Въпрос относно Orient Mako II

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!
Отговори
WestLogic
Новобранец
Регистриран: 11 08 2019, 22:01

Въпрос относно Orient Mako II

Мнение от WestLogic » 11 08 2019, 22:15

Здравейте всички,

Това е първият ми пост във форума. Тъй като отскоро започнах да се интересувам от хорология дойде и времето да си закупя първия ръчен часовник. Изготвих бърз списък с няколко модела спрямо бюджета си, и се спрях на Orient Mako II - часовник за гмуркане. Иска ми се обаче да си го взема с метална верижка. Посетих няколко магазина, но моделът който харесах беше с гумена и продавач-консултантът ме посъветва да разпитам дали е възможна смяната от гумена към метална. Той подозира, че има разлика в местата за закачане на верижката към корпуса. Съответно ако си закупя този модел и пост-фактум си купя метална верижка може да се окаже, че тя няма да пасне и тогава ще се чудя какво да я правя.

Ако някой случайно има опит и е подменял верижки на този модел или е притежател на Orient Mako ще се радвам да се включи.

Благодаря предварително!

От доста време следя форума като гост, но сега след регистрацията ще започна да се включвам в някои теми като любител. ::drinks::

Поздрави,
Т

Потребителски аватар
ViktorMirkovich
Маниак
Регистриран: 15 04 2015, 13:58

Re: Въпрос относно Orient Mako II

Мнение от ViktorMirkovich » 11 08 2019, 22:37

Добре дошъл в тази мания. Имал съм няколко макота, включително мако 2. Няма разлика в дупките за патентите. Купувай смело на гума и си взимай после хубава верига на страпкоуд.
Поздрави

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

SEIKO Orange Knight-Sapphire+MM300 Hands
ORIENT M-Force - 6 броя :)) ::angel::
ORIENT Triton
ORIENT SK
ORIENT Open heart sapphire
CITIZEN Pro Master Aqualand
VOSTOK Komandirskie K34-sapphire+ploprof hands
VOSTOK Komandirskie vintage Tank

WestLogic
Новобранец
Регистриран: 11 08 2019, 22:01

Re: Въпрос относно Orient Mako II

Мнение от WestLogic » 11 08 2019, 22:52

Благодаря за бързия отговор! Утре или други ден го взимам значи. :)
Хубаво начало на седмицата желая. ::up::

Отговори

Върни се в “Проблеми и въпроси”