МНЕНИЯ ЗА МАГАЗИНИ ГЮЛИЯН

Търсите или искате да разкажете за определен часовникар, сервиз или магазин - пишете тук.

Re: МНЕНИЯ ЗА МАГАЗИНИ ГЮЛИЯН

Мнениеот Kuonyy » 24 05 2016, 22:42

Та, да изтупаме прахта от темата за Гюлиан. Само те ли предлагат каишки Хирш? В София къде има най-голям избор на такива каишки?
Аватар
Kuonyy
Маниак

Мнениеот klon » 24 05 2016, 23:42

Kuonyy написа:Та, да изтупаме прахта от темата за Гюлиан. Само те ли предлагат каишки Хирш? В София къде има най-голям избор на такива каишки?

не съм виждал друг да продава.
В магазин им на ул. Георги С. Раковски имаха най-голям избор.
Аватар
klon
МОДЕРАТОР

Мнениеот slavie » 05 10 2016, 12:56

Не съвсем по темата но хайде :) . Купих си преди седмица Breitling от бутика им във Виена и понеже намах много време отидох с работни дрехи (гащеризон и кубинки). Еми хората бяха любезни и приветливи без ни най-малък намек за пренебрежение. Навярно са професионалисти :)
slavie
Напредващ

Мнениеот trk2 » 05 10 2016, 14:47

Един колега си дал Ел Примеро-то за обслужване в официалния сервиз, т.е. Гюлиян.
След като си го взел обратно, часовника спрял. При рекламацията му обяснили, че объркали маслото?!? :wtf:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот Barking Dog » 05 10 2016, 17:38

Това звучи направо като виц. Чак не ми се вярва да е истина :(
Животът е силно заразна болест, която се предава по полов път и винаги завършва със смърт.
Barking Dog
Маниак

Мнениеот kokokoz » 05 10 2016, 18:55

trk2 написа:Един колега си дал Ел Примеро-то за обслужване в официалния сервиз, т.е. Гюрлиян.
След като си го взел обратно, часовника спрял. При рекламацията му обяснили, че объркали маслото?!? :wtf:

:lol: :lol: :lol: :(( :(( :(( :(( по скоро ми звучи като опит да си изсмучат някакво оправдание.........
Аватар
kokokoz
Маниак

Мнениеот stdenev » 05 10 2016, 19:35

По невнимание са сложили краве масло.
Краварката е в левия ъгъл! :lol:
Fine quality is remembered long after the pain of spending money!!!
Аватар
stdenev
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 05 10 2016, 23:44

Абе и на мен ми прозвуча, като виц, но човека доста време беше без хронографа.
Мисля че тук водихме полемика по въпроса за смазването на палите на Ел Примеро. Според някой ръководства, те не се мажат. Може това да е бил проблема
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот trk2 » 26 10 2017, 11:03

Завчера влезнах в магазина на Витоша, Поисках да видя булхед-а на Хоер, а продавача ми каза булхед е на Омега.
Гледам хронографа през витрината отгоре си пише ТАГ Хоер и недоумявам, а продавача ми казва- няма да споря с Вас. В този момент се усетих, че за продавача Bullhead означава единствено търговска марка на Омега, но не и вид хронографска каса. Стана ми обидно, че снизходително бях преценен, като некомпетентен.
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот ivanovnov » 26 10 2017, 12:03

точно в този магазин са някакви много надменни льохмани с костьомчета, които се държат все едно ти правят услуга, че си влзязъл в магазина им (разбирай, в който те работят). Явно им е под нивото да са продавачи на часовници и чакат да им се усмихне късмета и да се заемат с по-висши дела. пълни тъпанари ::drinks::
...go forward...
Аватар
ivanovnov
Маниак

Мнениеот ayl » 26 10 2017, 17:52

На 21.08. Им писах имейл, отговор още нямам. Не че чакам. За сравнение по същото време писах на Wempe. Отговорът дойде след 1 час. Няма да коментирам. Мен са ме загубили като клиент завинаги.
Аватар
ayl
Активен

Мнениеот senna » 26 10 2017, 19:36

trk2 написа:Завчера влезнах в магазина на Витоша, Поисках да видя булхед-а на Хоер, а продавача ми каза булхед е на Омега.
Гледам хронографа през витрината отгоре си пише ТАГ Хоер и недоумявам, а продавача ми казва- няма да споря с Вас. В този момент се усетих, че за продавача Bullhead означава единствено търговска марка на Омега, но не и вид хронографска каса. Стана ми обидно, че снизходително бях преценен, като некомпетентен.

Изображение
:))

Коце, тези момчета са там за да продават. При тях постоянно влизат клиенти с възможности, които си излизат с часовник :) , но вероятно твърде рядко тези клиенти, освен възможности, имат и твоята компетентност и познания. Така, че е нормално продавач-консултантите понякога да допуснат грешна преценка, особено когато си имат работа с клиент, чиято компетентност е енциклопедична, но това уви не е изписано на табела. Аз лично съм посещавал магазина на Витошка, последно преди повече от година може би, за да разгледам един точно определен часовник и съм доволен от обслужването и персонала тогава. По отношение на цената и отстъпките от нея си бяха достатъчно компетентни. :)
”Никой не е толкова безинтересен колкото един човек без интереси.”
Аватар
senna
Маниак

Мнениеот gordanz » 26 10 2017, 19:48

И аз да коментирам...Та като съм в София минавам, къде отвън гледам, къде влизам, до сега само добро обслужване съм видял. От към това колко разбират, ами разбират от това, което продават, до някъде не в супер детайли, което е добре де, но оттам нататък както е писал колегата за булхеда... Божа работа... Това според мен се получава, когато продавача ходи на обучение за стоката в магазина и до там. Те реално не са фенове като нас и не задълбочават в материята колкото ние бихме искали. За справка, в чужбина на доста места е също така особенно ако е мулти бранд магазин, но и има излючения. На англииските летища разбират доста по мое наблюдение, също така и в други магазини в Лондон... явно си е до човека, опит, време, прекарано в индустрията и т.н. ... :)
Omega Speedmaster Japan Special
Rolex Air king
Zenith Elite
Brass Mechanical - Made by Diran Boiadzhyan
Girard Perregaux Sea Hawk II Няма го вече :(
Tag heuer
Tag heuer Monza
Seiko 62mas
Аватар
gordanz
Почитател

Мнениеот trk2 » 27 10 2017, 00:36

gordanz написа:И аз да коментирам...Та като съм в София минавам, къде отвън гледам, къде влизам, до сега само добро обслужване съм видял. От към това колко разбират, ами разбират от това, което продават, до някъде не в супер детайли, което е добре де, но оттам нататък както е писал колегата за булхеда... Божа работа... Това според мен се получава, когато продавача ходи на обучение за стоката в магазина и до там. Те реално не са фенове като нас и не задълбочават в материята колкото ние бихме искали. За справка, в чужбина на доста места е също така особенно ако е мулти бранд магазин, но и има излючения. На англииските летища разбират доста по мое наблюдение, също така и в други магазини в Лондон... явно си е до човека, опит, време, прекарано в индустрията и т.н. ... :)

Абе той и колегата Кокозов е продавал часовници, така че нивото и у нас е било високо. Всъщност нямам претенции за нивото, единствено за отношението.
Аватар
trk2
МОДЕРАТОР

Мнениеот KDelchev » 27 10 2017, 23:27

ayl написа:На 21.08. Им писах имейл, отговор още нямам. Не че чакам. За сравнение по същото време писах на Wempe. Отговорът дойде след 1 час. Няма да коментирам. Мен са ме загубили като клиент завинаги.

Хах, сега се сетих, че и аз им бях писал, ама дооооооста по-отдавна от теб....и още "чакам" от умрял писмо :)
Аватар
KDelchev
Маниак

Предишна

Назад към Часовникари, магазини, сервизи