AVIATOR AIRACOBRA P45 CHRONO

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!

AVIATOR AIRACOBRA P45 CHRONO

Мнениеот Constantine » 16 12 2017, 13:07

Здравейте, предварително се извинявам ако темата ми не е за този раздел, но съм нов и не съм наясно още. Ще премина почти веднага към въпроса ми за въпросният часовник. Преди известно време (2 месеца) при случайното ми преминаване покрай магазин в Мол Галерия Бургас видях часовникът и беше любов от пръв поглед. След известно време разказване за часовника от страна на момичето в магазина попитах за цената, която беше 289лв. Прибрах се вкъщи и първото нещо което направих беше да разбера моделът на часовникът и след като го намерих да проверя цената му в различни сайтове и след конвертиране цената която намерих не падаше под 900лв. Въпросът ми е, възможно ли е часовникът в мола да е реплика или просто в различните сайтове умишлено вдигат цената?
Точен модел на часовника V.2.25.2.173.5 AIRACOBRA P45 CHRONO от сайтът http://aviatorwatch.ch/
Снимка Изображение
Constantine
Новобранец

Re: AVIATOR AIRACOBRA P45 CHRONO

Мнениеот Seikosha » 16 12 2017, 15:25

Този Авиатор е най вероятно с механизъм Ронда 5030D чиято цена е да го кажем средно около 45$ какво има още в него за да стане 1000лв. на мене не ми е ясно,така ,че вижте спецификациите на този в Бургас и ,ако пише swiss quarz movement може и да си е истински,каквото и да значи това. Намерете и в картата в главният сайт магазини в съседните страни - Гърция и Румъния и вижте как са при тях цените.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "
Seikosha
Маниак

Назад към Проблеми и въпроси