Изкривени патенти на новозакупен часовник

Имате проблем с часовник или просто въпрос и няма кого да попитате?
Попитайте разбирачите!
color
Новобранец
Регистриран: 04 12 2010, 20:39

Re: Изкривени патенти на новозакупен часовник

Мнение от color » 25 10 2019, 15:59

Колеги благодаря за мненията. В интерес на истината се поразрових по въпроса и изглежда наистина съществува практика патентите (правите) да се огъват допълнително. Само че за тази процедура си има инструмент, като този например: [https://webshop.horotec.ch/en/document/ ... -10_en.pdf][/url]
Явно обаче в Джулиани не са чували за такъв и работят с каквото имат. Отделен е въпросът за отношението им към клиентите, което е под васякаква критика. Толкова за този магазин, ако пазарувате оттам имайте едно наум и гледайте внимателно.
Поздрави

SNK
Почитател
Регистриран: 17 09 2018, 16:38

Мнение от SNK » 25 10 2019, 16:26

Никога не съм купувал от Гюляновците, ама след тази история даже няма да ги погледна. Айде в черният списък с търговци.

Потребителски аватар
multisync
Активен
Регистриран: 08 01 2014, 23:47

Мнение от multisync » 25 10 2019, 17:40

Управителя им е абсолютен смешник. Затвори ми телефона при разговор за дефектен чисто нов часовник. Повече от тези безхаберници никога, нищо не бих си купил.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

r_russev
Новобранец
Регистриран: 05 02 2018, 11:12

Мнение от r_russev » 24 11 2019, 13:59

За Джулиани и от мен негативен вот. Два пъти съм ползвал услугите им /ул. Раковска/ и съм крайно недоволен. Вторият път от сервиза-тръгнах си с надраскан заден капак, и с нагло обяснение и държание, че така си е бил. За мен окончателно: - никога повече Джулиани!

Отговори

Върни се в “Проблеми и въпроси”