THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!
g.ivanov
Новобранец
Регистриран: 06 02 2019, 22:42

Re: THETIME.BG СА ИЗМАМНИЦИ!

Мнение от g.ivanov » 02 10 2019, 19:50

Колеги, вижте на какво попаднах тази сутрин, докато си пиех кафето.

Рубриката Здравей България на НОВА ТВ с разследване за ИЗМАМА на THETIME.BG

"Интернет магазин за луксозни часовници мами купувачи"

ВИДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=qm8F4vteBR4

bavareca
Новобранец
Регистриран: 02 10 2019, 19:59

Мнение от bavareca » 02 10 2019, 20:04

Една справка в instagram и ето ги лицата:

Изображение

SNK
Почитател
Регистриран: 17 09 2018, 16:38

Мнение от SNK » 02 10 2019, 21:17

Баси аутизма.
Този в средата прилича на Фики преди химията.

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 02 10 2019, 21:31

Рискувам да досадя, но все се случва да напиша нещо от сорта ние сме си виновни.

SNK
Почитател
Регистриран: 17 09 2018, 16:38

Мнение от SNK » 02 10 2019, 22:02

Наистина ли?
От това което виждам на сайта - цените им дори на "разпродажба" не се различават много от цените на другите БГ търговци - демек лакомия до шия.
Лично аз (и останалите които не са се подлъгали) не се чувствам виновен, нито мисля да нося отговорност заради балъците станали жертва на нашенското "ако мине уе".

Потребителски аватар
Defoto
Маниак
Регистриран: 19 09 2017, 07:25
Контакти:

Мнение от Defoto » 02 10 2019, 22:22

Защо чак сега някой обърна внимание? Та чак и по новините? Някое татино гъзе да не се е опарило от лакомия и да е плакало на тате? :lol:
Да чукаш, преди да влезеш, е въпрос на възпитание.Да чукаш, след като си влязъл - е въпрос на възможности!

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 02 10 2019, 22:43

SNK написа:
02 10 2019, 22:02
Наистина ли?
От това което виждам на сайта - цените им дори на "разпродажба" не се различават много от цените на другите БГ търговци - демек лакомия до шия.
Лично аз (и останалите които не са се подлъгали) не се чувствам виновен, нито мисля да нося отговорност заради балъците станали жертва на нашенското "ако мине уе".
Виновни сме си, и още как. Защото вече който и да питаш откъде се пазарува, ще ти каже от сайт. Бързо, модерно, от телефона, евтино. Което е пълен абсурд, въпреки усилията на свестните сайтове. С което злоупотребяват останалите. Няма стока, няма склад, няма магазин, няма разходи, няма търговец, няма специалист и сервиз, няма физиономия. Има сайт, снимки, алибали и рейтинг. Физиономиите са в инстаграм, ако някой му се рови.

Оттам нататък си прав. Разбира се има свестни, има и други. То това и по магазините и пазарите го има, въпреки, че виждаш стоката и търговеца. Но не знам какво очакваме от сайтовете, при това положение. Ние искаме да пазаруваме от сайтове, не те, затова ги има. Така че...

ПП. Сещам се, някъде вече го споменах и съжалявам че се повтарям. Понеже съм в бранша, не ми го побира акъла как можеш да си купуваш примерно дрехи и обувки от сайт на снимка, ако преди това не си видял на живо модел, материал, изработка и поне дали това ти е размера. Е, можеш да го видиш преди това на живо в някой магазин, разбира се. Май и с часовниците е така ::angel::. Ми то магазините са за това :)

Отговори

Върни се в “Проблеми и въпроси”