да ми сложиш един J890 хроноскоп в командирския? :-D
Изображение
Аватар
LexFalkidia
Активен

Мнениеот Junghans » 15 03 2012, 13:30

LexFalkidia написа:
Junghans написа:Аз сега какво да правя този шкаф със оригинални резервни части??? Нещо за ремонт някой ако има да се обажда!

Понеже сме наши хора, а и както се установи всеки часовник е еднакъв, айде да ми сложиш един J890 хроноскоп в командирския? :-D

А може ли да го сглобя от консервираните части, в буркани по 3л. или искаш от свежите в шкафа, те са от последната ми февруарска доставка!? ::angel::
The brand Junghans is synonymous with high quality standards at the best value. JUNGHANS was, is, and will be THE future German watch brand.
Junghans - The German Watch
ИзображениеИзображениеhttp://junghanswatches.bg
Аватар
Junghans
Маниак

Мнениеот valentin » 28 03 2012, 21:58

Добре де като изключим глупостите разбрах че meranom.com е официалният сайт на чистополския завод. А този сайт http://chistopolcity.com/ какъв е ??? Защото сените му са по ниски от колкото на meranom.com
valentin
Новобранец

Мнениеот kokokoz » 28 03 2012, 22:04

мисля че мераном не е официален сайт на завода! восток си имат собствен сайт за продажби и т.н.! а и този сайт както и мераном са просто търговци!
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот valentin » 28 03 2012, 23:42

А кой е сайта на чистополския завод защото много се бият в гърдите
valentin
Новобранец

Мнениеот kokokoz » 28 03 2012, 23:46

Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот sci » 29 03 2012, 09:43

valentin написа:А кой е сайта на чистополския завод защото много се бият в гърдите

Не разбрах това за биенето в гърдите, къде го видя?
Но Мераном е официалния магазин на завода (от тухли и керемиди) и се намира на територията на комплекса (това се вижда от адресната им регистрация). Заводът също продава директно от сайта си (посочен от колегата kokokoz), но това не им е основна дейност и отзивите са, че понякога забравят да отговорят, понякога всичко е тип-топ.
sci
Маниак

Мнениеот ivan_gd » 02 04 2012, 15:25

Сега се обадих на изпълнителния директор на Q&Q (нямам доверие на никой друг от фирмата, след наученото тук и на майка си не вярвам), за да поръчам това: http://www.qandq-casio.com/watch.php?id ... ssortid=23

Разговора се проведе в присъствието на нотариус, юрист, четирима свидетели, поп и един психиатър. Всички бяхме попълнили декларации, че ще казваме истината, само истината и нищо освен истината, бяхме доброволно подложени на детектор на лъжата. Разбрахме се тяхното СЕО и борда на директорите, както и на акционерите да го донесат и да ми го връчат официално на жълтите павета в присъствието на всички национални медии, на омбудсмана, на премиера и на президента. Надявам се, до някъде да съм сигурен, че ще е истински и няма да ми сменят частите. :ugeek:

Това е най-доброто, на което съм попадал в който и да е форум досега...... ::yahoo:: Много отдавна не се бях смял толкова продължително и силно...
CERTINA DS PODIUM C260.7129.12.66
Аватар
ivan_gd
Маниак

Мнениеот ObZerver » 02 04 2012, 15:39

valentin написа:Добре де като изключим глупостите разбрах че meranom.com е официалният сайт на чистополския завод. А този сайт http://chistopolcity.com/ какъв е ??? Защото сените му са по ниски от колкото на meranom.com

Днес ми пристигна Амфибията от http://stores.ebay.de/chistopolcity-store, което е Ибей магазина на http://chistopolcity.com/.
Пратката е била изпратена от гр. Киров, п.к. 610025. Намира се на приблизително 500км на север от Чистополь.

Не съм го отварял, за да удостоверя оригиналността на използваните части. Все още. ::drinks::
...все по-рядко пиша във форума. Но пък все още често чета.

http://www.flickr.com/photos/plamenvelev/collections/72157628042857674/
Аватар
ObZerver
Маниак

Мнениеот meranom » 30 08 2012, 17:19

Здравейте
Намерих обсъждане на нашия магазин Meranom.com на вашия форум.
Ние сме официален магазин на завода Восток. Ние се намираме в завода. Ако откриете часовник някъде евтино, то не може да бъде официален дилър, без гаранция. Ако имате въпроси към нас, моля да ги попитате.

Така че можете да си купите на официалния сайт на централата - vostok-inc.com - Защо да купя от посредници, когато самото завод изпраща гледате купувачи. Вие ще бъдете официалната гаранция фабрика.

Съжалявам за лошия български, аз не знам, аз използвам автоматичен преводач.
Мога да пиша на руски или на английски език, както добре.

Hello
I found the discussion of our store http://meranom.com on your forum.
We are the official store of the Vostok factory. We are located in the factory. If you find a watches somewhere cheaper, it may not be the official dealer, without warranty. If you have any questions for us, please can ask them.

So you can buy at the official site of the factory - http://vostok-inc.com- why buy from another, when the factory itself sends watch buyers. You will be the official factory warranty.

our email info@meranom.com

Sorry for the bad Bulgarian, I do not know, I use automatic interpreter.

I can write in Russian or in English as well.
meranom
Новобранец

Мнениеот mitadoc » 30 08 2012, 18:32

Брех,самите Мераном...
Daydreamer
Аватар
mitadoc
МОДЕРАТОР

Мнениеот Sir Tomaz » 30 08 2012, 18:35

Eеее браво :clap:
Изображение
Аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнениеот Bartek » 30 08 2012, 19:49

Как да се скриеш от Комитета за Държавна Сигурност. ::drinks::
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."
Аватар
Bartek
Маниак

Мнениеот alex70 » 30 08 2012, 19:56

Цените им са направо народни на някои модели. Не знам качеството как е, но сигурно е на ниво.
Аватар
alex70
Почитател

Мнениеот SHARKY » 01 09 2012, 00:19

Леле, тея както са се засилили, що не открият едно представителство в България. При тези цени... :clap:
Аватар
SHARKY
Маниак

Мнениеот kokokoz » 01 09 2012, 00:31

народни,народни! е няма да останат народни! сложи 20%ддс,сложи транспорт,сложи и разни други държавни таксички и ето на първо четене цената става поне с 25% в повече! и от там нататък магазин,персонал,разходи и си стана направо дебело! ::angry::
Аватар
kokokoz
Маниак

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко останало