Христо Лозанов-часовникар, ателие "Импулс"

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.
Потребителски аватар
ZeroReverse
Активен
Регистриран: 27 06 2014, 20:41

Re: Христо Лозанов-часовникар, ателие "Импулс"

Мнение от ZeroReverse » 11 04 2019, 21:55

Нека и аз споделя положителните си впечатления от Хрисо. Имам една Certina DS Pro Titanium с ETA 988.333 механизъм. Незнайно колко стара, но видимо не малко :D Свърши й батерията и реших че сега е момента и за профилактика. Пратих часовника по еконт защото бях извън града, а и в София съм реално в абсолютно другата част на града. После се чухме по телефона да обсъдим какво може и трябва да се направи. Христо беше много търпели и ми обясни как стоят нещата. След няколко дена си получих часовника с нова батерия и профилактиран и вече си го нося с увереност че всичко му е ок, че няма да влезе вода вътре и тн.
Също така бях поискал да купя една кожена каишка, като може би не дадох на доброто описание по телефона, но каишката която получих е супер близо до това което исках и съм много доволен.
Та силно препоръчвам!

Belon
Новобранец
Регистриран: 14 04 2019, 23:01

Мнение от Belon » 27 04 2019, 00:29

И аз искам да благодаря на Христо Лизанов. Преди няколко дни закупих Oris и понеже не беше закупен чисто нов исках да го погледне, като за отделеното време и виброграф не ми поиска пари. Именно неговите услуги ще ги ползвам за в бъдеще.

Потребителски аватар
ivanovnov
Маниак
Регистриран: 20 08 2012, 12:29

Мнение от ivanovnov » 03 05 2019, 15:07

Искам отново да изкажа позитивни отзиви за г-н Лозанов, вчера посетих ателието само за смяна на батерия. Въпреки че беше минутни преди края на работното време, ми отдели достатъчно внимание почисти часовника, тества го за Водоустойчивост, беше много внимателен, а и ми намери подходяща каишка на добра цена. :) препоръчвам услугите му на всеки. :)
...go forward...

hremko
Напредващ
Регистриран: 28 01 2010, 12:09

Мнение от hremko » 02 06 2019, 16:28

Това е един интересен механизъм с микро-ротор за зареждане на пружината. Модела е стар, но някои скъпи марки продължават да правят подобни механизми.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
BAHKATA
Маниак
Регистриран: 11 10 2012, 12:29

Мнение от BAHKATA » 21 06 2019, 22:00

Привет, колеги,

Днес посетих г-н Лозанов с няколко часовника, единия от които остана при него за профилактика.

Останах с много добри впечатления, бърза и прецизна работа, страхотно отношение, ценни съвети.

::up::

Потребителски аватар
lp1
Активен
Регистриран: 04 03 2015, 17:43

Мнение от lp1 » 17 07 2019, 18:58

Искам да се присъединя към колегите изказващи добро мнение за часовникарят Христо Лозанов, ателие Импулс. Отличен часовникар с отлично отношение към клиентите.
Професионалист, който Вашият часовник заслужава!!!
След седмица работа по моя Радо с базов Ета 2824-2, го накара да заработи точно като хронометър, за разлика от останалите часовникари, при които беше обратното. Оставам изключително доволен от работата му. За капак на всичко не ми поиска нищо насреща, което страшно ме изненада :)
Препоръчвам Ви Христо, просто вече няма да помисля за друг часовникар !
Пожелавам му много върхове в тази фина и деликатна работа като часовникарството!
::up:: ::yahoo:: ::up::
Един мъж има нужда от един аксесоар и това часовника на ръката му !

Отговори

Върни се в “Часовникари, магазини, сервизи”