CASIO SHOP С ОФИЦИАЛНИ МАГАЗИНИ В СОФИЯ

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.
Потребителски аватар
casioshop
Новобранец
Регистриран: 27 06 2012, 16:03
Контакти:

CASIO SHOP С ОФИЦИАЛНИ МАГАЗИНИ В СОФИЯ

Мнение от casioshop » 18 04 2016, 15:34

Здравейте, приятели и фенове на CASIO - CASIO SHOP вече имат 4 магазина в София

В нашите магазини ще намерите огромен избор от часовници CASIO

G-SHOCK / BABY-G / EDIFICE / PRO-TREK / SHEEN / BESIDE / OUTGEAR / CASIO COLLECTION

Изберете удобен за вас магазин във вашият район :

⚫ Mall of Sofia бул. „Ал. Стамболийски“ 101 - партер до Telenor от 10:00 до 21:00
⚫ Люлин ул. „Обелско шосе“ 20 в HIT Хипермаркет Всеки ден от 10:00 до 20:00 телефон 0893 00 19 75
⚫ Център ул. „Раковски" 126 на 100м от пл.Славейков до LIDL Всеки ден от 10:00 до 20:00 телефон 0893 00 19 76
⚫ Младост бул. „Александър Малинов“ 75, в HIT Хипермаркет Всеки ден от 10:00 до 20:00 телефон 0893 00 19 74

Или през нашият онлайн магазина с доставка по еконт http://www.casioshop.bg

Изображение

Повече информация за магазините от сайта http://casioshop.bg/page/magazini_casio_sofia

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

http://www.casioshop.bg - Часовниците CASIO на едно място ✔
Последна промяна от casioshop на 15 11 2016, 18:25, променено общо 2 пъти.
Изображение

Изображение 0888 383 313 / 0876 383 313
Изображение casioshop.bg
Изображение casioshop.bg

Sisun
Новобранец
Регистриран: 07 04 2016, 10:04

Re: CASIO SHOP С ОФИЦИАЛНИ МАГАЗИНИ В СОФИЯ

Мнение от Sisun » 20 04 2016, 21:11

Новият магазин на CASIO този в центъра е страхотен, имат много яки модели на G-SHOCK . Най-много ми направи впечатление самото отношение към клиента препоръчвам ::up::

atntonten
Новобранец
Регистриран: 07 09 2016, 21:04

Мнение от atntonten » 07 09 2016, 21:17

Влезнах в формучето само за да постна моята нова придобивка Изображение Страхотен часовник от серията на g-shock много ме кефи. Искам да се изкажа и за магазина на casio g-shock на раковска 126 в магазина има уникални модели огромен избор и момчето което ми обясни за модела беше страшно запознато за функциите на което ми хареса много и ме накара да си взема точно този як модел .

:thumbup: ЕВАЛА ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСЕКИ КОЙТО СИ ТЪРСИ ЯК МОДЕЛ НА G-SHOCK ТОВА Е МЯСТОТО :thumbup:

Потребителски аватар
cenzor
МОДЕРАТОР
Регистриран: 15 10 2009, 17:47

Мнение от cenzor » 07 09 2016, 21:19

Яката работа ! :lol: Каква е цената на този модел в България? ::drinks::

Поздрави от форумчето !
„Всеки човек носи радост. Някои, когато идват, а други, когато си отиват“

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 07 09 2016, 23:22

А какво стана с tik-tak time, вече заедно ли сте или какво?! Цените на тик-так бяха без конкуренция, а магазините им в София бяха точно в двата Хита. Сега Вие казвате, че са Ваши вече!
...go forward...

Потребителски аватар
casioshop
Новобранец
Контакти:

Мнение от casioshop » 08 09 2016, 16:08

Здравейте, магазините в Хит - Младост и Люлин са вече част от CASIO SHOP . И имат още по голям избор от модели на CASIO ;)

⚫ Люлин ул. „Обелско шосе“ 20 в HIT Хипермаркет
⚫ Център ул. „Раковски" 126 на 100м от пл.Славейков до LIDL
⚫ Младост бул. „Александър Малинов“ 75, в HIT Хипермаркет
Изображение

Изображение casioshop.bg
Изображение casioshop.bg

atntonten
Новобранец
Регистриран: 07 09 2016, 21:04

Мнение от atntonten » 08 09 2016, 23:53

cenzor написа:Яката работа ! :lol: Каква е цената на този модел в България? ::drinks::

Поздрави от форумчето !
цената е 589 http://casioshop.bg/GG-1000-1A5ER :wink:

Потребителски аватар
casioshop
Новобранец
Контакти:

Мнение от casioshop » 15 11 2016, 18:27

Заповядайте, в новият магазин на CASIO SHOP

MALL OF SOFIA - Партер до Telenor

Ела и виж всички най-нови и страхотни модели на G-SHOCK , EDIFICE , BABY-G и SHEEN.

https://www.facebook.com/pg/CasioShop.B ... 8673568296

Изображение

Изображение
Изображение

Изображение casioshop.bg
Изображение casioshop.bg

Borcalino
Новобранец
Регистриран: 31 01 2018, 10:50

Мнение от Borcalino » 05 02 2018, 13:52

Поръчах си от сайта часовник,защо не получих касова бележка а само някакъв лист на който пише "Фактура" която даже няма печат а камо ли подпис.даже и ЕИК на фирмата не отговаря на ЕИК във сайта.
Ето какво получих

Изображение

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак
Регистриран: 02 09 2010, 13:19

Мнение от Sir Tomaz » 02 05 2018, 15:42

Много съм разочарован!!

След доста упорити опити да се свържа по телефона успях... искам конкретен модел, който го има на сайта. Попитах има ли го наличен и къде, понеже е нов да знам от къде може да се вземе. Жената на телефона ми каза, че май го имали, ама трябвало да прозвъни всички магазини да види къде, но колегите не вдигали телефоните, не им било това работата...

По-късно жената ми се обади (което си е, си е) и ми каза, че не може да се свърже с магазина, но там били пратили бройката, но дали е там или не, не може да каже със сигурност (магазина в ХИТ Младост, който имат). Естествено аз пробвах да звънна, понеже съм в центъра да не бия път до другия край на София напразно, но нали на колегите не им е работа.. никой така и не вдигна... Понеже имах работа до летището около обяд.. по цариградско.. ей го къде е младост, минавам през ХИТ. Оаквам там да е мармалад, никой не вдига телефона сигурно е пълно с хора.. само аз.. а колегата си цъка нещо на компа зает...

И понеже от двата магазина в Хит младост и люлин съм купил през последните десетина години сигурно 50-60 джишоци и протреци продавача ме позна и каза, ето разгледай го но за отстъпка забрави, знам, че си купил от нас сто часовника, но това е нов модел и не може да ти направим и 1 лев надолу от цената.

Принципно имам отстъпка в гюлиан, в ролекс, уочес бг и къде ли не, че съм взимал от всичките и то не един и два, но го нямат и аз какво да правя.. ще го купувааам, казвам ок, няма проблем, ще го взема така...

Понеже не исках да поръчвам през сайта и да чакам еконт, казвам плащам го с пей пал (да не ходя до банка да тегля, че е над 1600лв, да не звъня да вдигам лимити и т.н. тъпотии, хората са написали, че приемат пей пал (аз и от други съм купувал така без проблем)..

Продавача ми каза, че не може, звънна на шефа и той му каза, да си го поръчам през сайта да ми го пуснат по еконта..

Аз казвам ок, ще го поръчам през сайта, ще го платя и ще го взема от магазина.. Не, по еконт трябвало да ми го пуснат...

И аз му казвам на продавача, кажете на шефа, че съм от най-старите клиенти и съм купил маса часовници и се излаге вече много... плащам 1600 и кусур лв, не се пазаря, плащам на момента, не искам лизинг, нищо, просто да го взема на момента, да не ходя до центъра, и т.н. да идвам обратно да губя време, щото имам и работа... него това него интересувало, а на сайта изрично пише, че приемат плащане през пей пал...

Е не знам, може и аз да бъркам, ама за мен това беше много нелепо и чак даже нереално ми се видя.

Много лошо впечатление, никакъв диалог, никаква гъвкавост, никакво желание да се свърши работа, определено съм много разочарован.
Изображение

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 02 05 2018, 16:25

това ме разби, като го чета последното нещо, за което се сещам е търговия. Те все едно всячески са се опитвали да те разколебаят и да не ти го продадат. :lol: :lol: :lol: жалко, за времето, което си си изгубил наистина
...go forward...

RIJIQ
Новобранец
Регистриран: 24 08 2018, 14:58

Мнение от RIJIQ » 05 09 2018, 14:06

Пратих часовник за ремонт в тва касио шоп. Закупен от там, без зелена гаранция незнйно защо несъм я получил. Отказват ремонт, отказват ремонт и със заплащане. Имаха некви негодни служители който неси вършеха работата. От къде да съм сигурен че един такъв негодник не е сложил гаранцията нарочно в кутията или я забравил. И д питам защо тогва имам международна гаранция в кутията която не ми върши никаква работа питам аз. Към кой да се обърна за сервиз на тоя часовник при положение че е закупен декември месец. И воабще вие имате ли представа господа представляващи фирмата в бългрия???!!!!

otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 05 09 2018, 14:57

Наистина ли плати часовник без валидна гаранционна карта,с дата на покупка,и печат ?!
Изображение

Потребителски аватар
Sir Tomaz
Маниак
Регистриран: 02 09 2010, 13:19

Мнение от Sir Tomaz » 05 09 2018, 22:14

Те нямат нищо общо с касио освен, че продават часовници от марката, не се подвеждайте по името.
RIJIQ написа:
05 09 2018, 14:06
Пратих часовник за ремонт в тва касио шоп. Закупен от там, без зелена гаранция незнйно защо несъм я получил. Отказват ремонт, отказват ремонт и със заплащане. Имаха некви негодни служители който неси вършеха работата. От къде да съм сигурен че един такъв негодник не е сложил гаранцията нарочно в кутията или я забравил. И д питам защо тогва имам международна гаранция в кутията която не ми върши никаква работа питам аз. Към кой да се обърна за сервиз на тоя часовник при положение че е закупен декември месец. И воабще вие имате ли представа господа представляващи фирмата в бългрия???!!!!
Изображение

RIJIQ
Новобранец

Мнение от RIJIQ » 06 09 2018, 01:41

otof написа:
05 09 2018, 14:57
Наистина ли плати часовник без валидна гаранционна карта,с дата на покупка,и печат ?!
Купих го от познат без валидна гаранция и печат, ся се здуха и се чудя къде да го ремонтирам!!!

RIJIQ
Новобранец

Мнение от RIJIQ » 06 09 2018, 01:44

Тия от касио шопа ми го върнаха щот нямал гаранция. Ми му иба майката кой тряяше да я подпише тая гаранция кат е взет от некав сайт да минем по тънко от наше кожудери каде искат з същия 650 лв.... Иначе си е оригинал часовника но не е попълнена пластиката (гаранцията), тия от касио дали са наясно кка се продават техните артикули. Викам си гшок няма ко да му стане. Да ама не!!!!

Потребителски аватар
Bartek
Маниак
Регистриран: 30 01 2011, 11:51

Мнение от Bartek » 06 09 2018, 08:58

RIJIQ написа:
06 09 2018, 01:44
Тия от касио шопа ми го върнаха щот нямал гаранция. Ми му иба майката кой тряяше да я подпише тая гаранция кат е взет от некав сайт да минем по тънко от наше кожудери каде искат з същия 650 лв....
Чакай за малко, часовника ти да разбираме не е закупен от Casio shop, а от ebay и просто желаеш да го оставиш там за ремонт. Официалния сервиз не е ли на Руски паметник. При часовникаря и възрастния мъж със "сръчните ръце?"
"Детството е последният ти шанс за щастие. След това знаеш твърде много."

Потребителски аватар
Kuonyy
Маниак
Регистриран: 03 01 2014, 15:51

Мнение от Kuonyy » 06 09 2018, 09:43

Как очакваш да купиш часовник без гаранция и после да се възползваш от ГАРАНЦИЯ в официален сервиз? Ти от Марс ли падаш или от по-далеч?

Купил си нещо от някъде, без гаранция, и после му виновни CasioShop. Че и обижда.. 'ай по-сериозно!

RIJIQ
Новобранец

Мнение от RIJIQ » 06 09 2018, 16:35

А бе земи го оправи поне бе, си платя казах. Вие за нищо неставате бе чесно ви казвам. 1во месец и половина за една каишка няма никав отговор ми пък и се стягате.СЛУЖИТЕЛЯ ВИ БИЛ ЗАСПАЛ, НЕСИ ВЪРШЕЛ РАБОТАТА. МИ ТО И ВИЕ НЕСИ Я ВЪРШИТЕ ПЪК РАБОТИТЕ С КАСИО. Ми нали сте официален представител дайте да опраим нещата. Ко ми го връщате. КАЗАХ ЧЕ ЩЕ СИ ПЛАТЯ ИЗВЪН ГАРАНЦИОНЕН СЕРВИЗ С ПАРИ ИСТИНСКИ!!!!!!! НО ВИЕ ПАК НЕСТВАЛО. НЕСЕ ЗАНИМАВАЛИ С ИЗВЪНГАРАНЦИОННИ. МИ СЯ ША ПИША НА НЕМЦИТЕ КВИ СТЕ УТРЕПАНИ И ДА ВИ РЕЖАТ. ТВА НЕ Е НОРМАЛНО МИСЛЯ Аз, А ВИЕ???????

Потребителски аватар
ostap
Маниак
Регистриран: 10 07 2013, 18:06

Мнение от ostap » 06 09 2018, 18:32

RIJIQ написа:
06 09 2018, 16:35
... МИ СЯ ША ПИША НА НЕМЦИТЕ КВИ СТЕ УТРЕПАНИ И ДА ВИ РЕЖАТ. ТВА НЕ Е НОРМАЛНО МИСЛЯ Аз, А ВИЕ???????
Ние си мислим че на немците им е съвсем през шванца, за следгаранционните страдания на туземците. Единственотоза което ги бОли - е да не намаляват годишните покупки от туземния дистрибутор. ::drinks::
Изображение

Отговори

Върни се в “Часовникари, магазини, сервизи”