Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирские"

Теми, които не са свързани с часовници, или такива, които не се вписват в никой друг подфорум.
bassvane
Почитател
Регистриран: 10 05 2011, 16:10

Re: Закупуване на нов, оригинален, руски "Восток Командирски

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 19:28

Колега marind, вие след малко на "слънчице" ще обърнете с колегата Восток :)) :)) :))

Та... след глупостите, които изписах в предните си постове, мисля, че е време да напиша нещо сериозно.
Колега Восток, благодаря ти за честните и искрени размисли и страсти, които сподели с нас. След като прочетох тази тема ми се повдигна самочувствието. Вече не се чувствам толкова невеж по отношение на часовниците и това се дължи само и изцяло на теб! Мога да кажа, че ме вкара в истинския път, не само мен, а и другите колеги. Благодаря ти от името на целия форум. Без теб бяхме ЗАГУБЕНИ!!!!

Ооооо ВЕЛИКИ!!!!
ЦАР СИ!!!!
Покланям ти се!

Потребителски аватар
plamen03
Коли и беси!
Регистриран: 21 11 2010, 17:31

Мнение от plamen03 » 07 03 2012, 19:30

Не това не е истина,преди час пих Аналгин,че ме болеше главата.Явно тези които правят Аналгина са му заменили съставките и сега чета и по край мен минават розови слончета.
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 

bassvane
Почитател

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 19:33

miroman написа:Колеги, в sportni.bg има един дървен философ, първият му ник беше GIHON (те и сега му викат Гихон, въпреки, че го банват неколкокатно, но той успява да преодолее това и си създава нов акаунт). Освновното, с което беше и си остава известен, беше Берба-хейт. Ако има някаква новина около Бербатов, трябваше да си взимаш кофа, за да събереш плюнките. Ако два-три дена няма тема, успява в някоя друга да го намеси и пак неговото. Та този Гихон никак не е прост - пише почти без граматически грешки, доста добре структурира изреченията и излага тезите си, бързо съобразява и отговаря на закачките. Имам подозрения, че е някакъв експеримент, защото просто нямам обяснение защо един човек с достатъчно акъл ще виси по цял ден да дебне тема за Бербатов.
Само дано нашият Vostok не е същият индивид, защото ще стане страшно - той е в състояние да провокира всеки малко по-лабилен или сприхав потребител. Виждам много сходни черти - успял е да заобиколи бан, пише грамотно и добре структурирано, защитава абсолятно безсмислена, но пък провокативна тема. А наличието на теми-постоянни кавги може да накара доста потребители да спрат да влизат тук.
Така че по-добре да го оставим да си говори сам, без да реагираме на постовете му, дано да му стане скучно и сам да си отиде.
Нима искаш да прогоним нашия Месия???
Моля те, в никакъв случай, има толкова много какво да научим от него! Настоявам да поддържаме темата!

Потребителски аватар
Groot
Маниак
Регистриран: 27 09 2009, 17:22

Мнение от Groot » 07 03 2012, 20:03

О, боже... сега видях темата.... само ще я преместя, че мястото и определено не е тук вече.

Само молба към забавляващите се от всички страни - играйте си, но не обиждайте.

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак
Регистриран: 02 09 2010, 13:19

Мнение от Sir Tomaz » 07 03 2012, 20:14

:lol: :lol: :lol: :(( :(( :((

Защо чак сега виждам тази тема - първото мнение докато четях направо бях в екстаз. След това нещата станаха още по-хубави. :thumbup: ::drinks::

Искам още инфо от колегата. Искам да знам как стават нещата... ИСКАМ ДА ЗНАМ ВСИЧКО, КОЕТО ТОЗИ ЧОВЕК ЗНАЕ, ИСКАМ ДА ГО СПОДЕЛИ С НАС, ДА ГО НАПИШЕ... да потече мъдрост и знание от поста му... :crazy: :-D

Абе, не по темата, да питам, някой чувал ли е по психодиспансерите да има нет... wi-fi...за един познат питам :wink: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
felix
МОДЕРАТОР
Регистриран: 29 09 2010, 23:42
Контакти:

Мнение от felix » 07 03 2012, 20:32

Мога само да кажа, че това е най-забавната тема правена някога в този форум!
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.

Потребителски аватар
Groot
Маниак
Регистриран: 27 09 2009, 17:22

Мнение от Groot » 07 03 2012, 21:08

miroman, това се нарича тролване. Можеш да прочетеш повече тук:
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

Не знам дали текущата тема е подобно нещо, но много прилича.

bassvane
Почитател

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 21:19

До автора на темата:
Колега, не се заяждам, но би ли споделил, какво ти е мнението за Бербатов? :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнение от plamen03 » 07 03 2012, 21:26

bassvane написа:До автора на темата:
Колега, не се заяждам, но би ли споделил, какво ти е мнението за Бербатов? :lol: :lol: :lol:
Чакай да си отворя бирата и да си взема 1кг. чипс
 "Голямото увеличаване на стойноста при съмнително увеличаване на достойнствата на изпълнението може да бъде толерирано само при часовниците... и жените." 

Потребителски аватар
felix
МОДЕРАТОР
Контакти:

Мнение от felix » 07 03 2012, 21:27

"Не хранете троловете" :)) :)) :))
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнение от Sir Tomaz » 07 03 2012, 21:30

Сега, след като от първият пост научихме много за най-добрите часовници на света, ще е интересно да поразберем нещо и за автомобилите. И при тях както и за чаосвниците нещата не са ясни и винаги има какво ново да се научи, особенно от човек с такава ерудиция, опит, мъдрост и знания. Смятам, че ще бъде интересно, полезно и не на последно място забавно на всички ни, ако колегата благоволи да сподели с нас още от житейските си мъдрости. Би било добре поне само да хинтне къде да си подлагаме автомобилите на ремонт, че туко виж някоя ескласа я пуснали от сервиза с китайски мотор менте. ::drinks:: :((
Изображение

vova_bg
Активен
Регистриран: 09 12 2010, 01:30

Мнение от vova_bg » 07 03 2012, 21:32

А така само във същия дух, извадил сам вече пуканките и чакам само за следващото просветление. ::drinks::

Пламене тея от Соффарма яко са се преебали щом виждаш розови слончета, са сложили от скъпите хапчета явно са ги объркали със ментата. :lol: :lol:

Ас вече сам наясно че следващия часовник които ще закупя, ще отида директно до Цюрих и ще ги наблюдавам лично при сглобяването че виж някакво Asian-ETA са ми сложили. :)

bassvane
Почитател

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 21:38

certomaz написа:Сега, след като от първият пост научихме много за най-добрите часовници на света, ще е интересно да поразберем нещо и за автомобилите. И при тях както и за чаосвниците нещата не са ясни и винаги има какво ново да се научи, особенно от човек с такава ерудиция, опит, мъдрост и знания. Смятам, че ще бъде интересно, полезно и не на последно място забавно на всички ни, ако колегата благоволи да сподели с нас още от житейските си мъдрости. Би било добре поне само да хинтне къде да си подлагаме автомобилите на ремонт, че туко виж някоя ескласа я пуснали от сервиза с китайски мотор менте. ::drinks:: :((
Много добра идея колега. С нетърпение ще очаквам колегата Восток да се изкаже по този въпрос, ще улесни доста хора, тъй като предполагам, че доста от нас са шофьори, а и вече разбрахме, че има един "пострадал" от автомобилната мафия след смяна на масло :))

bassvane
Почитател

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 21:41

vova_bg написа:А така само във същия дух, извадил сам вече пуканките и чакам само за следващото просветление. ::drinks::

Пламене тея от Соффарма яко са се преебали щом виждаш розови слончета, са сложили от скъпите хапчета явно са ги объркали със ментата. :lol: :lol:

Ас вече сам наясно че следващия часовник които ще закупя, ще отида директно до Цюрих и ще ги наблюдавам лично при сглобяването че виж някакво Asian-ETA са ми сложили. :)
След тази тема и поръчката директно от производител ми се струва прекалено наивна постъпка, от днес нататък само на място и пред теб да го сглобяват :))

Потребителски аватар
marind
Маниак
Регистриран: 20 12 2011, 14:50

Мнение от marind » 07 03 2012, 21:44

Продавам реплика на "Восток Командирские" ... swiss made :))
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак

Мнение от Sir Tomaz » 07 03 2012, 21:45

Аз реших да стигна по-далеч... ::huh::

Сега се консултирам с една фирма, която ще извади рудата, за да мога да стана свидетел на това как точно и от къде е добита, все пак от нея ще направят касата на моя командирски. След което съм установил контакт със стоманолеярната, да набюдавам правилно изпълнения технологичен процес. От там имам резервирано пътуване към факторито в чистопол, където ще чакам доставката на добитите ресурси, а същевременно правя бекраунд чек на персонала, който ще сглобява часовника - по един тест за интелигентност, от ясла, училище, колеж, университет, среден успех, лоши навици, хобита, всичко!!! Все пак, ще сглобяват най-добрия часовник на света. От там, взимам го и директно го карам да се извърши спектрален анализ и свиквам конференция на най-големите имена в часовникарството, доайените на хорологията, за да направят експертиза на машината, касата, стъклото всичко - за да потвърдят, че часовника е оригинален. САМО СЛЕД това, ще платя 50-те долара за краен продукт - а именно най-дборото времеизмервателно средство във ВСЕЛЕНАТА.

Та ще съм зает тука тия дни, но няма как, трябва да съм сигурен в ЧАСОВНИКЪТ!!! :evil: Иначе има шанс да ме измамят :mrgreen:
Изображение

vova_bg
Активен
Регистриран: 09 12 2010, 01:30

Мнение от vova_bg » 07 03 2012, 22:01

certomaz написа:Аз реших да стигна по-далеч... ::huh::

Сега се консултирам с една фирма, която ще извади рудата, за да мога да стана свидетел на това как точно и от къде е добита, все пак от нея ще направят касата на моя командирски. След което съм установил контакт със стоманолеярната, да набюдавам правилно изпълнения технологичен процес. От там имам резервирано пътуване към факторито в чистопол, където ще чакам доставката на добитите ресурси, а същевременно правя бекраунд чек на персонала, който ще сглобява часовника - по един тест за интелигентност, от ясла, училище, колеж, университет, среден успех, лоши навици, хобита, всичко!!! Все пак, ще сглобяват най-добрия часовник на света. От там, взимам го и директно го карам да се извърши спектрален анализ и свиквам конференция на най-големите имена в часовникарството, доайените на хорологията, за да направят експертиза на машината, касата, стъклото всичко - за да потвърдят, че часовника е оригинален. САМО СЛЕД това, ще платя 50-те долара за краен продукт - а именно най-дборото времеизмервателно средство във ВСЕЛЕНАТА.

Та ще съм зает тука тия дни, но няма как, трябва да съм сигурен в ЧАСОВНИКЪТ!!! :evil: Иначе има шанс да ме измамят :mrgreen:
Ах ти хитрецо, веднага те разбрах, ти искаш да прескочиш всички посредници по веригата, хем оригинален хем бес надценка ,Комадирски за 0,0023 лева идвам със тебе.
::drinks::

bassvane
Почитател

Мнение от bassvane » 07 03 2012, 22:14

certomaz написа:Аз реших да стигна по-далеч... ::huh::

Колега, поздравления за твойте познания относно процеса за производство на часовници, ти си почти толкова компетентен, колкото колегата Восток. Пак казвам, ПОЧТИ! толкова компетентен, сам разбираш, че малко са гениите като него.
Много ще се радвам ако той благоволи да вземе участие в настоящата дискусия и потвърди или отрече написаното от теб, за да сме сигурни дали наистина това е пътя, който изминава един часовник от 0 до клиент. Предвид написаното от него до този момент, ти едва ли, не си сбъркал някъде. Не може да е толкова просто, сигурно има нещо друго, което ние, простолюдието, изпускаме.
Дано негово величие, реши да ни просветли, един вид, да ни покаже пътя :)) :)) :))

Потребителски аватар
plamen03
Коли и беси!

Мнение от plamen03 » 07 03 2012, 22:18

А,бе тези розови слончета не спират.Някой има ли познат в Медицинска Академия,мисля,че там имаше Ядрено Магнитен Резонанс да прегледат ИВЦ-то,вече се съмнявам за механизма и корпуса не ми изглежда като Титан.

Потребителски аватар
felix
МОДЕРАТОР
Контакти:

Мнение от felix » 07 03 2012, 22:20

Какво ще кажете за това изящно копие на руски механизъм? http://strelki.info/viewtopic.php?f=9&t=8133
Изображение
Изображение
Quod scripsi, scripsi.

Отговори

Върни се в “Всичко останало”