THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

Re: THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Мнениеот DrFrancky » 21 01 2017, 18:11

И аз може да поръчам някой, ама като дойдат с опция провери го удрям в земята с кеф ще го чакам да дойде нещо да ми каже после :)
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот Brazer » 21 01 2017, 18:45

И официалният представител за България се разграничи от thetime.bg и посочи, че продават реплики.

Изображение

А като гледам са премахнали и общите условия, явно темата бая ги поуплаши...

Изображение

При проверка по телефонен номер на thetime се оказва, че собственика има и друг бизнес. Предполагам като видят темата, ощетените клиенти от него, ще почнат да му търсят сметка... е вече знаете къде да го откриете.

Изображение
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот DrFrancky » 21 01 2017, 20:03

Другия вариант е да почнем да поръчваме часовници от там с опцията преглед на всевъзможни еконт офиси и въобще да не ходим да ги гледаме, 10 лева за доставка на вятъра :-)
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот Brazer » 21 01 2017, 20:16

Той от един ментак, пробутан за оригинал печели толкова, колкото ние бихме го ощетили с 20 непотърсени пратки. След като и официалният представител е уведомен, следва да видим дали ще последват санкции, след като основно бърка в техния джоб.
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот DrFrancky » 21 01 2017, 20:17

Бе 20 по 10 си е 200 лева, да не говорим за разкарването. Ще му вкараме и съмнение при всяка пратка дали не е от "нашите" :-)
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот DrFrancky » 21 01 2017, 20:19

По регистрацията на домейна thetime.bg излиза следното инфо :
ADMINISTRATIVE CONTACT:
Boran Mandradjiev
thetimebg@abv.bg

al. stamboliiski 63
KUKLEN, 4101
BULGARIA
tel: +359 898311406
fax:
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот nvelikov » 22 01 2017, 20:58

За тези години, които сайта работи кой знае колко хора е подвел... Не разбираш от часовници, но решаваш, че ще си купиш или пък за служителите си и поръчваш 1,2,3.. и си го носиш, върши ти работа, НО идея си нямаш, че за тези пари можеше да си купиш 30 броя различни Q&Q за всеки ден от месеца. Много подло. Дано икономическа полиция се задействат и да му треснат солена глоба!
Никога не бъди точен – губиш много време, докато чакаш другите.
Аватар
nvelikov
Почитател

Мнениеот donpeev » 22 01 2017, 21:02

Със сигурност която и да е полиция няма да се задейства сама. Задейства се сама единствено прокуратурата, която възлага на полицията да разследва нещо. В тази ситуация е необходимо някой да подаде жалба в иконом. полиция. Предлагам шефът на форума да обсъди с някои от шефовете на Джулиани, Гюлиан и др. голям магазин какво да се предприеме, защото това е голямо зло, което се храни, лъже и мами хората.
donpeev
Напредващ

Мнениеот silverplanet » 22 01 2017, 21:29

пичове пак ви казвам че нищо общо нямам с тях. ето какво намерих и аз това го пише в сайта на джулиани
Изображение
след като купих от тях тисо т-рейс намаен от 1400 лв на 840 лв и веднега го изпратих часовника в сервиза да проверат.
също така джулиани, написали че тяхни часовници няма да ги ремонтират? защо ли? защото бутат пазара, в бг са свикнали да жулят яко хората и сиг са пробвали да ги прецакат но не са успяли, толкова е ясно! проверете който и модел да цената на часовнива в всички магазини до стотинка са еднакви цените, ясно тези хора не работят с тях и нищо не може да им направят, а вие точно сега правите супер реклама на тях :D

та да се върнем на темата viewtopic.php?f=72&t=32219 не е закупен от тях ако това е проблема :D
silverplanet
Новобранец

Мнениеот ISDP » 22 01 2017, 21:46

Амиии... извинявам се.. ама аз дали защото съм малко изморен, дали заради нещо друго ама... не можах да разбера кой на кого прави реклама. ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ISDP
Почитател

Мнениеот silverplanet » 22 01 2017, 21:46

като гледам тук има много хора койито разбират от часовници, поръчайте едни тисо иле цертина каквото и да е с преглед и тест и толкова? направо се ядосах и аз ще върна часовника да се успокойите:))))))

а момчето от Пловдив ако иска да се срещнем с него и да преготви 20лв той да влени в сервиза на джулиани и той да го провери
silverplanet
Новобранец

Мнениеот silverplanet » 22 01 2017, 21:47

ISDP написа:Амиии... извинявам се.. ама аз дали защото съм малко изморен, дали заради нещо друго ама... не можах да разбера кой на кого прави реклама. ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

приятел вярвайми няма лоша реклама
silverplanet
Новобранец

Мнениеот stefanov_s » 22 01 2017, 21:48

Добре бе човек виждали сме поне 5 случая на реплики от този измислен търговец, фирмата не съществува в търговския регистър, домейнът се води на някакъв човек от село Куклен изтрит от избирателните списъци за там, вносителят и представител на ТИСО се разграничава от тях, как не те е срам? Не знам "търговецът" дали си ти, но си представям, че е грамотен точно колкото теб!
stefanov_s
Активен

Мнениеот ISDP » 22 01 2017, 22:00

Сигорно си прав, че лоша реклама няма. Но поста ти напълно ме убеди, че нямаш общо с този "прекрасен и лоялен" търговец :) ( аз не мога да твърдя, че е сайтът продава боклуци но съм склонен да вярвам на хората които твърдят това)
ISDP
Почитател

Мнениеот DrFrancky » 22 01 2017, 22:05

Там където има пушек има и огън.
Аватар
DrFrancky
Маниак

Мнениеот silverplanet » 22 01 2017, 22:09

dobre taka e i az na vas vqrvam,
nqkoi ot plovdiv prodava li hubavo domashno vino?
silverplanet
Новобранец

Мнениеот marind » 22 01 2017, 22:15

silverplanet написа:dobre taka e i az na vas vqrvam,
nqkoi ot plovdiv prodava li hubavo domashno vino?

Пич, ако наистина ти е толкова трудно с кирилицата http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
В чест на модераторския любимец OSKAR.
Джомолунгма – майката на небесата!
Евала, Майна, не знам как го постигаш, но искам и аз да го мога като теб!
*****the King of the watches*****
Аватар
marind
Маниак

Мнениеот Brazer » 23 01 2017, 00:09

Е като не е българин, как да пише без правописни грешки. Още малко ако се дървиш ще постна и твоя снимка тука, не си мисли че като нямаш фейсбук си неоткриваем...

Я да те видя скъпи ми мошеннико, как ще отговориш на този имейл от Джулиани?

Изображение

П.П. Толкова си тъп, че досега си пращал повечето пратки като физическо лице. Една проверка по телефонен номер и цялата ти история с товарителниците е наяве. Хубаво е да имаш познати в Еконт нали...

А още по-хубаво е брат ти да работи в дирекция контрол към НАП, но аз съм добър човек и няма да му кажа за теб...обещавам! ::angel::
Аватар
Brazer
Новобранец

Мнениеот Toshiro » 23 01 2017, 00:17

silverplanet написа:predi 2 dni kupih ot tozi sait tissot t-race i kato vidqh tozi post poludqh, i dnes izpratih brat mi v magazin na julliany gr pld da proverqt chasovnika, i zaredi tozi g-n se nabutah 20lv za proverka okolo 15 min sa go gledali i chasovnika e bil originalen.
Изображение

За мен показаният на снимката часовник е фалшив и то без да гледам снимки на оригинала!
През ръцете ми са минали десетки Тисо - мои и на приятели - и всички от 90те до най-новите модели са били с много характерно изписване на буките S в логото. На тази снимки всичко за мен е ясно! Ако професионалист часовникар, представител на марката, твърди друго, то съм готов да заложа и пари на думата си :)
Точка!
Toshiro
Маниак

Мнениеот Brazer » 23 01 2017, 00:38

Разбира се, че е фалшив, след като от друг профил се опитва да изчисти името си.

В момента срещу Боран Боранов Мандраджиев има постъпили сигнали в:

НАП за укрити приходи от продажби и амбулантна търговия - извършване на продажби като физическо лице
КЗП за неиздаване на касов бон при продажба, липса на информация в онлайн магазина за фирмата
КЗК за уронване на престижа на марките и продажба без разрешението на ексклузивния представител за страната.
Отдел компютърни престъпления към ГДБОП-МВР - нелоялна конкуренция, подвеждане с манипулирана информация с цел извличане на икономическа изгода
Митница Пловдив - за нелегален внос на контрабандни стоки.
Следва издирване на лицето от икономическа полиция и унищожаване на внесените ментета
А това, че онлайн магазинът все още е онлайн е в наша полза, защото така много по-лесно се доказва престъплението.

След като имаме информацията от Еконт, следва поетапно обаждане на получателите, на които са им доставени пратки на съответните марки, с цел да ги включим към общата жалба, която ще предадем на полицията.

Не знам Джулиани какво могат, но точно мен не трябваше да се опиташ да ме метнеш!

След няколко месеца с удоволствие ще пусна тук копия от актовете, които са ти направили за ***** цифрени суми.
Аватар
Brazer
Новобранец

ПредишнаСледваща

Назад към Проблеми и въпроси