***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.
Потребителски аватар
Puzo
Маниак
Регистриран: 18 10 2016, 09:37

Re: ***** Иван Янакиев // Ателие "Complication" *****

Мнение от Puzo » 20 07 2022, 22:46

phil05 написа:
20 07 2022, 21:56
Да, така е, ама как да не се споменава… то винаги най отпред 😊. Ето и в случая, с големи букви и големи лозунги отдолу. Въпросът на колегата е съвсем друг и той, а не аз го свърза със “скъпарските” марки, че ме цитираш.
Offtopic: покажи
Въпросът на колегата е риторичен и ми е пределно ясен, но в обяснителен режим няма да влизам, още повече пък на това място! Лозунгите са, за да се четат с разбиране, но малко хора умеят да четат различно освен вестници! ;)
Наздраве за скъпарските марки! Ми и аз съм си угодил на душичката, к'во!? То нИ можИ само СеЙко и Ориент! Ааааааааа!
И за финал! АЗ НЕ СЪМ КРИТЕРИЙ И НЕ ЖЕЛАЯ ДА БЪДА! дЪ сЪ знай! Аз съм по лозунгите! ;)
КОГАТО СИ МЪРТЪВ, ТИ НЕ ЗНАЕШ, ЧЕ СИ УМРЯЛ. ТРУДНО И ТЕЖКО Е САМО ЗА ДРУГИТЕ. АБСОЛЮТНО СЪЩОТО Е И КОГАТО СИ ТЪП! ;)

Yavcho
Новобранец
Регистриран: 15 02 2011, 14:41

Мнение от Yavcho » 20 07 2022, 23:24

Не исках разговора да тръгва в тази посока. Думата "скъпарски" съм я написал по инерция, без да вкарвам скрит замисъл. Въпросът ми е такъв какъвто е - минах след работно време през ателието и до вратата лого на Casio и Q&Q не видях, за това попитах дали изобщо човека се занимава с такъв клас часовници. Ясно е, че човекът е много кадърен и това разбира се заслужава и по-добро възнаграждение. В крайна сметка ще мина през ателието и през още някое друго да разпитам за цени и ще преценя.

Моите уважения към любителите на евтини, скъпи и много скъпи часовници. Всеки да е жив и здрав и да носи това, което най-му харесва. Не съм искал да обидя никой с думата "скъпарски". Аз го имам това Casio от близо 17 години, допада ми и си го нося често (то му личи :mrgreen:), за това съм решил, че е време да се погрижа по някакъв начин за него - това е.

Потребителски аватар
phil05
Маниак
Регистриран: 26 05 2012, 10:40

Мнение от phil05 » 21 07 2022, 00:10

::thumb:: ::drinks::

Потребителски аватар
Lamer
Маниак
Регистриран: 22 02 2010, 19:39

Мнение от Lamer » 21 07 2022, 22:51

Puzo написа:
20 07 2022, 21:28

А това пък, че има и по-евтини, които РАЗМАЗВАТ някои прехвалени по-скъпи, струващи една торба с пари, хептен пък не се споменава нийде! ;) Ама не е и нужно, 'щото който трябва, го знае! ;)
Ти си живото олицетворение на поговорката "Мълчанието е злато". Всеки път, като се обадиш, по-добре /за теб/ да не го беше правил :((

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 26 07 2022, 10:38

Lamer написа:
21 07 2022, 22:51
Puzo написа:

А това пък, че има и по-евтини, които РАЗМАЗВАТ някои прехвалени по-скъпи, струващи една торба с пари, хептен пък не се споменава нийде! ;) Ама не е и нужно, 'щото който трябва, го знае! ;)
Ти си живото олицетворение на поговорката "Мълчанието е злато". Всеки път, като се обадиш, по-добре /за теб/ да не го беше правил :((
Чакай, че идвам от хубави места и няколко дни не бях чел тъпотии и глупости от гениални философи. :-D Тъкмо отварям и гледам някой/някоя си ме бил цитирал на 21.07. :)) :))
Абе и аз скоро се прекръстих като прочетох Ваши мнения, но това е положението, Минке! ;) СъдбЪ!
Относно моето мнение и 10 пъти ще го напиша същото, ако трябва и на китайски! Що не!? Пак казвам, който трябва ще вникне! Хейт няма изобщо, а съвсем друго нещо! Но нито Ви познавам, нито знам мъж ли сте, жена ли сте, та да Ви се обяснявам!
Особено като прочетох нескопосания Ви коментар за хронографите и ми станаха ясни много неща! Трагедия! Невен Бекриев написа нещата както са! Но, спокич, щом си вярвате!
Тъй че други пишат глупости нон стоп! Аз съм свикнал да не съм разбиран правилно отдавна, A И УМИШЛЕНО ПИША ПО ТОЗИ НАЧИН! ;) Това е целта! ;) Нека пиша глупости!
Точно тук, НЯМАМ И ЖЕЛАНИЕ ДА СЪМ РАЗБИРАН ПРАВИЛНО! ;)
КОГАТО СИ МЪРТЪВ, ТИ НЕ ЗНАЕШ, ЧЕ СИ УМРЯЛ. ТРУДНО И ТЕЖКО Е САМО ЗА ДРУГИТЕ. АБСОЛЮТНО СЪЩОТО Е И КОГАТО СИ ТЪП! ;)

Потребителски аватар
gordanz
Маниак
Регистриран: 29 07 2012, 02:54

Мнение от gordanz » 26 07 2022, 12:56

крайно време е да се скриеш нейде в каспичаногаброско и да не коментираш повече тези теми а и си забравил какво ти казах преди години. Не се захващай с неща в които ясна е твоята съдба ;) ::thumb:: За толкоз години 0 развитие. упорит си като магаре но също и толкова умен ::crap::
Puzo написа:
26 07 2022, 10:38
Lamer написа:
21 07 2022, 22:51
Puzo написа:

Чакай, че идвам от хубави места и няколко дни не бях чел тъпотии и глупости от гениални философи. :-D Тъкмо отварям и гледам някой/някоя си ме бил цитирал на 21.07. :)) :))
Абе и аз скоро се прекръстих като прочетох Ваши мнения, но това е положението, Минке! ;) СъдбЪ!
Относно моето мнение и 10 пъти ще го напиша същото, ако трябва и на китайски! Що не!? Пак казвам, който трябва ще вникне! Хейт няма изобщо, а съвсем друго нещо! Но нито Ви познавам, нито знам мъж ли сте, жена ли сте, та да Ви се обяснявам!
Особено като прочетох нескопосания Ви коментар за хронографите и ми станаха ясни много неща! Трагедия! Невен Бекриев написа нещата както са! Но, спокич, щом си вярвате!
Тъй че други пишат глупости нон стоп! Аз съм свикнал да не съм разбиран правилно отдавна, A И УМИШЛЕНО ПИША ПО ТОЗИ НАЧИН! ;) Това е целта! ;) Нека пиша глупости!
Точно тук, НЯМАМ И ЖЕЛАНИЕ ДА СЪМ РАЗБИРАН ПРАВИЛНО! ;)
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Brass Mechanical - Made by Diran Boiadzhyan
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Seiko 62mas

Потребителски аватар
otof
Маниак
Регистриран: 04 06 2011, 17:39

Мнение от otof » 26 07 2022, 14:05

Мъкааа, мъка...
И на него не му е много лесно :crazy:

Svetlio
Маниак
Регистриран: 01 11 2010, 15:48

Мнение от Svetlio » 26 07 2022, 14:08

Изображение

Потребителски аватар
Puzo
Маниак

Мнение от Puzo » 27 07 2022, 15:29

ПО СЪЩЕВСТВО! Преди около 2-3 месеца, г-н Янакиев лично ми сложи хубави, нови патенти на часовника, за да съм спокоен! Сумата беше нормална, приемлива! Силно е вероятно отново да ползвам услугите му и за сериозни неща! Господ здраве да му дава, че се броят на пръсти майсторите!

Потребителски аватар
Lamer
Маниак
Регистриран: 22 02 2010, 19:39

Мнение от Lamer » 28 07 2022, 22:36

Puzo написа:
27 07 2022, 15:29
ПО СЪЩЕВСТВО! Преди около 2-3 месеца, г-н Янакиев лично ми сложи хубави, нови патенти на часовника, за да съм спокоен! Сумата беше нормална, приемлива!
ВЕрно ли ::huh:: Дал си цели 4лв. за да си спокоен!?! Не мога да повярвам ::yahoo::
Вече, с тези патенти, спокойно ще размажеш много по-скъпи часовници ::crap::

Потребителски аватар
Sunstrooper
Активен
Регистриран: 19 11 2014, 11:48

Мнение от Sunstrooper » 03 08 2022, 11:20

Здравейте, ще бъда благодарен ако някой може да ми каже с какво работно време е ателието на г-н Янакиев (вкл. ден/час). Миналата година някой беше написал, че работи само от вторник до четвъртък, затова питам и за дните. Не мога да мина да проверя, защото ми е изключително извън маршрута (нямам кола), а и обикновено успявам да си тръгна от работа около 19 ч., когато предполагам вече е затворено.
Благодаря!

Kostabo
Маниак
Регистриран: 22 04 2015, 19:01

Мнение от Kostabo » 04 08 2022, 07:56

Здравейте, работи от 10 до 18 часа от понеделник до четвъртък включително и от 10 до 15 часа в петък. Помощникът му Христо, отваря 30 минути по-рано. Дано да съм бил полезен...
Тука е така...

Потребителски аватар
Sunstrooper
Активен
Регистриран: 19 11 2014, 11:48

Мнение от Sunstrooper » 04 08 2022, 11:54

Много благодаря! Явно ще се взема отпуск :-D

Отговори

Върни се в “Часовникари, магазини, сервизи”